Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2104 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Secim bitti Halen burda.forumda iktidar düsmani cok insan var bu insanlarin. Seçenede secilenede saygisi yok Halen bir seyler bulma pesindesiniz. Benim tahminim ayni kisi 4.5 nik almis kafasina Göre yaziyor. Sizin gibi insanlar oldu sürece bu akp türkiyede.her zaman 1ci parti olur yav kardesim bu kafayi bu zihniyetinizi degistirin artik. Birakin insanlar kutlamasini yapsin herseye karsi siniz biktirdiniz artik

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

2. 4 kişi mustafa200222 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yauv arkadaslar saygi sevgiden bahsediyorsunuz , konuyu acan benim ,yanlis anlamayin ama siz konuyu acana dahi sayginiz yok . benim konum AB deki sorunlari ortaya dökmek. Türkiye ilgili konusmak isteyen baska konu acar tartismasini yapar. yani nolacak bu AB devletin durumu ? Burada Camii görevleri dahi bilir, asiri baski var mesela , bu isler illa cocuklarla bitmiyor. ya uyanik olmaliyiz yada AB de yüksek bölünmeler olacak kaanatindayim .
    Bölünme coktan bile oldu kara arkadasim.

Asiri baski niye var camiler üzerinde? Cünkü önceden camiilerimize siyasetciler dadanmiyordu. Simdi dadaniyorlar. Özelikle bu Avrupada oy hakki cikali, Türkiye'deki siyasetcilar dananiyor. Camilerimizi siyaset yapilacak yer degildir. Camilerimiz hangi fikirde insanlar olursa olsun, ortak bir hedefte bulusma noktasidir. Insanlar camiiye ibadet etmek icin gidiyor. Ibadetden sonra siyaset yapiliyor lokallerde. Tabiki baski olur. Ceksin siyasiler camilerimizden elelrini sorunda kalmaz. Siyasetciler Türkiye'den cikip geliyor, senin burda camide kendi cikarlari icin senin rahatini bozup gidiyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (25 Haziran 2018 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

5. 8 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    36 mesaja 138 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölünme coktan bile oldu kara arkadasim.

Asiri baski niye var camiler üzerinde? Cünkü önceden camiilerimize siyasetciler dadanmiyordu. Simdi dadaniyorlar. Özelikle bu Avrupada oy hakki cikali, Türkiye'deki siyasetcilar dananiyor. Camilerimizi siyaset yapilacak yer degildir. Camilerimiz hangi fikirde insanlar olursa olsun, ortak bir hedefte bulusma noktasidir. Insanlar camiiye ibadet etmek icin gidiyor. Ibadetden sonra siyaset yapiliyor lokallerde. Tabiki baski olur. Ceksin siyasiler camilerimizden sorunda kalmaz.
    iste bunu duymak istiyordum . en büyük sorunda burdan kaynaklaniyor. kendi aramizda grub halinde kimsenin haberi olmadan oyumusu siyasetimizi konusabiliriz . bunu bandir bandir söylersek, düsmanlarin evindeyiz bunu unutmayin . camiiler bu yüzden siyaset yüzünden kapanirsa bunun hakkini nasil verebilirsiniz . 1 kisinin camiide Senin yüzünden namaz kilamicagni düsünün hele. AB de camiilere girmemeli ulu ortada konusulmamali ,cocuklardan uzak tutulmali . yanlisim varsa düzeltin .

7. 3 kişi kara üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Alıntı varto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    helal be kardesim , harbi adamsin
    Buda kapak olsun
    Dogru lafa sabka cikarilir
    Destegin icin sagol, ama böyle kapak mapak laflar gereksiz. Ricam düzelt bu söylemi. Kapak olsun dedigin arkadaslar düsmanimiz degil, sadece baska fikirde olan kardeslerimiz. Nasil biz onlardan fikirlerimize saygi bekliyorsak, ayni saygiyida onlarin görüslerine sumaya mecburuz.

tam cözemedim nedemek istedin ? ben oy vermesin demiyorumki, tabiki verebilir ,, söyle düsün sen benim misafirim oldun, evime geldin , bagira bagira ayaklarina uzatarak benim konusmaya calisiyorsun , inan bana seni evimde 2dk durdurmam . vatana hizmete herzaman yapilmali , ama misafirliginde adabi usulu vardir, islamiyete bile misafik hakkinda sayfalarca adab muhabbet yazilmistir.
    Ha iste, simdi ikimiz ayri görüstede olsak, ayni noktaya konusa konusa geldik. Burasi Almanya. Bu evin sahibi Almanya. Onlarin kurali neyse, saymaya mecburuz. Onlarda bizim ülkemize gelince bizim kurallarimizi sayma mecburlar.

Benim elimde öyle bilgiler varki, paylasmak istemiyorum. Kimse kiymet bilmedigi ve polimik oldugu icin. Bir Alman polise deniyorki, görevli olarak bir eve gidiyorsan ve acil bir durum yoksa, ve o eve girmen gerekiyorsa, ev sahibi istiyorsa ayakkabini cikarmaya mecbursun. Nedeni Hausrecht ev sahibinde olmasi.
    Konu Memoli1976x tarafından (26 Haziran 2018 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

9. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    309
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    tam cözemedim nedemek istedin ? ben oy vermesin demiyorumki, tabiki verebilir ,, söyle düsün sen benim misafirim oldun, evime geldin , bagira bagira ayaklarina uzatarak benim konusmaya calisiyorsun , inan bana seni evimde 2dk durdurmam . vatana hizmete herzaman yapilmali , ama misafirliginde adabi usulu vardir, islamiyete bile misafik hakkinda sayfalarca adab muhabbet yazilmistir.
    Haklı olabilirsin bu benim görüşüm. Ama artık bizde burada misafir değiliz. Yanağımıza bir şamar yiyince öteki yanağımızı tutacak değiliz. Almanya'da pkklar cirit atarken bizim bir şey yapmamıza izin verilmiyor.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Valla sunu diyim su Suriyeliler bizden baskin cikti yabanci bir ülkede böyle rahat davranan bir Millet görmedim böyle lazim olmakmis

Ettiği Teşekkür
    32
    dogru diyorsunda pkk nin arkasinda almanya var. bunu sakin bir sekilde halletmek lazim, simdi sen almanyaya nasil kafa tutacaksin hele bi söyle ?
    bunu anca almanyayi feth ettigimizde olur..

10nra tesbit. suriyeler vurdum duymaz ,cok rahatlar. nedenide aslinda cok basit bana kalirsa dil bilmedikleri icin.
    Konu kara tarafından (25 Haziran 2018 Saat 22:42 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Alıntı Galaxy3764 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklı olabilirsin bu benim görüşüm. Ama artık bizde burada misafir değiliz. Yanağımıza bir şamar yiyince öteki yanağımızı tutacak değiliz. Almanya'da pkklar cirit atarken bizim bir şey yapmamıza izin verilmiyor.

Biz kendimizi misafir gibi hissetmememiz önemli degil, onlarin ne hissetdigi önemli.

Biz evsahibi degiliz misafiriz. Bize ev sahibi tokat atarsa, bizde tabiki öbür yanimizi tutcak degiliz. O evden cikip gideriz ve hakkimizi yasal olarak arariz. Ama sen karakola varinca zatan onlarin gözünde vukatliysan, sana kimse inanmaz.

Sen hergün yillarca ekranda gurbetciler oyunu almak icin "Ey Avrupa, yakarim, yikarim dersen" ve sonra PKK'yi sikayet edersen, kimse seni dinlemez. Cünkü sen adamlarla arani kötü tutuyorsun. Onlarda düsmanimin düsmani benim dostumdur mantigi ile hareket ediyorlar. Oysaki burdaki oylari topalamak icin Almanya'yi kötülemezsen, yine yüzde 65 oy alirdan Almanya'da, ama Alman devleti ile aran acilmazdi. Ha demek degilki, Almanlarin her dedigini yap. Ama siyasetdede bir rejon vardir. Kameralar önünde nezaket gösterilir, kapilar arkasinda kavga dövüs yapilcaksa yapilir. Ama sen sirf oy almak icin gurbetcilerden kameralar önünde kavga ediyorsun. Kendincede basarili oluyorsun, cünkü oyu kapiyorsun. Ama gurbetci sonra bir bakiyor, camiiside kapaniyor, okulda cocuguda zorluk cekiyor. Biz sana Almanya'daki rahatimizi boz diye oy vermiyoruz. Almanyadaki rahatimizi koru diye veriyoruz. Senin kavganin acisini sonra biz cekiyoruz.

Bugün Merkel bilmiyormu secimde meydana cikip Türkiye "Ey Türkiye, yakarim yikarim" demesini. Dese, tüm dazlaklarn oyunu alir. Ama demiyor. Cünkü siyasetdede bir rejon vardir. Kapilarin arkasinda ne yapacaksa yine ama yapiyor.

Ha PKK'nin arkasinda Almanya'da var. Dogru. Varsa ozaman niye Almanya'dan tank aliyorsun? Daha gecen gün yine tank aldik Almanya'dan. Demekki kendi tankimiz öyle bize söyledigi gibi yeterli degilki, halen Alman panzeri siparis ediyoruz. Milli savas ucagimiz var diyoruz, hergün Amerikaya rest cekiyoruz, ama ondan sonra adamlardan F-35 siparis ediyoruz. Bir AK Partili secmede demiyorki, bana meydanda Amerika ve Almanya'yi kötülüyorsun, düsman ilan ediyorsun, ama sen PKK ve Fetö'yü koruyan bir devletden niye halen tank ve ucak siparis ediyorsun. Benim mantigim almiyor. Düsmansak, kes silah alis verisini. Degilsekde, ozamanda oy almak icin beni Almanya'da gayene getirme.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (25 Haziran 2018 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    32
    RTE bile bir mitinginde derki ,yasadigin ülkenin pasaportunu almaya bak , bunu acaba neden söyler ??
    RTE demek istedigi ben kafa tutuyorum bari siz yanmayin :-)

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    309
    Tamam o zaman senelerce yapıldığı gibi Avrupa'nın karşısında el elpençe duralım hiç kendi görüşümüzü söylemiyelim. Şu son 🔚 seçimlerde yapılan propokanda yayınları sizde görmüşsünüzdür. Onlara göre Türkiyenin politikasının almanyada yeri yok. Amaaa onlar muhalefet propokandası yapınca her şey muaf.

16. 3 kişi Galaxy3764 üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Arkadaslar, sizlerden ricam düsüncelerinizi belirtirken gerek siyasi parti ya da kurum ve kuruluslarin ismini vermemeye calisip direk siyasetin icine girmemenizdir. Kisisel fikrim ülkemizin sorunlarini sorunlara cözüm önerilerimiz hakkinda fikir ve düsüncelerimizi özgürce ifade etme hakkimizin olmasidir ancak cok derin siyasetin icine girmemeye kurum ve kuruluslari direk karalamamaya dikkat etmeliyiz.

Birkac paylasimi bu sebepten digerlerininde baglantili olmasi nedeniyle silmek zorunda kaldim zaten konununda cok disina cikilmis olmasi dogru degil. Bazi arkadaslarin kendilerini tutamayip asiri ucmalarini secimlerin heyecanina baglamak istiyorum secim bitti artik sakinlesme zamani lütfen yorumlarimizi asiri siyasi tartisma boyutlarina tasiyip konunun kapanmasina sebep olmayiniz.

18. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    32
    birak yapsinlar, bize sabir etmek düser. biz susdukca bunlar daha cok kuduracaklar , elinde sonunda ozaman biz kazaniriz . burasi almanya , almanlarin huyuna gitmezsek sikintilar dahada büyür. zaten bunlar türkiyenin büyümesini istemiyorlar . ben herzaman derim, pkk olsun AB olsun israel olsun bunlar türkiyenin düsmani degildir - Müslümanligin düsmanidir.

20. kara üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    RTE bile bir mitinginde derki ,yasadigin ülkenin pasaportunu almaya bak , bunu acaba neden söyler ??
    RTE demek istedigi ben kafa tutuyorum bari siz yanmayin :-)
    Sirf Erdogan demedi bunu. Daha öncede diger partilerde dedi. Nedenleri cok basit. Alman vatandasi oldunmu, Türkiye devleti sana bakmak ile yükümlü degil artik. Arti, istyorki sende secimlere benim orada istedigim partiye oy ver. Oda tamam. Kabul ediyorum.

Ama ben Alman vatandasligina gecince ve halen sana hizmet edince, sen bana ne vereceksin. Hani önceden bir laf vardi, herseyi devletden beklemeyin. Simdi tam tersi, devlet herseyi gurbetciden bekleme. Sende beni Alman vatandasi yapiyorsan, mesala mavi kartliya Alman vatandasi olarak gecen süreleri borclanma hakki ver. Veriyormusun? Yillardir vermiyorsun. Niye? Cok basit. Sen gurbetci olarak Türkiye'ye sahip cik, benden ama birsey bekleme.

10 senedir Türkiye'den emekli olana Almanya'da Minijob hakki veregim diye kac kere söz verdin. Hani nerede? Sözünü niye tutmuyorsun? Mecliste cogunlugun mu yoktu? Muhalefet hatda mecliste hükümete sordu, bu söz ne oldu diye. Dogru dürüst cevap bile vermedi hükümet.

Bundan bir hafta önce Yeneroglu'na bu Minijob olayi ne oldu diye mail attim. Size cevabi vereyim:

Am 19.06.2018 um 09:43 schrieb Mustafa YENEROĞLU:
    >
    > Merhabalar xxx Bey, www.mustafayeneroglu.com web sitemizden göndermiş olduğunuz mail tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bildiğiniz gibi maalesef mevcut yasalar çalışmanıza izin vermiyor ancak yarı zamanlı çalışılabilmesi hususu gündemimizde. Yeni dönemde çözüme kavuşması için takip edeceğiz.
    >
    >
    > Hayırlı günler.
    >
    > Saygılar
    >
    > Sekretarya

Su cevaba bir bakin. Sayin Yeneroglu'nun sekreteri cevap yaziyor, ama ismini sakliyor. Niye sakliyor? Bu adam deli degilya. Isim yazarsa altinda, bir gün bir kisi sorar hükümete ne oldu bu cevap diye. Ama isim koymadinmi, ben yazmadim, o yazmadi olur. Sayin Yenerogluna geri yazdigim cevap:

Cevabiniz icin tesekkürler.

Sayin Yeneroglu'na bir zahmet iletin, son 15 yilda oldugu gibi bu cevap yine ellen tutulur birsey degil.

Maalesef artik oyumu Ak Partiye vermeyecegim. 15 senedir AK Parti hükümette. Mecliste cogunlukda var. Muhalefetde karsi cikmiyor. 15 senedir ne bitmez hazirlikmis.

Cevabi samimi bulmuyorum.

Hayirli günler.

O kadar Ak Partili dostlarim var. Hepsinin hanimi aglar, durmadan ne zaman cikacak bu Minijob diye, ama o toplantilara varinca iki tatli söz duydularmi aninda bu 15 senelik yalani unutuyorlar.

Alıntı Galaxy3764 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam o zaman senelerce yapıldığı gibi Avrupa'nın karşısında el elpençe duralım hiç kendi görüşümüzü söylemiyelim. Şu son �� seçimlerde yapılan propokanda yayınları sizde görmüşsünüzdür. Onlara göre Türkiyenin politikasının almanyada yeri yok. Amaaa onlar muhalefet propokandası yapınca her şey muaf.
    Tamam dogru diyorsun. Ama seni istemeyenlenle niye daha hergün Avrupa Birligi icin pazarlik yapiyorsun? Sen özel hayatda istenilmedigin, kovuldugun bir yerde dururmusun. Biz adamlara (hakli) olarak küfür ediyoruz, sonra Avrupa Birligine girme hedefimizde bir sapma yok diyoruz. Bu neyin kafasi?

birak yapsinlar, bize sabir etmek düser. biz susdukca bunlar daha cok kuduracaklar , elinde sonunda ozaman biz kazaniriz . burasi almanya , almanlarin huyuna gitmezsek sikintilar dahada büyür. zaten bunlar türkiyenin büyümesini istemiyorlar . ben herzaman derim, pkk olsun AB olsun israel olsun bunlar türkiyenin düsmani degildir - Müslümanligin düsmanidir.
    Aynen. Gurbetci olarak ya Almanya'ya istesekte istemesekte adamlara uyum saglaycagiz, yada cekip gidecegiz. Onlar ev sahibi. Ev sahibi misafire ayak uydurmaz. Misafir ev sahibine ayak uydurur.
    Konu Memoli1976x tarafından (26 Haziran 2018 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    309
    Tamam dogru diyorsun. Ama seni istemeyenlenle niye daha hergün Avrupa Birligi icin pazarlik yapiyorsun? Sen özel hayatda istenilmedigin, kovuldugun bir yerde dururmusun. Biz adamlara (hakli) olarak küfür ediyoruz, sonra Avrupa Birligine girme hedefimizde bir sapma yok diyoruz. Bu neyin kafasi?
    Bu konuda haklısın

Ettiği Teşekkür
    32
    güzel bi yazisma oldu , ben yatar ,herkeze hayirli aksamlar .

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Neyse arkadaslar, öncelikle farkli görüste olmamiza ragmen seviyeli bir sekilde sohbet ettigimizi icin tesekkür ederim.

Ayrica bu uzun sohbet gösterdiki bize, aslinda konusa konusa aradaki görüs farkin cokta olmadigi anliyoruz. Bu ülkede AK Partiliside, CHPliside, MHPliside oturup bizim gibi seviyeli sohbet etseler, inan yüzde 80 ortak nokta bulurlar.

Bu sohbetimiz herkese örnek ve ders niteliginde olsun. Konulari kitlemenin tansiyonu düsürmeden fazla milletin icine herseyi atmasi etkisi yaptigida unutulmasin.

Ak Partili CHP'yi sevmeye mecbur, CHP'lide AK Partiliyi. Baska cagresi yok bu islerin. Sonunda bu devlet ikisininde.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (25 Haziran 2018 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.

25. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Üye Tugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    92
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Sirf Erdogan demedi bunu. Daha öncede diger partilerde dedi. Nedenleri cok basit. Alman vatandasi oldunmu, Türkiye devleti sana bakmak ile yükümlü degil artik. Arti, istyorki sende secimlere benim orada istedigim partiye oy ver. Oda tamam. Kabul ediyorum.

Ama ben Alman vatandasligina gecince ve halen sana hizmet edince, sen bana ne vereceksin. Hani önceden bir laf vardi, herseyi devletden beklemeyin. Simdi tam tersi, devlet herseyi gurbetciden bekleme. Sende beni Alman vatandasi yapiyorsan, mesala mavi kartliya Alman vatandasi olarak gecen süreleri borclanma hakki ver. Veriyormusun? Yillardir vermiyorsun. Niye? Cok basit. Sen gurbetci olarak Türkiye'ye sahip cik, benden ama birsey bekleme.

10 senedir Türkiye'den emekli olana Almanya'da Minijob hakki veregim diye kac kere söz verdin. Hani nerede? Sözünü niye tutmuyorsun? Mecliste cogunlugun mu yoktu? Muhalefet hatda mecliste hükümete sordu, bu söz ne oldu diye. Dogru dürüst cevap bile vermedi hükümet.

Bundan bir hafta önce Yeneroglu'na bu Minijob olayi ne oldu diye mail attim. Size cevabi vereyim:

Am 19.06.2018 um 09:43 schrieb Mustafa YENEROĞLU:
    >
    > Merhabalar xxx Bey, www.mustafayeneroglu.com web sitemizden göndermiş olduğunuz mail tarafımıza ulaşmıştır. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bildiğiniz gibi maalesef mevcut yasalar çalışmanıza izin vermiyor ancak yarı zamanlı çalışılabilmesi hususu gündemimizde. Yeni dönemde çözüme kavuşması için takip edeceğiz.
    >
    >
    > Hayırlı günler.
    >
    > Saygılar
    >
    > Sekretarya

Su cevaba bir bakin. Sayin Yeneroglu'nun sekreteri cevap yaziyor, ama ismini sakliyor. Niye sakliyor? Bu adam deli degilya. Isim yazarsa altinda, bir gün bir kisi sorar hükümete ne oldu bu cevap diye. Ama isim koymadinmi, ben yazmadim, o yazmadi olur. Sayin Yenerogluna geri yazdigim cevap:

Cevabiniz icin tesekkürler.

Sayin Yeneroglu'na bir zahmet iletin, son 15 yilda oldugu gibi bu cevap yine ellen tutulur birsey degil.

Maalesef artik oyumu Ak Partiye vermeyecegim. 15 senedir AK Parti hükümette. Mecliste cogunlukda var. Muhalefetde karsi cikmiyor. 15 senedir ne bitmez hazirlikmis.

Cevabi samimi bulmuyorum.

Hayirli günler.

O kadar Ak Partili dostlarim var. Hepsinin hanimi aglar, durmadan ne zaman cikacak bu Minijob diye, ama o toplantilara varinca iki tatli söz duydularmi aninda bu 15 senelik yalani unutuyorlar.
    arkadasim bende bu konuda bir gelisme olacagini sanmiyorum hele alacaklarini aldiktan sonra artik dahada zor bak milletvekili maaslarina zam konusunda anlasip jet hiziyla meclisde kabul eden vekiller konu bizim minijoba gelince napiyorlar..
    https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/...sira_no=215639

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Ak Parti engelliyor. CHP bizden önce bu yasayi teklif ettigi icin, yarin birgün CHP biz getirdik diyemesin diye gurbetciyi rezil ediyor. Bizim secmende saf. Oyunu almak icin bir kac devlete sallamak yetiyor. Sanki bir kac develet ile dalasinca karnimiz doyacak.

Karnimizi doyacak emekli + minijob ama yok.

Daha öncede dedim bu forumda. Daha öncede dedim bu forumda, yanlis hatirlamiyorsan, otomatik bilgi palyasimi ile igiliydi, Yeneroglu'nun lafina güvenilmez diye. Minijob'da da böyle. Yukardaki mail yazismalarini koydum zaten. Bastan savma bir cevap.

https://panorama-news.de/yazarlar/av...elisme-var-mi/

Aramizda mutlaka UETD üyerli vardir. Ya sizler olsun bir sey yapin. Kac yillik yalan.

Suraya bakin, üc senedir bekleyen kanunlar var. Ya yap yada reddet. Neyi bekliyorsun.

https://komisyon.tbmm.gov.tr/tasari_...&pAd=&sayfa=11
    Konu Birbey 3.0 tarafından (26 Haziran 2018 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

28. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    69
    13 mesaja 16 teşekkür aldı
    hayirli olsun vatana ,secimler bitti.
    bende akp olarak evimde sesiz sedasiz kutladim .
    heryerde türklerin kutlamasinin haberleri geliyor almanyada cadelerde kornalarla.
    ben anlam veremedim,bu dogrumu ? benim düsüncem önce baskasinin hakkini ve rahatsiz etme hakkini kimse vermiyor .
    zaten RTE , AB birligi düsman bu ab acik ortada . bide bunlari üstüne gitmenin anlami varmidir ?
    Aslinda benim düsüncem sesiz sedasiz oyunu verip evinde oturmak .
    Aslinda almanlarla heryerde erdogan hakkinda bile konusmamak lazim,en iyisi RTE övmemek.

yoksa öyle bi gün gelecek sanki , AB de olan türklere cok zorluk cikartilip - RTE da gurbetcileri türkiyeye özel hak taniyip geriye cagiracak gibi geliyor :-)
    Acaba diyorum bu olanlardan hicmi almanlar ders almayacak yani sahte olan entegrasyon yapilanmasindan vaz gecip gercekten türkler icin bir sey yapacak mi yoksa kafasini kumami sokacak bekleyip görecegiz.

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    Herseyde Hayir vardir Arkaslar, secim bitti insallah yeni dönemde;
    ayirmadan, ötekilesdrmeden, bir birimize saygi cercevesinde kaldigimiz sürece bize birsey
    olmaz.

A- Parti, B,C Parti hepsi bu Vatanin Partisi, Bizim Hemserilerimiz ve Kardeslerimiz.
    AKP Demokratik bir Secimde net olarak kazanmisdir, Halk iradesini koydu.

Haa biraz daha Adil olmasini dilerdim. Ben kendim zaten Parti tutmam, kim
    Vaatleri iyise ona veririm. Cankale Köprüsü ve Izmir- Karsiyaka Köprüsü
    süper olacak. Brde su Otoyol Ankara Izmir yapsalar, hep Akp ye verirdim.

31. V/S üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)