Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2134 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede nereleri gezeceksiniz

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Palm Wings Ephesus Beach Resorta gideceğim Ağustos ortası. İslami otel sevmiyorum. Kazık birde kalite normal otellere göre çok düşük. Birde haremlik selamlık sevmiyorum.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    177
    16 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Palm Wings Ephesus Beach Resorta gideceğim Ağustos ortası. İslami otel sevmiyorum. Kazık birde kalite normal otellere göre çok düşük. Birde haremlik selamlık sevmiyorum.
    Merhaba bende Agustos 5 ve 12 si icin bakmistim oraya nedense orasi degilde özdere de bir otele rezervasyon yaptim

Üye
    Ettiği Teşekkür
    174
    30 mesaja 48 teşekkür aldı
    Ben dün yanindaki otelden geldim. TUI Blue Ephesus.

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı Serkinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dün yanindaki otelden geldim. TUI Blue Ephesus.

Gesendet von meinem SM-S908B mit Tapatalk
    Varmi etrafda gezilebilecek bir yer. Aksam pazari gibi? A101 falan varmi yakinlarinda?

Alıntı gentlement Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    25 Temmuz da İstanbul’a uçuyoruz inşallah. 10 gün İstanbul’u gezeceğiz. @atsız77 tavsiyesi ile Airbnb den ev tuttuk ve oldukça uygun fiyata geldi. Eyüpsultan camisine takriben 1 km ve lüks bir daire.

Daha sonra 10 gün Teos Village da kalacağız. Geçen sene inanılmaz memnun kalmıştık…

Sonra 7 gün Datça’da villa ayarladım. Almanya’dan bir gurbetçinin villası ve baya ucuza verdi sağolsun. 7 gün için 500€… Datça ve çevresi neredeyse tamamen yerli turist… Çevresinde bulunan araba ile ulaşımın olmadığı ıssız koyları anlatılmaz yaşanırmış…

Daha sonra 5 gün Çanakkale, Bursa vs. gezip İstanbul’dan geri uçuyoruz…
    Haci hocada para cok. Allah dahada versin.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (16 Temmuz 2022 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Haci hocada para cok. Allah dahada versin.
    Evet hacıyım ama hoca değilim. Daha geçen ay açıköğretim imam hatip lisesinden mezun oldum çok şükür. Şimdi sırada Açıköğretim İlahiyat var.

Açıkça söylemek gerekirse tamamını çok uygun fiyata ayarladık.

İstanbul’da otel noktasında benim her zaman kaldığım Hilton otelinde rezervasyon yapmıştım (1550€ iki oda 6 kişi) ancak daha sonra @atsız77’nin tavsiyesi üzerine Airbnb’den ev kiraladım ve yarı fiyatından daha ucuza geldi.

Datça’da Villa kiraladım ancak gerçekten çok uygun fiyat oldu. Yani tatil bölgelerinde bir villa yedi gün 500 €’ya kanaatimce çok uygun bir fiyat.

Teos’a gelecek olursak. Ben buranın rezervasyonunu ve ödemesini Türkiye’de Euro’nun tam patlama yaptığı esnada yaptım aralık ayında. Bundan dolayı kur farkı ile bana inanılmaz ucuza geldi. Ödemeyi Türk Lirası ile yaptığım için ve tam o esnada Euro takriben 22 tl olduğundan dolayı müthiş bir fiyat çıktı ortaya.

Aslında arabayla gidecektim ancak daha sonra Türk hava yollarından çok uygun fiyata altı kişiye uçak bileti bulunca fikir değiştirdim ve uçakla gitmeye karar verdim. İstanbul’da çizgiden de Mercedes Vito kiraladım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)