Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2104 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 83 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: hayirli olsun vatana ,secimler bitti.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı Dirilis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keske burada devlet büyüklerine karsi hakarette bulunanlarin gercek kimliklerinide görmüs olsaydik cok güzel olurdu,
    en azinda gümrüklerden gecerken o devlet büyüklerine hakaret edenlerin yüzlerinin ne hal aldigini cok merak ederdim.
    yaziklar olsun koskoca devletin en tepesindeki ada agza alinmayacak hakaretleri yapanlar icin.
    Hakaret tabkii doğru birşey değil süphesiz. Ama küfür olmadıktan sonra bir eleştiri Cumhurbaşkanıda olsa hakaret değildir. Maalesef Ak Partili arkdaşlar son yıllarda o kadar hakaret tanımını aşağa çektiki, her eleştiriyi hakaret olarak görüyorlar. Buda bura sayflarca anlatmaya çalıştığımız Ak Partili olmayan insanları dışlamanın ve ötekileştirmenin bir ispatıdır.

Rahmetli Demirel'e birgün birisi başbakanken bir yerdeyken küfür etmiş. Polis tutuklamış. Hemen daha oeada Demirel'e söylemişler küfür etti size birisi bizde tutkladık diye. Demirel polise sormuş, niye küfür ettiğini sordunuzmu diye. Polis hayır demiş. Demirel demişki, demekki adamın canı çok yakmışızki küfür etmiş. Salın adamı demiş.

Her ne kadar siyasi olarak Demirel Erdoğan kadar başarılı olamadıysada, bu bir örnek davranıştır. Erdoğan böyle davransa, ufku açık olsa, yüzde 52 değil, yüzde 72 alırdı.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (28 Haziran 2018 Saat 19:48 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Bu ne densizlik saygısızlık hoşgörüsüzlüktür üzülerek söylüyorum ergenliğe girmiş çocuk misali gereksizlik lüzumsuzluk ne varsa görüyorum. Hakaret aşağılayıcı birkaç paylaşımı sildim telefondan girdiğim için okumak zor oluyor konuyu şimdilik geçici kapatıp sonra değerlendirmeye almak zorundayım katılımcılarda bu esnada biraz motorları soğutup düşünsünler.

5. 3 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Selam

son donem pek fırsat bulamıyorum malum özel hayatta da uğraştıklarımız var..

son dönem konuları sürekli siyaset e çekenleri radikal karar almamıza sebep olcak, bu tür konulara izin veren yerlerde tartısın burda siyaset istemiyoruz. İnatla siyaset yapmak isteyenleri forumdan uzaklaştırmak zorunda kalacağım

konu kapanmıştır..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)