Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2139 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 155 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dolar Yeniden Yükselişe Geçerken, Borsadaki Kayıplar Arttı

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye kadehte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,795
    339 mesaja 1,845 teşekkür aldı
    Üretim yapacak olacak tabii ki Halkimiz.
    Ama Devletin görevide, yatirimciyi destelemek degil midir ?
    Teminatla yaptirilan köprü ve yollardan halkin ne gibi yarari var ? Arabasi, hatta ehliyeti olmayan insanlar bile bu köprüler icin vergi vermek zorunda kaliyor.
    Almanyada DB neden hisselerinin hepsini özellestirmedi ? Cünkü DB devlete para kazandiriyor.
    Burada amacimiz iktidari elestirmek degil ! Ama üretimsiz de olmaz. Tüketim toplumu oldugumuzu hepimiz biliyoruz.
    Halki tembel yapmakla, hep sosyal yardim vermekle, yok kek mek vermekle devlet yönetilmez !
    Ne kadar Fabrikamiz varsa kapatildi. önce Tekel ile baslandi, sonra Seker fabrikalari. Bunlari da mi Millet kapattirdi ?

Örnekler böyle artar gider..

2. 6 kişi kadehte üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 4 teşekkür aldı
    Alıntı kadehte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üretim yapacak olacak tabii ki Halkimiz.
    Ama Devletin görevide, yatirimciyi destelemek degil midir ?
    Teminatla yaptirilan köprü ve yollardan halkin ne gibi yarari var ? Arabasi, hatta ehliyeti olmayan insanlar bile bu köprüler icin vergi vermek zorunda kaliyor.
    Almanyada DB neden hisselerinin hepsini özellestirmedi ? Cünkü DB devlete para kazandiriyor.
    Burada amacimiz iktidari elestirmek degil ! Ama üretimsiz de olmaz. Tüketim toplumu oldugumuzu hepimiz biliyoruz.
    Halki tembel yapmakla, hep sosyal yardim vermekle, yok kek mek vermekle devlet yönetilmez !
    Ne kadar Fabrikamiz varsa kapatildi. önce Tekel ile baslandi, sonra Seker fabrikalari. Bunlari da mi Millet kapattirdi ?

Örnekler böyle artar gider..
    teminatla derken geçiş garantisnden bahsediyorsun ama biraz mantıgı çalıştırmak lazım devlet yapsa milyar dolar
    kaynak ayırması lazım yok o verilecek parada havadan gelmiyor cebizimden çıkıyor ama yap işlet devret mantıgı 15 sene sonra bzim olacak köprüler ne kadar geçiş olursa cebimizden ve geçmeyenlerden daha az para çıkar en niyahayetinde 15 sene sonra mal bizim bedava

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)