Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2155 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    17 mesaja 34 teşekkür aldı
    Alıntı kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birbey 3.0 ustaya katiliyorum, akp olarak bunuda söyleye bilirim. izmir chp nin elindeyse asil simdi daha cok hizmet gerekiyor oraya . umarim bunun farkinda olurda hizmet eder .
    nedeni cok basit , karsindeki nankörde olsa ona iyilik et , o akp deger vermezse onun ilerdeki nesilleri verir. kazanan herzaman iyilik yapan olur.

yok o akp degilse onu dislamak yerine , kendimize cekmek en mantiklisi...
    Arkadas, herkesi AKP li yapmak yerine HEP BERABER bu Ülkeyi kalkindiralim, ben senin AKP li olmani hosgörüyorum, sende baskalarinin CHP li ya da baska bir Parti Sempatizani olduklarina saygi göster, bu kisilere Nankör demek cok büyük bir Saygisizlik, onlari hemen AKP li yapmaya yeltenme. Asimilasyon yerine Entegrasyon yöntemi her zaman daha iyidir.

2. 4 kişi RealMidway üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    36 mesaja 138 teşekkür aldı
    Alıntı RealMidway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas, herkesi AKP li yapmak yerine HEP BERABER bu Ülkeyi kalkindiralim, ben senin AKP li olmani hosgörüyorum, sende baskalarinin CHP li ya da baska bir Parti Sempatizani olduklarina saygi göster, bu kisilere Nankör demek cok büyük bir Saygisizlik, onlari hemen AKP li yapmaya yeltenme. Asimilasyon yerine Entegrasyon yöntemi her zaman daha iyidir.
    kusura bakma , terrörle bile bile is birligi yapan benim icin herzaman nankördür . sen teröre saygi duyacaksan buyur, oda senin hayatin .

5. kara üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    17 mesaja 34 teşekkür aldı
    Sen benim yazdiklarimi anlamis degilsin. Birde hangi Parti O Hapiste yatan Mahluk a "Sayin" dedi? Megri Megri diye CHP mi bunlari sinirdan iceriye soktu. Terörist sempatizani kim Kardesim. Biz Vatan icin Ölürüz.
    Konu RealMidway tarafından (26 Haziran 2018 Saat 19:51 ) değiştirilmiştir.

7. 2 kişi RealMidway üyemize teşekkür etti:

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    Yazdıklarınızda haklılık payı vardır, büyüklerin yaptığını kısmen bilerek veya bilmeyerek tekrarlıyorsunuz.

Sen O'sun ben buyum kavgasını bırakıp, bu süreçten sonra nereye gidiyoruz ve Milletimize hangi olumlu mesajı veririz diye düşünen yok.

bırakın artık ayrımcılık mesajlarını ve ileriye bakalım.

Olmuş ve biten hataların geri dönüşü olmaz ama bunun tekrarlanmaması için bizler artık seçimlerde daha hassas düşünmeliyiz.

Oyumu verdim Anahtarı elinde ve bakalım bundan sonra ne olacak demek ne kadar mantıklı, düşündürücü..

Saygılarla
    Konu Prens-66 tarafından (26 Haziran 2018 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

9. Prens-66 üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Vallahi kim ne derse desin, Ege'de AKP veren illeride bakimsiz birakildi. Hangi iller verdi yukarda yazdim.

Maalesef cözemiyorum, Erdogan'nin bu Ege ile ne almadigi veremedigi ne var. Ege'ye 16 senedir düzgün bir yatirim yapmadi.

Benim bir tahminin var niye sevmedigine dair. Bence Erdogan sadece orta asyadan gelen insanlari Türk olarak geriyor. Ege'nin bir kismi Avrupa'dan göc eden. Trakya ise hemen hemen Avrupadan göc eden insanlardan olusuyor.

Birde özelikler Izmirdeki insanlar giyinis ve kiyafet olarak anadolu kismin göre daha acik giyiniyor. Buda bence hosuna gitmiyor.

Dikkat edin, televizyonda olsun, miting alanlarinda olsun, hep Istanbul'u anlatir, Karadenizi anlatir, Ic anadoluyu anlatir, dogu ve güney doguyu anlatir. Hic agzina Ege veya Trakya'yi agzina almaz.

Vallahi bence artik ülke gönül olarak bölündü. Huylu huyundan vaz gecmez. Artik iyice kutuplasma olacak. Egeliler ile baris projesi baslatsa, herkes icin iyi olur. Ama sanmam.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (26 Haziran 2018 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.

11. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Aslinda Akp hic te öyle vahim bir Oy almadi oylari 42% kadar düstü ama Muhalefette Is olmadigi icin Mali götürdü

13. moralist üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Bakin Canakkale hep CHP'ye verirdi, bunda AK Partiye verdi. Demekki bir ile deger verirsen, güzel bir proje sunarsan, insanlarda veriyormus.

Birde Erdogan'nin söyle kötü bir huyu var. Bakanlari hep büyük illerin milletvekilinden secer. Konya, Kayseri, Ankara, Istanbul, Bursa.

Buda rahatsiz edici. Niye kücük bir vilayetin milletvekilini hic bakan yapmaz?

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakin Canakkale hep CHP'ye verirdi, bunda AK Partiye verdi. Demekki bir ile deger verirsen, güzel bir proje sunarsan, insanlarda veriyormus.

Birde Erdogan'nin söyle kötü bir huyu var. Bakanlari hep büyük illerin milletvekilinden secer. Konya, Kayseri, Ankara, Istanbul, Bursa.

Buda rahatsiz edici. Niye kücük bir vilayetin milletvekilini hic bakan yapmaz?
    Pardon, Canakkaleyi son anda kaybetmis.

Moderator Prens-66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her yerden
    Ettiği Teşekkür
    2,149
    1,182 mesaja 2,788 teşekkür aldı
    @Birbey 3.0

Vallahi sanmam ile bu tekne yürümez, bir kıvılcım yeter!

Siz Ege Bölgesinden bahsediyorsunuz, aslında bölünen Ekonomi ve yüzbinlerce esnaf kepenk kapattı.

Yüksek gelirli Orta gelirli kalmadı malesef ve gözümde sadece dar gelirli ve büyükler kaldı, ezilenler sizlerin olsun mantığı.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    Esas üzüldügüm Meral Aksenere sirf Kadin oldugu icin Oy vermediler yoksa ben inaniyorum O gercekten biseyler degistirebilirdi

18. 2 kişi moralist üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı

hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esas üzüldügüm Meral Aksenere sirf Kadin oldugu icin Oy vermediler yoksa ben inaniyorum O gercekten biseyler degistirebilirdi
    Ben Dortmund sorumlusuyum, üzülmene gerek yok. Yeni bir Partiyiz hedefimiz yüksekti olmadı Meclis’e girdik şimdi kendimizi Aziz Türk Milletine daha İYİ anlatabileceğiz.
    Konu atsiz77 tarafından (27 Haziran 2018 Saat 08:02 ) değiştirilmiştir.

20. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Cumhurbaşkanı olan bir aday

" S-400'lerle ilgili bana bir duyum geldi, sarayı korumak için almışlar "

böyle bir söz söylüyorsa ben başka bir şey diyemiyorum. Bu kişi daha önce İçişleri Bakanlığı ve Meclis Başkan Yardımcılığı yapmış bir kişi

Biride " Amerikalılar beni aradı " demişti .. Amerikadan kim aradı acaba ??

" Asgari ücret 2200 TL " olacak dediler niye onları seçmediler ..

Böyle bir Cumhurbaşkanı adayından daha ne beklersin ? Dağdaki çoban bile bundan eğitimli bilgili ..

Hayır kadın olduğu için değil Millet inanmadığı için seçmedi ..
    Konu hOrOz tarafından (27 Haziran 2018 Saat 09:00 ) değiştirilmiştir.

22. 6 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    332
    251 mesaja 366 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/-h3e8I2nOWI

Sayın Meral Akşenerin dokunulmazlığı yok hatırlatırım.
    ne yapalim, benim de yok?

Tecrübeli Üye kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    32
    36 mesaja 138 teşekkür aldı
    tartisacak birsey kalmadi artik , önümüzdeki 5 seneyi izleyip ,yardimlarimizi destegimizi yapip hep beraber görecegiz türkiyenin durumunu .

Allah teala buyuruyor ki;
    "Sizin hayır bildiklerinizde şer, şer bildiklerinizde hayır vardır.. ALLAH bilir siz bilemezsiniz.."[ Bakara / 216 ]
    "Ey insanlar! Muhakkak ki Allah’ın vaadi haktır. Öyleyse dünya hayatı sizi sakın aldatmasın. Aldatıcılar da sizi Allah ile (affına güvendirerek) aldatmasınlar." [ Fatır / 5 ]

Devletimizi Müslümanlığımızı ALLAH her gelen belalardan korusun ...

25. 4 kişi kara üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Sandıklı
    Ettiği Teşekkür
    128
    76 mesaja 162 teşekkür aldı
    Yapilan secimler sonucunda Tayyip Erdogan ve partisi Akparti secimi kazanmistir. Bize düşen milletimizin iradesine saygı göstermek ve kazananı kutlamaktır. Devletimize milletimize hayırlı olsun.

Bir muhalefet partisi 16 senedir yıpranmış bir hükümete karşı alternatif olamiyorsa ve defalalarca kaybediyorsa, partinin başında ki kişi ve yönetimdekiler hala duruyorsa, bu parti hiçbir zaman şeçim kazanamaz. Buna rağmen chp secmenleri bu partiye oy verebiliyorlarsa başka yerde suçlu aramasınlar. Bunu benim aklım almıyor.

27. 5 kişi coskun üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    Bosuna Tartisiyoruz.

Döviz Arsiv
    http://paracevirici.com/doviz-arsiv/...oviz/2003/euro

Bu Vesileyle izine Gidecek Arkadaslara iyi tatiller dilerim,Cok Ucuz Maliyetli Bir Tatil Gecireceksiniz.

29. 2 kişi bey_tu üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    526 mesaja 1,106 teşekkür aldı
    @bey_tu, bingo yani yillarca konusup tartissak göz gercegi görmeyi kulak dogruyu isitmeyi reddettigi sürece hersey bos biz tartismalarda zaman kaybederken eloglu köfteyi lop lop götürüyor.

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Bence ekonominin geldigi bu noktada degisim olmamasi belki de ülkemizi en olumlu sonuclara götürecek, milletimizin gözü acilacak.

Bu sonuc bana göre cok güzel oldu.

32. mxm üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    Evet dogru Söze Şapka cikarilir Kendimizi kandirmayalim Seçimin sonuclari Secimler aciklandigi andan beri belliydi kurgulanmisti iste Millet birazcik Heyecanlandi Oyalandi hepsi bu Artik kimisine Gecmis olsun kimisine Hayirli olsun 90 senelik Türkiye Cumhuriyeti ortadan kaldirilmistir ne diyelim Allah Cocuk Colugumuzu korusun ilerdeki Yolumuzda

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    313
    101 mesaja 133 teşekkür aldı
    Evet dogru Söze Şapka cikarilir Kendimizi kandirmayalim Seçimin sonuclari Secimler aciklandigi andan beri belliydi kurgulanmisti iste Millet birazcik Heyecanlandi Oyalandi hepsi bu Artik kimisine Gecmis olsun kimisine Hayirli olsun 90 senelik Türkiye Cumhuriyeti ortadan kaldirilmistir ne diyelim Allah Cocuk Colugumuzu korusun ilerdeki Yolumuzda
    Bu kadar karamsar olmayin. Ortadan kaldirilan Cumhuriyet nesi yok.Kaldirilamazda.
    Sanki 90 yil Türkiye dört dörtlük yönetilmisde su 15 senedir kötülerin kötülerini görmüsüz gibi yorum yapiyorsunuz.
    Her sey dört dörtlük degil ama birazda iyilerle degerlendirin yapilanlari.
    Konu Galaxy3764 tarafından (28 Haziran 2018 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.

35. 2 kişi Galaxy3764 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)