Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2131 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bedelliye yeni düzenleme geliyor

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye zayimoglu37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    69 mesaja 446 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın para lazım onca savurğanlığın bedelini birileri yüklenmesi lazım.

Başka daha nelere göz dikecekler merak ediyorum para edicek neyimiz var acaba donumuzada göz dikilecek miki !

Arkadaş askerlik yapana bir dert yapmayana bir dert her iki tarafıda halka yontulmuş kazık vaziyeti

Askere gidiyorsun efendim ( sigorta için ) askerlik borçlanması öde bakalım sanki millet kendisi için askerlik yapıyor
    arkd devlet san alternatifte sunuyor paran kiymetliyse 12 ay gider pasa psas askerligini yaparsin oda agir geliyorsa cikarsin vatandasliktan oldu bitti gecmis olsun.2.000 € ya boyle dersek 5.000 10.000€ odeyen arkd oldu...

2. 3 kişi zayimoglu37 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Alıntı zayimoglu37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkd devlet san alternatifte sunuyor paran kiymetliyse 12 ay gider pasa psas askerligini yaparsin oda agir geliyorsa cikarsin vatandasliktan oldu bitti gecmis olsun.2.000 € ya boyle dersek 5.000 10.000€ odeyen arkd oldu...
    Askerliğimi yaptım ben arkadaşım doğuda 18 ay hem ona ( Aslanlar gibi denir )

Askerlik nedir neden yapılıyor ? Amacı nedir aslında sen bunu bir önce öğren arkadaşım

Bu çirkeflik ya tamamen kaldırılır yada insanları sınıflandırılmaktan vazgeçilir ama bunun ne demek olduğunu önce anlamanız gerek..

Parası olan askerlik yapmış sayılıyor he olmayan gariban çocukları askere gidip enayi yerinemi konuyor yani ..( Git sürün paran yok )

Kendi totosunu cebinde parası varsa kurtaran şanslı diğeri alt tabaka sınıf parası yok S.S gidecek sürünmeye hangi devirdeyiz...

Gurbettekilere bir kolaylık güzellik yapıcaksan adaletli yap insanları sınıflandırmadan yap..Bunları yazıcak en son yer burası aslında hatalı olan benim..

Ne istiyorsa devlet babanız verin kurtulun hatta Gurbet vergiside çıkarır yakında senelik 3-5 bin euro alternatif der geçeriz...

5. 5 kişi OrLoW üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    29
    40 mesaja 65 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Askerliğimi yaptım ben arkadaşım doğuda 18 ay hem ona ( Aslanlar gibi denir )

Askerlik nedir neden yapılıyor ? Amacı nedir aslında sen bunu bir önce öğren arkadaşım

Bu çirkeflik ya tamamen kaldırılır yada insanları sınıflandırılmaktan vazgeçilir ama bunun ne demek olduğunu önce anlamanız gerek..

Parası olan askerlik yapmış sayılıyor he olmayan gariban çocukları askere gidip enayi yerinemi konuyor yani ..( Git sürün paran yok )

Kendi totosunu cebinde parası varsa kurtaran şanslı diğeri alt tabaka sınıf parası yok S.S gidecek sürünmeye hangi devirdeyiz...

Gurbettekilere bir kolaylık güzellik yapıcaksan adaletli yap insanları sınıflandırmadan yap..Bunları yazıcak en son yer burası aslında hatalı olan benim..

Ne istiyorsa devlet babanız verin kurtulun hatta Gurbet vergiside çıkarır yakında senelik 3-5 bin euro alternatif der geçeriz...

Onu bunu birakin izine gidemeyenler var okadar bizleri sizleri düsünüyorlar bilet fiyatlarinda bir indirime giderler ama yok bizim insanlarimiz bazilarini zengin etmek icin vatan sevdalisi vatan icin degil bizlerin sizlerin üstünden zengin olan kesim var ama biz halen avrupadayiz neden sagilacak koyun lazim onlara hep vatan millet sakarya dini alet edip köselerinde kral gibi yasanlar var parasi olmayan enayi gibi yapcak parasi olan kesimde kendini vatansever sanip yok ben 20 bin verdim 2 ay yapdim diye böbürlenip kendini vatansever sancak yok 10 bin verdim 12 bin verdim ne yapdiniz gittiniz tatil yapdiniz 2 silah elinize verip foto cekdidiniz o masal anlatmayin burda vatanini okadar seven varsa gider 12 ay doguda pasalar gibi yapar burda 12 bin 20 bin verdim diye laf yapmaz gitmek istemeyen insani zorla neden götürürler okadar vatansever var klavye basinda hazir 12 ay doguya gidip yapcak ne ugrasiyorlarki bedelliyle demi ama onlar icin sadece oy verecek para getircek türkiyeye koyunlariz baskdada bri degerimiz yok bunu anlayin
    Konu Digitalus tarafından (22 Temmuz 2018 Saat 03:19 ) değiştirilmiştir.

7. Digitalus üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)