Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2080 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kleinanzeigen'den Inserat'larim siliniyor?

Tecrübeli Üye guesswhosback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hitlerin bile kafayi bozdugu yerden
    Ettiği Teşekkür
    281
    95 mesaja 239 teşekkür aldı

Kleinanzeigen'den Inserat'larim siliniyor?

Selam arkadaslar,

ben Ebay Kleinanzeigen'e birsey koyuyorum ( genelde geceleri koyuyorum saat 01:00 ile 02:00 arasi ) ve daha sonra hemen bir kisinin "merken" ettigini görüyorum, yani favorilerine ekledigini görüyorum. Sabah uyandigimda genellikle 50 Kisi bakmis oluyor ve daha sonra yani saat 12, 13 gibi siliniyor Kleinanzeige'de ki Inseratim. Biri beni reportlayip duruyormu yoksa neden olabilir? Sonucta sahte birsey satmiyorum, yasak birsey de satmiyorum. Ne koyarsam koyuyum, 12 saat sonra siliniyor..

Tuhafima giden de: Mali koydugumda aradan bes dakika gecmeden sonra hemen bir yildiz oluyor ama bu bütün mallarimda oluyor. Yani gece birsey koysam, hemen yildizliyor birisi. Ister 1 mal olsun ister 5 mal..

Bir kisi benim hesabi takip edip sikayetmi ediyo? Ne issizler var bee

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    Alıntı guesswhosback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,

ben Ebay Kleinanzeigen'e birsey koyuyorum ( genelde geceleri koyuyorum saat 01:00 ile 02:00 arasi ) ve daha sonra hemen bir kisinin "merken" ettigini görüyorum, yani favorilerine ekledigini görüyorum. Sabah uyandigimda genellikle 50 Kisi bakmis oluyor ve daha sonra yani saat 12, 13 gibi siliniyor Kleinanzeige'de ki Inseratim. Biri beni reportlayip duruyormu yoksa neden olabilir? Sonucta sahte birsey satmiyorum, yasak birsey de satmiyorum. Ne koyarsam koyuyum, 12 saat sonra siliniyor..

Tuhafima giden de: Mali koydugumda aradan bes dakika gecmeden sonra hemen bir yildiz oluyor ama bu bütün mallarimda oluyor. Yani gece birsey koysam, hemen yildizliyor birisi. Ister 1 mal olsun ister 5 mal..

Bir kisi benim hesabi takip edip sikayetmi ediyo? Ne issizler var bee
    devamli aynı şeylerimi satıyorsun yoksa gelişi güzel mi ?

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    281
    Yok devamli ayni seyleri satmiyorum, hep farkli seyler satmaya calisiyorum ama ne satarsam satiyim millet kapattiriyor.

Kütüphanemi auflösen etmek istedim, birkac kitap koydum, hepside kücük miktar paraya yani 5€ civarinda ve hepsi silinmis.
    Hadi simdi mesela Adolf Hilter'in "Mein Kampf" kitabi olmus olsa anlarim, yasak diye silinir... ama benim koyduklarim normal Romane, Sachbücher fln.
    Koymus oldugum bir mal silinirse bir daha koymuyorum, yani hicbir zaman icin ayni mali tekrar satmaya calismadim.

Resimsiz Inserat yapsam yine anlarim, millet dolandirici diyebilir ama satmak istedigim her ürünün ayri ayri resimleri var, hepside bana ait ( hep ayni masada fotograflarini cektim ).

Dertleri ney.. bana en azindan bi Nachricht birakabilirler neyin yanlis oldugunu anlarim ozaman.. ama nafile

Yeni Üye dolunay28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    25
    11 mesaja 17 teşekkür aldı
    birisi seni gözetime almis devamli bildiri yapip yani melden yapiyordur, bunu anlaman icin yeni bir hesap aciver baska mail adresinden ve ilk baslarda iki üc ilan ver bakalim ayni söyledigin seyler oluyormu, cümleten iyi geceler

6. dolunay28 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    281
    Alıntı dolunay28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birisi seni gözetime almis devamli bildiri yapip yani melden yapiyordur, bunu anlaman icin yeni bir hesap aciver baska mail adresinden ve ilk baslarda iki üc ilan ver bakalim ayni söyledigin seyler oluyormu, cümleten iyi geceler
    Ya ne insafsiz insanlar var ya, simdi baska isi gücü yok benim ilanlarimlami ugrasiyor heyyt bee... neyse eyvallah, bi dedigin gibi yapiyim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)