Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2133 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı

hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esas üzüldügüm Meral Aksenere sirf Kadin oldugu icin Oy vermediler yoksa ben inaniyorum O gercekten biseyler degistirebilirdi
    Ben Dortmund sorumlusuyum, üzülmene gerek yok. Yeni bir Partiyiz hedefimiz yüksekti olmadı Meclis’e girdik şimdi kendimizi Aziz Türk Milletine daha İYİ anlatabileceğiz.
    Konu atsiz77 tarafından (27 Haziran 2018 Saat 08:02 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    Esas üzüldügüm Meral Aksenere sirf Kadin oldugu icin Oy vermediler yoksa ben inaniyorum O gercekten biseyler degistirebilirdi
    Cumhurbaşkanı olan bir aday

" S-400'lerle ilgili bana bir duyum geldi, sarayı korumak için almışlar "

böyle bir söz söylüyorsa ben başka bir şey diyemiyorum. Bu kişi daha önce İçişleri Bakanlığı ve Meclis Başkan Yardımcılığı yapmış bir kişi

Biride " Amerikalılar beni aradı " demişti .. Amerikadan kim aradı acaba ??

" Asgari ücret 2200 TL " olacak dediler niye onları seçmediler ..

Böyle bir Cumhurbaşkanı adayından daha ne beklersin ? Dağdaki çoban bile bundan eğitimli bilgili ..

Hayır kadın olduğu için değil Millet inanmadığı için seçmedi ..
    Konu hOrOz tarafından (27 Haziran 2018 Saat 09:00 ) değiştirilmiştir.

5. 6 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    330
    249 mesaja 364 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://youtu.be/-h3e8I2nOWI

Sayın Meral Akşenerin dokunulmazlığı yok hatırlatırım.
    ne yapalim, benim de yok?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    Bosuna Tartisiyoruz.

Döviz Arsiv
    http://paracevirici.com/doviz-arsiv/...oviz/2003/euro

Bu Vesileyle izine Gidecek Arkadaslara iyi tatiller dilerim,Cok Ucuz Maliyetli Bir Tatil Gecireceksiniz.

8. 2 kişi bey_tu üyemize teşekkür etti:

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    523 mesaja 1,099 teşekkür aldı
    @bey_tu, bingo yani yillarca konusup tartissak göz gercegi görmeyi kulak dogruyu isitmeyi reddettigi sürece hersey bos biz tartismalarda zaman kaybederken eloglu köfteyi lop lop götürüyor.

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Bence ekonominin geldigi bu noktada degisim olmamasi belki de ülkemizi en olumlu sonuclara götürecek, milletimizin gözü acilacak.

Bu sonuc bana göre cok güzel oldu.

11. mxm üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Evet dogru Söze Şapka cikarilir Kendimizi kandirmayalim Seçimin sonuclari Secimler aciklandigi andan beri belliydi kurgulanmisti iste Millet birazcik Heyecanlandi Oyalandi hepsi bu Artik kimisine Gecmis olsun kimisine Hayirli olsun 90 senelik Türkiye Cumhuriyeti ortadan kaldirilmistir ne diyelim Allah Cocuk Colugumuzu korusun ilerdeki Yolumuzda

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Evet dogru Söze Şapka cikarilir Kendimizi kandirmayalim Seçimin sonuclari Secimler aciklandigi andan beri belliydi kurgulanmisti iste Millet birazcik Heyecanlandi Oyalandi hepsi bu Artik kimisine Gecmis olsun kimisine Hayirli olsun 90 senelik Türkiye Cumhuriyeti ortadan kaldirilmistir ne diyelim Allah Cocuk Colugumuzu korusun ilerdeki Yolumuzda
    Bu kadar karamsar olmayin. Ortadan kaldirilan Cumhuriyet nesi yok.Kaldirilamazda.
    Sanki 90 yil Türkiye dört dörtlük yönetilmisde su 15 senedir kötülerin kötülerini görmüsüz gibi yorum yapiyorsunuz.
    Her sey dört dörtlük degil ama birazda iyilerle degerlendirin yapilanlari.
    Konu Galaxy3764 tarafından (28 Haziran 2018 Saat 09:31 ) değiştirilmiştir.

14. 2 kişi Galaxy3764 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    Arkadaşlar seçimler bitti ..

artık o şu şunu bu bunu yapmadı tartışmaları kadınların hamam sohbetlerine döner

herşey ortada herkes basından TV den ne olup bittiğini az çok izliyor

Millet kararını verdi .. artık yorum yapmaya gerek yok

herkes attığı oyun bir sonraki seçime kadar nereye gittiğini

düşünür bir durum değerledirmesi yapar

bir sonraki seçimler yerel Belediye seçimleri 24 Mart 2019 tarihinde

16. 3 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

artık o şu şunu bu bunu yapmadı tartışmaları kadınların hamam sohbetlerine döner

Hayati kararlar önceden kültürümüzde kadinlar hamaminda veriliyordu

Keske dünya bir kandinlar hamami gibi olsa...Ye ic, dinlen, yat, oyna.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Benim anlamadigim bazi arkadaslarin sanki bir düsmana karsi secim kazanilmis gibi davranmalari veya yazmalari 15 Milyon secmen bir partiye oy vermis (CHP Muharrem Ince) bu Aileleriyle beraber en az 23-24 milyon insan yapar bunlari bir dusman gibi görmek cok büyük bir haksizlik egerki ögle görüyorsa vay halimize halkimiz demokratik hakkini kullandi bugün bu Pariyi secti belki baska secimlerde diger Partiyi secer bibirimize karsi biraz hosgörülü davranmaliyiz.

19. ulasarda üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Benim tek bir derdim var bu siyaset konusunda. Bende bilmiyorum olmaycak sey ama, ama insanoglun yasam kaynagi hep ümitdir.

Ben istiyorumki, AK Partilisi, CHPlisi, müslümani, hiristiyani, musevisi, dinsizi, genci yaslisi, Türkü, Kürdü, Turbanlisi, mini eteklisi...akliniza ne gelirse, hepsi bir bayrak altinda bir birinin yasam stiline saygili birsekilde, bir birine zarar vermeden yasasin.

Onun icin zaten burda Ak Partili arkadaslar, baskasinin fikrini sikyaet ile susturmaya calistigi zaman kiziyorum. Ayni sey CHP'de icin gecerli. Onlarada insanlarin bas örtüsünü, dinini yasatmamaya calistiklari icin kiziyorum. MHP'li arkadaslarada herseyde hemen vatan millet Sakarya yasadiklari icin kiziyorum.

Ya su dünyada ortalama 80 yil yasacagiz. Bize ödükten sonra kimse, Türk'müydün, Kürt'müydün, AK Partili miydin, CHP'limiydin sormayacak. Eminim bugün mezarinda yatan AK Partililer, CHPliler, Ülkücüler, PKKlilar yerinden kalkabilse hepsinin ortak cevabi su olurdu. Orada bu dünyada pesinden kostugumuz hic bir sey ise yaramiyor. CHPlisi der, kimse bana demokrasi mücadelimi sormuyor, Ülkücü der, kimse bana milleyetci oldugum icin prim tanimiyor. Kimse bana Alman miydin, Türkmüydün sormuyor der.

Öbür dünyada tek sorulacak sey var. Oda dini ibadetini yaptin mi. Sana kimse AK Partilide olsan, MHPlide olsan, CHPlide olsan, bir tanecik kücük sevap bile yazmayacaklar.
    Dinimizde rahat yasayabilmek icin, yukarda da belirtmis oldugum gibi, baskalarin görüslerine saygi göstermemiz lazim.

Daha öncede yazdim, yilda 4000 kisye yasal danismanlik yapiyorum diye. Inanki, bana AK Partiliside geliyor, CHPliside geliyor, MHPliside geliyor, hat da PKKlisi bile geliyor. Tabiki adam PKKliyim demiyor, ama bunu konusmasindan falan anlayabiliyorsunuz. Cok sükür, su ana kadar, tüm yetkilerimi hep vatandasin olumlu yanindan kullandim. PKKli oldugunu bilesem bile, esnekli payim varsa, PKKli olsa bile kullandim.

Gün geldi saygisini bozan bile oldu, ben yine saygi ile davrandim. Gün geldi, kendimi zor tutdum. Bana cok kuruluslar gel bize katil diye teklifde bulundular. Hepsini tesekkür edip reddetim. Gerekcemide söyledim hep. Ben tarafsiz kalmak istiyorum, sadece vatandasa hizmetimi etmek istiyorum diye. Ilgincdir, hangi görüsten olursa olsun, herkes bunu anlayis ile karsiladi.

Bugün hangi camiiye gitsem, hangi dernege gitsem, hangi dönerciye girsem, ben orda insani tanimasam bile, ordaki birisi geliyor "hos geldin, belki hatirlarsin, bunda 3 yil önce sana gelmistim, annemin isini hal etmistin" der. Bagzi daha hic gitmedigim bir dönercide bile adam sirf bu gecmiste yardimim icin para almiyor. Tabiki parasini zorlan veriyorum. Kimseye borclu kalmak istemiyorum. Ayricada ordaki calisan insanlarin emegine saygisizlik yapmak istemiyorum. Bir dügüne bile gitsem, mutlaka bir kac kisi geliyor, nasilsin diye hatirimi soruyor. Adamin yüzüne bakiyorum, ilk kez görüyorum. Megersem adam bana kac yil önce gelmis.

Benim hayalimdeki Türkiyede iste bu. Herkes bir birine saygi gösterecek. Herkes bir birini sayacak. Herkes birbirine yardim edecek.

Benim tek bir kötü huyum vardir. Ben agzimda laf gevelemem. Bagzi insanlara bu aci geliyor ve sonra basliyor sinirlenmeye.

Bu forumda, son 13 yilda, kesin 15 - 20 kere kitlenmisimdir. Kendime hep dedim, geri dönmeyecegim. Ama yapamadim. Cünkü isyerimde hergün görüyorum insanlarimizin ne kadar yardima ihtiyaci var. Aklima geliyor, diyorumki, sanal alemde de böyle yardima ihtiyaci olan insanlar var. Özellikle sosyal güvenlikte (Sozialversicherung'da) Almanyada düzgün uzman yok. Acin interneti, Fachanwalt für Sozialrecht yazin, bir kac kisi zor bulacaksiniz. Olanlarda cogu zaman sirf Arbeitslosengeld 2 uzmani. Cünkü onda para var. Karam82'de söyledim özelden daha önce. Icimde yardim etme huyunu birakamiyorum. Yoksa, bir insan 15 - 20 kovuldugu bir yerde dururmu? Durmaz. Ama iste acaba bir kac kisiye yardim edebilirmiyim diye hep geri döndüm.

Ha bagzilari diyecek icinden sen salaksin, bagzlilari diyecek salliyor. Olabilir. Ama böyleyeyiz iste.

Iste benim hal ettigim Türkiye bu. Birbirine din, irk, renk, siyasi görüs fark etmemksizin, bir birine herkesin yardim etmesi. Istedigim bu oldugu icinde, bunu hergün özel hayatimda yasama calisiyorum.

Ha bunun bir hayal oldugunu bende biliyorum. Ama insan oglu hayal ile yasar.

Alıntı ulasarda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadigim bazi arkadaslarin sanki bir düsmana karsi secim kazanilmis gibi davranmalari veya yazmalari 15 Milyon secmen bir partiye oy vermis (CHP Muharrem Ince) bu Aileleriyle beraber en az 23-24 milyon insan yapar bunlari bir dusman gibi görmek cok büyük bir haksizlik egerki ögle görüyorsa vay halimize halkimiz demokratik hakkini kullandi bugün bu Pariyi secti belki baska secimlerde diger Partiyi secer bibirimize karsi biraz hosgörülü davranmaliyiz.
    Ben Almanya'da Kindergartene besikte basladim. Bagzi arkadaslar ile hep Kindergartende kavga ederdik. Hic sevmedigim arkadaslar vardi. Bizi ne yaparlardi biliyormusunuz? Ikimizide bir oday tikarlardi ve derdiki kadin: Ne zaman ikiniz anlastiniz, uzlastiniz, ozaman sizi gelip cikaracagim. Yoksa aksama kadar burdasiniz. Inanki, bir ay icinde grupta küs cocuk kalmiyordu. Iki üc saat kavga ettigim bir cocuk ile kaliyorduk bir oda. Yarim saat kimse konusmuyordu. Sonra basliyordun konusmaya. Birde iki saat sonra fark ediyordunki, okadarda kötü degilmis öbürü. Kavga ettigimiz konuda 10 dk. anlasiyorduk.

Iste bizimde yapmamiz gerek bu aslinda. Erdogan ve Ince'yi bir odaya sokacaksin, ne zaman anlasirlarsa ozaman cikaracaksin. Eminim böyle yapabilsek, ikisi kanga olur.

Ama maalesef bunu yapabilecek bir üst kuvvet yok.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (28 Haziran 2018 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

21. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Kara, müslümanlığın ana sorunu zaten cemaatlar. Her halt er ve geç cemaatların altından çıkıyor.

Kuran bir mi? Bir. Peygamber bir mi? Bir. Ama 100lerce cemaat var. Sorun bu işte. Kitabı ortak olan kişiler nasıl oluyorda 100lerce cemaat oluyor? Cünkü bağzıları Kuran-ı değiştiremeceklerni bildikler için yorumu kafasına göre yapıp ordan dini hafif hafif değiştirmeye çalışıyor.

Süleymancı olsun, başka cemaat olsun. Hepsi kul hakkı yiyor. Vereyimmi ispat? Hazır Süleymancılardan açılmışken. Hoca'nın Almanyada hepsi maaşını düşük gösteriyor, gerisini elden veriyor. Vergi kaçırmak kul hakkı değilmi? Sigort primi kaçırmak kul hakkı değilmi? Alman devletinlen nasıl helaleşceksin? Hadi onuda geçtim, çalışan hocanın emekli maaşı düşük geliyor, o kul hakkı değilmi.

Bu cemaatin yöneticilerine sordun mu diyeceklerki, haklısın ama parayı zor yetiştiriyoruz. Tabiki yetişmez. Senin dinin bir ama kafası kızan kendi fikrine göre camii açarsa böyle olur. İnsanların bağışı bir yerde toplanacağına, 100 yere dağılıyor. Birlikten kuvvet doğarken, ayrılılıktanda kuvvetsizlik doğar. Bak Avusturyada 7 camii kapandı. Avusturyada belki 200 camii vardır. Öbär 198 camiii ayaklandımı? Hayır.

Bana kalsa, ben tüm cemaatleri toplarım ve derim, sizumin derdiniz dinse, kitabını bir, peygamberinizde bir. Ya birleşin, yada hepinizi kapatıyoruz.

Başka bir örnek, ben 15 Temmuzda izindeydim, buraya geri geldim bir hafta sonra. Cumaya Süleymancılara gittim. Namaz kılın yerde aralarda tavan direkleri var. Vaizi dinlerken birde baktım o direkleri kağıtlar yapıştırmışlar. Ben sandimki dini bilgiler var. Kağıda bit baktım siyaset yazıyor. Birinde yazıyorduki "Bana gökten şimsekleri indirecek genç nesiller lazım." Altında söyleyen kişinin ismi var.

Google bir baktım o kişi eskiden bakanmış Türkiye'de ve Süleymancıymış.

O gündür bugündür Süleymancılara ayak basmam. Milli Görüşe zaten 20 senedir gitmiyor. Bu yeşil holdingciler o camiilerde az para toplanmasına izin vermediler.

Şimdi bağzıları diyecekki klasik bir cevap olarak o beni alakadar etmez, ben sırf namaz kılmsya gidiyorum. Hayır eder. Sen göz yumarsın, ben göz yumarsın, birgün bakarsın başka bir cemaat devleti içten ele geçirmiş.

Cemaatlar gayesi dinse, din kalsın. Süleymancılar olsun, Milli Görüş olsun veya başka cemaatler olsun. Cuma namazı geliyor, ezan okunuyor, hocaya sözde önemli duyuru altında kürsüden kurdukları şirketlerin reklamlarını yapıyorlar.

Cemaatlerin hepsi ticarethane ve siyasethane.

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Bu seçimin tek Kayıp edeni var, oda maalesef Türkiye oldu. Halk daha fazla birbirinden ayrıldı, aileler arası farklı görüşe sahib aileler bilene aralarına soğuk girdi ben bunu gözlemliyorum.

24. 3 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Maalesef öyle. Çünkü ülkemizde oy kabma icrat üzerinden değil, başkasını kötülemekten geçiyor. Ama bu sadece siyasi ahlak eksikliğinden değil, genel Türk kültürünün eksikliğinden kaynaklanıyor. Biz günlük hayatda bile bir birimiz hakkînda dedikosu etmek, kötülemeyi çok severiz. Misal. Bir genç kızımızı saat akşam 7de bir teyzemiz görsün, yanındaki diğer teyzeye hemen der, "bu saate bu nereye gidiyorki".

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Simdi CHP icindeki tartismalara gülebilen arkadaslar kendilerini önce sunu sorsunlar: Tayyip´e karsi cikabilen, onun yanlisini elestirebilen var mi aranizda? Siz demokrasiyi asla hazmedemeyeceksiniz. Ayni partili olmak, parti baskanina tapmayi gerektirmez, parti baskani hatasiz bir kul degildir, tanri hic degildir.

Cemaatlerde kendini dinin üstüne koyan kisileri sanki normal bir insan degilmis gibi yüceltenlere de ayriyeten hayret ediyorum. Karsindaki kisi sadece bir insan yahu, tanri degilki!? Senden, benden en ufak bir üstün yani yok, inanci kullanarak kendine lüks bir hayat saglamayi basarmis bir uyanik bu, baska bir sey de degil. Bu cemaat baskanlari ne üretmisler de halka yararlari olmus? Bunlarin tümü bir cikar etrafinda toplanmis insanlar toplulugu.

Ben daima yanlisi kim yaparsa yapsin elestiririm. bu ister A partisisi olsun, isterse de B partisi, hic bir sey benim icin degismez, yanlis yanlistir.

27. mxm üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    mxm Seneler önceden kendi içimizde bölünme başladı bu büyüyerek devam ediyor..

Milleti resmen etiketlediler ondan sonrada neden böyle dışladılar hor gördüler..

Din kullanıldı bir taraf onlara göre imanlı diğer taraf dinsiz açık saçık avrupaya uyan insanlar topluluğuydu...

15 temmuzda köprüde bir bir tane başka partili vatandaş neden göremedim acaba !! bunu sadece benmi göremedim

Neden oldu bu o zamana kadar ekilen tohumlar yüzündenmi acaba ?

29. OrLoW üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    mxm, maalesef Türk toplumu herzaman bir önder aramak peşinde. Biri Atatürk diye ölür, biri Erdoğan olür, bir Bahçeli diye, birileride başkası için.

Bakın Bavyera eyaleti son 50 yıldır hep sadece bir parti yönetti. CSU. Bir kere hariç hep tek başına iktidara geldi.

Yani aynı bizim Türkiye'deki gibi benzeri bir durum.

Ama aradaki fark, onlar liderlerinin arkasına hiç takılmadı. Kendi seçmenleri birazcık iş kötü gitsin hep o lideri indirtdi. Geçmişte iyi yapmış yapmamış adamın umrunda değil. Adamlar diyorki, ben lideri zorlan oraya seçmedim. O bana hizmet vermek için aday oldu.

Bizde nasıl. Ölürümde ölürüm liderim için. Haberlere bakıyorumda, birii Erdoğan için ölürüm diyor, öbürüde başkası için. Ya salaklar, niye ölüyorsunuz. Ananız değil, babanız değil. Kendi çocukları 15 Temmuzda sokağa çıkmamış sen niye ölürüm diyorsun. Kendi oğulları boğazın karşısında askerlik yapmış, yada Burdur'da.

Ben 2009 Burdurda askerlik yapmıştım, bir kaç celp önce orda Bilal Erdoğan'da yapmış. Ben bunu orda duyunca şaşırdım. Bilal Erdoğan güya gurbetciymiş.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Selam kardeşim, ağzımızda tüy bitti anlatmaktan. Niye her Erdoğan'ı eleşireni CHPli olarak görüyorsunuz? Ya anlamıyorum ben Ak Parti sempatizanları. Niye hep bir eleştiride aklınıza CHP geçmiş yönetimleri ile herşeyi kıyaslıyorsunuz?

İşte sizin en büyük zafınız bu. Siz Erdoğan eleştiren herkesi düşman olarak görüyorsunuz. Çünkü Erdoğanı artık bir ilah olarak görüyorsunuz. Dahada ileri gidiyorum tapıyorsunuz. İspat mı? Tamam. Seçimler olacağı daha ortada yokken bir KHK çıkmıştı. Orda 15 Temmuz gecesi darbeyi önlerken yapılan suçların ceza konumunda çıkması yazıyordu. Bu KHK yazılırken küçük bir hata olmuştu yada tam anlaşılır şekilde yazılmamıştı. Abdullah Gül sorulumcs adam sadece bir cümle etti. Oda KHK falan eliştirmedi sadece başka değişle yazılış şekli hoş olmadı dedi. Adama Ak Partiler demedik bırakmadı. Ya bu adam Erdoğan'ın en yakınd dostu. Hayatda en yakın dostlarımız bize fikirlerini söyler biz onlara alınmayız. Adam sövmedik bırakmadınız.

Selam ve diğer Ak Partililer artık şu her eleştiren CHPlidir kısır döngüsünden kurtulan. Her eleştiren CHPli değildir. Ama sizler her eleştireni CHPli olmazsa bile zorlan yapıyorsunuz.

Selam şunuda unutma. Bir hükümeti yaptığı pislikler o hükümet gidince belli olur. Kim iktidarda olursa olsun hiç bir zaman savcılar hükümetin pisliğini Türkiye'de ortaya seremez. Çünkü her hükümet adalete Türkiyeee karışır. Sen sanıyormusun Erdoğan'ın agğzı hep müslüman konusuyor diye temiz çıkacak. Hükümet gitsin bir gün savcılar nasıl başlayacak. Şimdiden buraya yazıyorum, aynı Fetöde olduğu gibi kamyon kamyon Ak Parti üyeleri tutuklanacak. Medya en az 10 yıllık malzeme var. Sende de dahil, çocğunuz vay be nasılda inanmışsız diyeceksin. Ak Parti teşlikatının yarısı ve eşleri tutuklanacak. Hele Ak Partili belediyelerdeki ihalerdeki usulsüzlük diz boyu. Her ihaleyi aynı şirketler kazanması, o şirketlerin yönetiminde birçoğunda Ak Partile üyeler olması nelerde neler.

Sakın şimdi deme CHPde yapatı. Bunu bizde biliyoruz. Ama şu CHP kompleksinden bir kurtulun artık.

32. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    69
    13 mesaja 16 teşekkür aldı
    keske burada devlet büyüklerine karsi hakarette bulunanlarin gercek kimliklerinide görmüs olsaydik cok güzel olurdu,
    en azinda gümrüklerden gecerken o devlet büyüklerine hakaret edenlerin yüzlerinin ne hal aldigini cok merak ederdim.
    yaziklar olsun koskoca devletin en tepesindeki ada agza alinmayacak hakaretleri yapanlar icin.

34. Dirilis üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)