Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2104 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Aslina bakarsaniz sonucun böyle cikmasi iyi oldu hani Iktidar hep derdi ya meclis engelliyor kanunlari cikaramiyoruz diye simdi hadi buyrun tek hakim siz oldunuz elinizi kolunuzu bagliyan yok esas simdi görecegiz ne kadar samimi olduklarini

2. 6 kişi moralist üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    V/S, Çanakkale köprüsünüe laf yok. Yapılıyor.

Ama İzmir-Karşıyaka köprüsünü beş yıldır yapacağım diyor, hep bekliyoruz. Halbuki dümdüz yer. Sadexe bir kaç hazır kolon ve beton getirecek ve birleştirecek.

Dostum, Erdoğan bence Ege düşmanı. Bunu laf olsun diye demiyorum. Her yere devlet aynı andan aynı hizmeti götüremez. Ama hizmeti yaparken birazda bölge bölge adaletli yaparsın.

Bak kendin ne güzel diyorsun. Ankara - İzmir otoyolu. Türkiye'nin ikinci ve üçüncü büyük iline on senedir otoyol yapacağım diyor, daha çivi bile çaktığı yok. Bu düşmanlık değilde ne yani? Ege insanı ne yaptıda böyle kötü davranıyor?

İstanbuldan Diyarbakıra kadar otoyol yapıyor, İzmir'den Ankara'ya yok. Bu nasıl bir mantık.

Giresun-Ordu havalimanı yaptı. Denizi dolduracağım diye döktüğü paranın hattını bilen yok. Yaptığı havalimanı Trabzon havalimanına sırf 167 KM. Ne gereği var? Sen önce büyük iller arası yolları yaparsın, sonra onlara başlarsın.

Neden yapıyor biliyormusun? Çünkü o kendi bölgesinden. Ege bölgesi onun için bir yunan toprağı gibi görüyor. Kimse kızmasın. Bunu kendi ima ediyor. Verin google "gevur izmir erdogan" izleyin videosunun Erdoğanın.

Başka örnek. Egen'nin kuzeyin Balkıkesie kaz dağları var. Dünyanın en temiz ikinci oksijeni orda. Denizin kenarında zeytin ağaçlı doğa harikası bir yer. Türkiye'nin batı güneyini Kapıkule ile bağlayan yol. Yani TIRlar ve gurbetciler çok geçiyor. İnanın, hani Sırbistanın Niş'deki dağlık yola nasıl tehlikeliyse, o yolda o kadar tehlikeli. İnişli çıkışlı virajlı eski bir yol ve aşağısı uçurum. Bırakın oraya yol yapmayı, daha millet uçurumu gecede düşmesin diye virjalarda korkuluk bile yoktu bundan iki sene önce. Daha Demirel'in attığı zivtin üstünde gidiyor millet.

Denizliden bir Uşak git araba ile. Yol olmadığını geç, eski yollarda o kadar derin çukurlar varki eski Bulgaristan yolundan kötü. Bırakın o yolu yapmayı, o çukurlara vatandaşın güvenliği için bir zivr bile atmıyorlar.

Biz burda Erdoğanı eleştirdikmi kötü oluyor. Yok hainsin, yok FETÖcüsün. Bunu diyenlerin çoğu Erdoğan'ın yatırım yaptığı bölgelerde oturan insanlar. Bunlar hizneti almış ve halen alıyor. Ama bana yeterince hizmet vermiyor. Ben nasıl seveyim bu adamı? Ülkenin bir yerinde daha yol yok, diyer tarafına yolda yapıyor, havalimanıda yapıyor, hastanede yapıyor.

16 senedir iktitarda. Aha seneye bize hizmet gelir, yok öbür sene derken Erdoğanın ömrü bitti, bize daha Ege'ye hizmet gelecek.

Bu nasıl bir adil davranma anlayışı? Bu ötekileştirmek değilde ne?

Ordu-Giresuna' deniz doldur bir ton para ile, Trabzon havalimanı yakınken, daha Ankara'dan İzmir'e otoyolun yok.

Ha oraya niye yapıyor o havalimanınıda biliyormusunuz, kendisi ucak ile gelince inebilecek bir yer arıyor. Ankara'da zaten inecek yeri var, İzmir'dede var. Uşak, Burdur, Küthahya, Afyon, Eskişehir, İsparta'ya zaten uğramıyor. Onun için yola gerek yok.

Ha yiğidi öldürelim, hakkını teslim edelim. Son bir iki yıldır İzmir'e birşeyler yapıyor. Ama halk halen küs. Çünkü yaptığı şeyler hep küçpk şeyler. Millet deli değil, başka illere neler yaptığını görüyor. İzmir - Manisa yoluna bir Tünel yaptılar, öyle bir reklam yaptılarki, sanarsın 10 km tünel yaptılar.

Lafım özü, Cumhurbaşkanın gözünde Ege insanı değersiz.

Yapmasın bakalım. Gün gelir, Erdoğanda gider. Sonra başka partiden birisi Ege'ye yatırım yapınca, şimdi löp löp yatırım yapılan iller, ağlmaya başlayacak. Bize hizmet yok diye.

Senin devlet olarak her yere aynı anda tüm ülkeyi kalkındıracak gücün olmayabilir. Ama sen devlet babasın. Bir baba, elindeki ekmeği herkese eşit böler. Bir çocuğuna hiç birşey, diğer çocuğuna hepsini vermez. Verirsede zaten o evde huzur olmaz. Çocuklar kavgs etmeye başlar. Erdoğanın maalesef yaptığı bu. Çalışkanlığı 10 üzerinden 10 Puan, zekası 10 Puan üzerinden 10 Puan. Ama adil olmaya gelince 10 Puan üzerinden 0 Puan.

Maalesef bu hizmeti adil dağıtamadığı için ömümzdeki yıllarda bölgeler arasında hep bir soğukluk olacak. Egeli başlayacak Karandizliyi sevmemeye.

Aynı oyunu Trakya'yada yapıyor. Yatırım sıfır nerdeyse. Ne yaptı sana Trakya. Aynı Ege mantığı. Uğramadığı için umrunda değil. Erdoğan için Türkiye sadece İstanbul, Ankara, Samsun, Trabzon, Konya, Kayseri, Van ve Diyarbakırdan ibaret. Bu illerdeki insan. Ondan sonra köyden şehire göç olur, köylp kalmak, çiftci kalmaz, hayvancı kalmaz. Adam televizyonda görüyor oraya hizmet gidiyor, oda madem bana hizmet yok, beden koyunu satayım gideyim oraya diyor. Sonra ülkede niye et pahalı. Pahalı olur tabiki. Çiftciye mazot parası vermek ile bitmiyor iş. Oda o televizyondaki konfordan istyor.

Son fiyaskosıda Şehir hastanesi projesi. Tamam hasta güzel. Tebrik ederoz. Ama bir tarfda modern şehir hastenesi yapıyorsun, diğer tarafta daha çürük veya personeli yeteriz devlet hastaneleri var. Dur bakalım devlet hastaneleri tam olsun, sonra başlarsın Şehir hastanelerine. Tek derdi oy kapmak. Şu sehir hastenelerini büyük ilereen başlatmaya mecburmusun? Birde bir peojeni küçük vilayetlerden başlatda bizde elinden geldiğince adil davranmaya çalışıyor diyelim.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (26 Haziran 2018 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    328
    244 mesaja 358 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    V/S, Çanakkale köprüsünüe laf yok. Yapılıyor.

Ama İzmir-Karşıyaka köprüsünü beş yıldır yapacağım diyor, hep bekliyoruz. Halbuki dümdüz yer. Sadexe bir kaç hazır kolon ve beton getirecek ve birleştirecek.

Dostum, Erdoğan bence Ege düşmanı. Bunu laf olsun diye demiyorum. Her yere devlet aynı andan aynı hizmeti götüremez. Ama hizmeti yaparken birazda bölge bölge adaletli yaparsın.

Bak kendin ne güzel diyorsun. Ankara - İzmir otoyolu. Türkiye'nin ikinci ve üçüncü büyük iline on senedir otoyol yapacağım diyor, daha çivi bile çaktığı yok. Bu düşmanlık değilde ne yani? Ege insanı ne yaptıda böyle kötü davranıyor?

İstanbuldan Diyarbakıra kadar otoyol yapıyor, İzmir'den Ankara'ya yok. Bu nasıl bir mantık.

Giresun-Ordu havalimanı yaptı. Denizi dolduracağım diye döktüğü paranın hattını bilen yok. Yaptığı havalimanı Trabzon havalimanına sırf 167 KM. Ne gereği var? Sen önce büyük iller arası yolları yaparsın, sonra onlara başlarsın.

Neden yapıyor biliyormusun? Çünkü o kendi bölgesinden. Ege bölgesi onun için bir yunan toprağı gibi görüyor. Kimse kızmasın. Bunu kendi ima ediyor. Verin google "gevur izmir erdogan" izleyin videosunun Erdoğanın.

Başka örnek. Egen'nin kuzeyin Balkıkesie kaz dağları var. Dünyanın en temiz ikinci oksijeni orda. Denizin kenarında zeytin ağaçlı doğa harikası bir yer. Türkiye'nin batı güneyini Kapıkule ile bağlayan yol. Yani TIRlar ve gurbetciler çok geçiyor. İnanın, hani Sırbistanın Niş'deki dağlık yola nasıl tehlikeliyse, o yolda o kadar tehlikeli. İnişli çıkışlı virajlı eski bir yol ve aşağısı uçurum. Bırakın oraya yol yapmayı, daha millet uçurumu gecede düşmesin diye virjalarda korkuluk bile yoktu bundan iki sene önce. Daha Demirel'in attığı zivtin üstünde gidiyor millet.

Denizliden bir Uşak git araba ile. Yol olmadığını geç, eski yollarda o kadar derin çukurlar varki eski Bulgaristan yolundan kötü. Bırakın o yolu yapmayı, o çukurlara vatandaşın güvenliği için bir zivr bile atmıyorlar.

Biz burda Erdoğanı eleştirdikmi kötü oluyor. Ypk hainsin, yol FETÖcüsün. Bunu diyenlerin çoğu Erdoğan'ın yatırım yaptığı bölgelerde oturan insanlar. Bunlar hizneti almış ve halen alıyor. Ama bana yeterince hizmet vermiyor. Ben nasıl seveyim bu adamı? Ülkenin bir yerinde daha yol yok, diyer tarafına yolda yapıyor, havalimanıda yapıyor, hastanede yapıyor.

16 senedir iktitarda. Aha seneye bize hizmet gelir, yok öbür sene derken Erdoğanın ömrü bitti, bize daha Ege'ye hizmet gelecek.

Bu nasıl bir adil davranma anlayışı? Bu ötekileştirmek değilde ne?

Ordu-Giresuna' deniz doldur bir ton para ile, Trabzon havalimanı yakınken, daha Ankara'dan İzmir'e otoyolun yok.

Ha oraya niye yapıyor o havalimanınıda biliyormusunuz, kendisi ucak ile gelince inebilecek bir yer arıyor. Ankara'da zaten inecek yeri var, İzmir'dede var. Uşak, Burdur, Küthahya, Afyon, Eskişehir, İsparta'ya zaten uğramıyor. Onun için yola gerek yok.

Ha yiğidi öldürelim, hakkını teslim edelim. Son bir iki yıldır İzmir'e birşeyler yapıyor. Ama halk halen küs. Çünkü yaptığı şeyler hep küçpk şeyler. Millet deli değil, başka illere neler yaptığını görüyor. İzmir - Manisa yoluna bir Tünel yaptılar, öyle bir reklam yaptılarki, sanarsın 10 km tünel yaptılar.

Lafım özü, Cumhurbaşkanın gözünde Ege insanı değersiz.

Yapmasın bakalım. Gün gelir, Erdoğanda gider. Sonra başka partiden birisi Ege'ye yatırım yapınca, şimdi löp löp yatırım yapılan iller, ağlmaya başlayacak. Bize hizmet yok diye.

Senin devlet olarak her yere aynı anda tüm ülkeyi kandırcak gücün olmayabilir. Ama sen devlet babasın. Bir baba, elindeki ekmeği herkese eşit böler. Bir çocuğuna hiç birşey, diğer çocuğuna hepsini vermez. Verirsede zaten o evde huzur olmaz. Erdoğanın maalesef yaptığı bu. Çalışkanlığı 10 üzerinden 10 Puan, zekası 10 Puan üzerinden 10 Puan. Ama adil olmaya gelince 10 Puan üzerinden 0 Puan.

Maalesef bu hizmeti adil dağıtamadığı için ömümzdeki bölgeler arasında hep bir soğukluk olacak. Egeli başlayacak Karandizliyi sevmemeye ve böyle şeyler

egedekiler chp secdigine göre, yolu ve köprüyü de chp yapsin.

6. 2 kişi Cengiz Bond üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Hükümetde CHP mi AKP mi? Yetki kimde?

Ayrıca Cengiz Bond tüm konuyu dikkatli okusaydın, böyle ötekileştirmezdin. Burda defalarca CHPye niye oy verilmeceğini yazdım.

Sen şimdi bu cevabın ile ne yapıtın biliyormusun? İçi boş bir cevap verdin ve CHP'ye oy veren arkadaşları ötekileştirdin. Biz burda kaç gündür ne konuşuyoruz? Bu ülkede CHPliside, Ak Partiliside bir birini saymaya mecbur. Sen ne yapıyorsun? Sohnet edip, kendi fikirlerini medeni bir şekilde sunacağına kavga çıkartmaya çalışıyorsun. Büyük ihtimal Ak Partilisin. Olabilir. Ama sizin Ak Partili olarak işiniz gücünüz başkaları ile kavgamı etmek? Sizin derdidniz, herkesin sükünet içinde bir ülke çatısı altında yaşamakmı değilmi? Bu ülke sırf Ak Partilinin fikrine uyan insanların ülkesi mi? Ha öyleyse, ozman zaten ülkeyi gönül olarak bölmüş oluyorsunuz. Ozaman ülekyide resmi olarak bölelim, herkes Yugoslavya gibi mi olsun?

Ya Allah aşkına, firkirlerine saygım var. Ama fikirlerini anlat. Ama provakatör gibi davranma. Bak burda kara arkadaşımızda Ak Partili. Biraz örnek al. Adam ne güzel fikrini anlatıyor. Sağa sola saldırmıyor. Ne zaman tüm Ak Partililer onun gibi olgun davranmayı öğrenirse, ozaman yüude 70 oy alırsın.

En önemli lafı ben sona bırkatım.

Uşak Ege' demi? Kim kazandı AK Parti.

Burdur Ege'demi? Kim kazandı Ak Parti.

Isparta Ege 'demi? Kısmen. Kim kazandı Ak Parti.

Afyon Ege'demi? Kim kazandı Ak Parti.

Çanakklae Ege'demi? Kim kazandı Ak Parti.

Balıkesir? Ak Parti.

Manisa? Ak Parti.

Denizli? Ak Parti.

Daha ne istiyorsunuz? Hadi diyelim İzmir'e CHP kazanıyor diye hizmet edtmiyor Erdogan.

Peki bu vilayetlerin suçu ne? Onlar 16 senedir veriyor Ak Partiye. Onlara ozaman niye hizmet gitmiyor? Burayda mı CHP yapsın hizmeti?
    Konu Birbey 3.0 tarafından (26 Haziran 2018 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.

8. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı Cengiz Bond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    egedekiler chp secdigine göre, yolu ve köprüyü de chp yapsin.

Birbey 3.0 sen o kadar klavyeyi bu cevap içinmi emek verdin ...

Boşver dostum o klavyene yazık... Görüyorsunki ne yazılanları anlamaya niyeti olan birileri var nede değer veren....

10. 2 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    36 mesaja 138 teşekkür aldı
    Birbey 3.0 ustaya katiliyorum, akp olarak bunuda söyleye bilirim. izmir chp nin elindeyse asil simdi daha cok hizmet gerekiyor oraya . umarim bunun farkinda olurda hizmet eder .
    nedeni cok basit , karsindeki nankörde olsa ona iyilik et , o akp deger vermezse onun ilerdeki nesilleri verir. kazanan herzaman iyilik yapan olur.

yok o akp degilse onu dislamak yerine , kendimize cekmek en mantiklisi...

12. kara üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    17 mesaja 34 teşekkür aldı
    Bir Balikesirli olarak sana Cevap vermem lazim, AK Partili degilim, aslinda hicbir Partiyi tutmuyor ve desteklemiyorum. O Virajli yörede Senelerdir Yol calismalari var, Yol yukaridan degilde Tünellerden gececek, muntazam ve Büyük bir Proje. Bunun kadarda Isyerleri ve Fabrikalar acilsa cok Güzel olur, Ciftciye Destek, Bedavaya Ögretim vs. O Zaman bende her zaman desteklerim AKPyi.
    Konu RealMidway tarafından (26 Haziran 2018 Saat 19:10 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    Alıntı kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birbey 3.0 ustaya katiliyorum, akp olarak bunuda söyleye bilirim. izmir chp nin elindeyse asil simdi daha cok hizmet gerekiyor oraya . umarim bunun farkinda olurda hizmet eder .
    nedeni cok basit , karsindeki nankörde olsa ona iyilik et , o akp deger vermezse onun ilerdeki nesilleri verir. kazanan herzaman iyilik yapan olur.

yok o akp degilse onu dislamak yerine , kendimize cekmek en mantiklisi...
    Arkadas, herkesi AKP li yapmak yerine HEP BERABER bu Ülkeyi kalkindiralim, ben senin AKP li olmani hosgörüyorum, sende baskalarinin CHP li ya da baska bir Parti Sempatizani olduklarina saygi göster, bu kisilere Nankör demek cok büyük bir Saygisizlik, onlari hemen AKP li yapmaya yeltenme. Asimilasyon yerine Entegrasyon yöntemi her zaman daha iyidir.

15. 4 kişi RealMidway üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye V/S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    MARS
    Ettiği Teşekkür
    148
    116 mesaja 217 teşekkür aldı
    @Birbey 3,0

Dediklerin Dogru, ülkenin cogu ilini gezdim. Bosuna demiyorlar izmir icin Türkiyenin köyü diye.

Ama en azindan Izmir - Ankara arasi bölünmüs yol yapildi, ama Türkiye gibi bir Devlete Izmir - Ankara Otoyol sart.

Malesef Izmirin Belediye Baskanida bir ise yaramiyor, Adam hep Raki Balikda Kordonda cevresine yediriyor.

Bunu izmirli bir esnafa sor; yüzde doksan aynisini diyecek. Halbuki izmirin geliri az degil, Belediye Baskani istese

en azindan Sehir ici yollari düzeltir. Izmir Aydin Otoyolu yillardir ayni duruyor. Sadece Cesmeye Kadar rahat otoyol var.

Usak ve cevresinide gezdim; mesela Banaz. Türkiyede heleki sahil ve Turistik yerlere; Otoyol lazim.

Afyon - Sandikli Isparta dan Antalyaya gitdim, Yollar kötü idi. Isparta ve Cevresi güzeldi, ama Antalyaya varmadan yeni yollar bozukdu.

17. V/S üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    32
    Alıntı RealMidway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas, herkesi AKP li yapmak yerine HEP BERABER bu Ülkeyi kalkindiralim, ben senin AKP li olmani hosgörüyorum, sende baskalarinin CHP li ya da baska bir Parti Sempatizani olduklarina saygi göster, bu kisilere Nankör demek cok büyük bir Saygisizlik, onlari hemen AKP li yapmaya yeltenme. Asimilasyon yerine Entegrasyon yöntemi her zaman daha iyidir.
    kusura bakma , terrörle bile bile is birligi yapan benim icin herzaman nankördür . sen teröre saygi duyacaksan buyur, oda senin hayatin .

19. kara üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    Sen benim yazdiklarimi anlamis degilsin. Birde hangi Parti O Hapiste yatan Mahluk a "Sayin" dedi? Megri Megri diye CHP mi bunlari sinirdan iceriye soktu. Terörist sempatizani kim Kardesim. Biz Vatan icin Ölürüz.
    Konu RealMidway tarafından (26 Haziran 2018 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.

21. 2 kişi RealMidway üyemize teşekkür etti:

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,787 teşekkür aldı
    Yazdıklarınızda haklılık payı vardır, büyüklerin yaptığını kısmen bilerek veya bilmeyerek tekrarlıyorsunuz.

Sen O'sun ben buyum kavgasını bırakıp, bu süreçten sonra nereye gidiyoruz ve Milletimize hangi olumlu mesajı veririz diye düşünen yok.

bırakın artık ayrımcılık mesajlarını ve ileriye bakalım.

Olmuş ve biten hataların geri dönüşü olmaz ama bunun tekrarlanmaması için bizler artık seçimlerde daha hassas düşünmeliyiz.

Oyumu verdim Anahtarı elinde ve bakalım bundan sonra ne olacak demek ne kadar mantıklı, düşündürücü..

Saygılarla
    Konu Prens-66 tarafından (26 Haziran 2018 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

23. Prens-66 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Vallahi kim ne derse desin, Ege'de AKP veren illeride bakimsiz birakildi. Hangi iller verdi yukarda yazdim.

Maalesef cözemiyorum, Erdogan'nin bu Ege ile ne almadigi veremedigi ne var. Ege'ye 16 senedir düzgün bir yatirim yapmadi.

Benim bir tahminin var niye sevmedigine dair. Bence Erdogan sadece orta asyadan gelen insanlari Türk olarak geriyor. Ege'nin bir kismi Avrupa'dan göc eden. Trakya ise hemen hemen Avrupadan göc eden insanlardan olusuyor.

Birde özelikler Izmirdeki insanlar giyinis ve kiyafet olarak anadolu kismin göre daha acik giyiniyor. Buda bence hosuna gitmiyor.

Dikkat edin, televizyonda olsun, miting alanlarinda olsun, hep Istanbul'u anlatir, Karadenizi anlatir, Ic anadoluyu anlatir, dogu ve güney doguyu anlatir. Hic agzina Ege veya Trakya'yi agzina almaz.

Vallahi bence artik ülke gönül olarak bölündü. Huylu huyundan vaz gecmez. Artik iyice kutuplasma olacak. Egeliler ile baris projesi baslatsa, herkes icin iyi olur. Ama sanmam.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (26 Haziran 2018 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.

25. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    Aslinda Akp hic te öyle vahim bir Oy almadi oylari 42% kadar düstü ama Muhalefette Is olmadigi icin Mali götürdü

27. moralist üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Bakin Canakkale hep CHP'ye verirdi, bunda AK Partiye verdi. Demekki bir ile deger verirsen, güzel bir proje sunarsan, insanlarda veriyormus.

Birde Erdogan'nin söyle kötü bir huyu var. Bakanlari hep büyük illerin milletvekilinden secer. Konya, Kayseri, Ankara, Istanbul, Bursa.

Buda rahatsiz edici. Niye kücük bir vilayetin milletvekilini hic bakan yapmaz?

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Bakin Canakkale hep CHP'ye verirdi, bunda AK Partiye verdi. Demekki bir ile deger verirsen, güzel bir proje sunarsan, insanlarda veriyormus.

Birde Erdogan'nin söyle kötü bir huyu var. Bakanlari hep büyük illerin milletvekilinden secer. Konya, Kayseri, Ankara, Istanbul, Bursa.

Buda rahatsiz edici. Niye kücük bir vilayetin milletvekilini hic bakan yapmaz?
    Pardon, Canakkaleyi son anda kaybetmis.

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,787 teşekkür aldı
    @Birbey 3.0

Vallahi sanmam ile bu tekne yürümez, bir kıvılcım yeter!

Siz Ege Bölgesinden bahsediyorsunuz, aslında bölünen Ekonomi ve yüzbinlerce esnaf kepenk kapattı.

Yüksek gelirli Orta gelirli kalmadı malesef ve gözümde sadece dar gelirli ve büyükler kaldı, ezilenler sizlerin olsun mantığı.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    Esas üzüldügüm Meral Aksenere sirf Kadin oldugu icin Oy vermediler yoksa ben inaniyorum O gercekten biseyler degistirebilirdi

32. 2 kişi moralist üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    32
    tartisacak birsey kalmadi artik , önümüzdeki 5 seneyi izleyip ,yardimlarimizi destegimizi yapip hep beraber görecegiz türkiyenin durumunu .

Allah teala buyuruyor ki;
    "Sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır.. ALLAH bilir siz bilemezsiniz.."[ Bakara / 216 ]
    "Ey insanlar! Muhakkak ki Allah’ın vaadi haktır. Öyleyse dünya hayatı sizi sakın aldatmasın. Aldatıcılar da sizi Allah ile (affına güvendirerek) aldatmasınlar." [ Fatır / 5 ]

Devletimizi Müslümanlığımızı ALLAH her gelen belalardan korusun ...

34. 4 kişi kara üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Sandıklı
    Ettiği Teşekkür
    128
    76 mesaja 162 teşekkür aldı
    Yapilan secimler sonucunda Tayyip Erdogan ve partisi Akparti secimi kazanmistir. Bize düşen milletimizin iradesine saygı göstermek ve kazananı kutlamaktır. Devletimize milletimize hayırlı olsun.

Bir muhalefet partisi 16 senedir yıpranmış bir hükümete karşı alternatif olamiyorsa ve defalalarca kaybediyorsa, partinin başında ki kişi ve yönetimdekiler hala duruyorsa, bu parti hiçbir zaman şeçim kazanamaz. Buna rağmen chp secmenleri bu partiye oy verebiliyorlarsa başka yerde suçlu aramasınlar. Bunu benim aklım almıyor.

36. 5 kişi coskun üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)