Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2114 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: almanyadan amerikaya tatile gideniniz varmi ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    12 mesaja 22 teşekkür aldı

almanyadan amerikaya tatile gideniniz varmi ?

arkadaslar merhaba ben almanyadan bir hafta yada 10 amerikaya tatile gitmek istiyorum akmanyadan gideniniz oldumu bu arada alman vadantasiyim acaba vize almam gereklimi yoksa ucaktami veriliyor bu vize bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye giresun_28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    1881-1938
    Ettiği Teşekkür
    400
    173 mesaja 445 teşekkür aldı
    Alıntı hunter786 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba ben almanyadan bir hafta yada 10 amerikaya tatile gitmek istiyorum akmanyadan gideniniz oldumu bu arada alman vadantasiyim acaba vize almam gereklimi yoksa ucaktami veriliyor bu vize bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz?
    Selam, eger alman vatandasi isen vise kesinlikle gerekmiyor, sadece "ESTA" gerekiyor onu da internetten üzeri basvurman gerekiyor yani beantragen etmen lazim... Birde ucakta sana bir kagit daha dogrusu bir formüler "us immigration form" veriyorlar onu da kesinlikle doldurman gerek, havaalani cikisinda polisler isteyecekler...

Gesetzliche Krankenkasse orada gecersiz, yani Private Zusatzversicherung yapman gerek kendi Krankenkassene gittiginde "Auslandskrankenversicherung für die USA" dedin mi zaten bilirler...

(Kendim iki defa gittim hem Amerikaya hem Kanadaya)

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    ok tamam sagol nerede kaldin pansiyon yada otel ben florida yada chigakoya düsünüyorum ama florida ilk tercihim

Nereden
    1881-1938
    Ettiği Teşekkür
    400
    ok tamam sagol nerede kaldin pansiyon yada otel ben florida yada chigakoya düsünüyorum ama florida ilk tercihim
    Bizim aile dostlarimiz orda kaliyor bizde gittimizde onlarda kaliyoruz daha dogrusu New Jersey`de... Gecen sene yaz tatilinde 1 ayligina gittigimizde "East Coast" trip yaptik, yani: New Jersey, Washington, New York, Boston, Pennsylvania, Maryland. Bundan sonra Kanada: Toronto, Montreal, Niagara Falls gezdik ve kaldimiz yerler hep Hoteldi fakat New Jerseyde gezdimizde aile dostlarimizin evinde kaldik...

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    zaten bütün ggiresunlular new jerseyde kaliyor galiba benim tanidigim birileri yok bakalim nasil antrag yapacam bu esta formular doldururken birilerinn yazmak gerekiyor galiba formularda gördügüm kadari ile hem bu esta 2 senelik veriliyor bu iyi bakacam nasil yapabilirim

Nereden
    1881-1938
    Ettiği Teşekkür
    400
    zaten bütün ggiresunlular new jerseyde kaliyor galiba benim tanidigim birileri yok bakalim nasil antrag yapacam bu esta formular doldururken birilerinn yazmak gerekiyor galiba formularda gördügüm kadari ile hem bu esta 2 senelik veriliyor bu iyi bakacam nasil yapabilirim
    HAHAHA aynen zaten amerikada cogu türkler ilk sirada giresundan ikinci de sivas herhalde

"ESTA" ya gelince birilerini yazmana gerek yok, ESTA sadece sorulari cevapliyorsun ve sonucu bekliyorsun. (ESTA kesinlikle sart)
    Gerci Reisebrodan biletleri alirsan, onlar Esta ile ilgilenirler.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    ama baktigimda orda soruyordu ve ileri dedigimde
    o isaretler kirmizi oldu ve illaki isteti benden

Tecrübeli Üye Akbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    859
    56 mesaja 419 teşekkür aldı
    Alıntı giresun_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAHAHA aynen zaten amerikada cogu türkler ilk sirada giresundan ikinci de sivas herhalde

"ESTA" ya gelince birilerini yazmana gerek yok, ESTA sadece sorulari cevapliyorsun ve sonucu bekliyorsun. (ESTA kesinlikle sart)
    Gerci Reisebrodan biletleri alirsan, onlar Esta ile ilgilenirler.
    Sivaslınının olmadığı yer yokdur sağolsun hemşerilerime :-))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)