Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2076 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mesut Özil konusunda BZ gazetesinde oylama

Tecrübeli Üye Talha'linho 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    118
    64 mesaja 91 teşekkür aldı
    bence Mesut olsun Ilkay olsun Emre ve Kerem almanyayi secmelerinin sebebi kisa yoldan hayellerine kavusup elit Takimlarinda oynamak (ona göre de Elit Takimlarda oynamak,Parayi,Ünü,Kupalari götürmek)
    ben sahsen o yüzden Almanyayi tercih etdigini saniyorum
    Türkiye Milli takim üzerinden üzeride ayni basariyi edebilirlerdi (Elit Takimlarda oynamak,Parayi,Ünü,Kupalari ama nere bakarsan 3-4 Sene kaybederlerdi)
    Zamaninda kisamda Milli takim Tercihlerinde
    bunu ikiside hak etmiyor

bu konudan ne cikariyoruz Almana güven olmaz (bir kere daha gördük 40Sene Tasi bir kere birak senden Kötüsü yok!!)
    insallah ileride Milli Takim secenler bunu göz ard ederler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cassano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun/Alm-GZ
    Ettiği Teşekkür
    542
    142 mesaja 247 teşekkür aldı
    Almanya ne yapacigini sasirdi iyicene. Dünya kupasindan elendiler, gündemi mesut ile degisdiler. Toni Kroos iki macta büyük hata yapti, iksinde gol yendi. Neden onun hesapi yok. Zaten su almanya takiminda kac tane yabacni var. Hepsi birakiyorum dese ne güzel olur.

Adam türk diye alman gibi mi yasamasi gerek. Illa Milli marsi söylemek mi gerek. Milli marsi söylemiyor diye elesdiri aldi. Belcikanin en ünlü oyuncusu Eden Hazard hic bir macta milli marsini söylemiyor. Insana kalmis birsey. Dedigim gibi almanlar kafayi siyirdi.

Alman milli takiminda senci oyuncu var ismi de günther, simdi bu 100% alman gibi mi yasiyor. Yasamiyor, bildigin normal yasiyor.

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Para için kendini Alman gibi hissettiklerini söyleyenler gün gelip Almanların gerçek yüzüyle tanışıp hışma uğradıklarında destek bulmaları gereken adres bir zamanlar inkar ettikleri Türk toplumumudur.
    Çocuklarıma sürekli nasihat ederim, Almanya da doğdunuz buranın vatandaşı oldunuz diye kendinizi buraya ait bunlardan biri sanmayın sakın. Tarihin en büyük ırkcı katliamına ev sahipliği yapmiş bir ülkede yaşıyoruz size birgün mutlaka buraya ait,onlardan biri olmadığınızı hatırlatırlar her an 24 saat içinde bu ülkeyi terketme hazırlığınız her daim olsun derim demeye devam edeceğim.

5. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye ayrtonsenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    196
    20 mesaja 51 teşekkür aldı
    Ben sahsen tarafsiz olarak yorum yapmak isterim .
    Simdi bu Futbolcu türk kökenli yillardir genc milli takimlar da dagil yillarca Alman milli formasi giydimi ve tercihini DFB den yapma
    sebebi nide yazmaya gerek yok .Simdi aniden birden DFB ve Almanlar suclu öylemi?
    Madem öyle yillardi neden konusmadin.? Haa Resim olayina gelince 100% Türk kökenli futbolcular yanlis yapti sanatci da olsun futbolcu da
    o ise girmemeli sonra yok ben sadece resim cektirdim baska niyetim yoktu vb ..... bunlar hikaye , Politikaya alet olmuslardir ve sonuclari
    bizleride negativ etkileyecek bir cirkin olaya alet olmuslardir.
    Benim görüsüm böyle .DFB olmasaydi mesut yada digerleri kariyerliri kesinlik böyle olmazdi.
    Yemek yedigimiz yere P.... lemeyelim derim . Türk kökenlide olsa kardesim de olsa yanlis yanlistir.

saygilar sundum.

7. ayrtonsenna üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye gts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    110
    31 mesaja 32 teşekkür aldı
    ekmeklrini yiyiyorsak kimligimizi veya nerden gledigimizi mi unutalim?
    hem cogumuz bedavaya onlarin ekmegini yemiyor herkez gidip calisip ekmegini de giyisini de herseyini kendi kazandigi parayla aliyor.
    almanlar kendi ülkelerinle ugrascagina daha cok tr devletinle ugrasiyor, sanki burda baska dert problem yokmus gibi bi resim icin havalaniyorlar!
    neden vergiler icin gez icin bilmem ne icin bukadar büyütmüyorlar?

Tecrübeli Üye yadikar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin/ istanbul
    Ettiği Teşekkür
    430
    131 mesaja 578 teşekkür aldı
    Arkadaşlar tüm Almanları nazzi, ırkçı, yabancı düşmanı gibi görmekte beni üzüyor, gerçekçi olalım yıllardır burada yaşıyoruz ve bunu böyle olmadığını biliyoruz, hepimizin çevresinde veya komşularımiz arasında ne kadar iyi insanlarda var lütfen eleştirirken en azından biraz insaflı olalım..

10. 3 kişi yadikar üyemize teşekkür etti:

Üye
    Nereden
    Alamanya
    Ettiği Teşekkür
    18
    13 mesaja 32 teşekkür aldı
    Alıntı yadikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tüm Almanları nazzi, ırkçı, yabancı düşmanı gibi görmekte beni üzüyor, gerçekçi olalım yıllardır burada yaşıyoruz ve bunu böyle olmadığını biliyoruz, hepimizin çevresinde veya komşularımiz arasında ne kadar iyi insanlarda var lütfen eleştirirken en azından biraz insaflı olalım..
    Onlar keske senin dedigin gibi elestirirken bizim iyi huylarimizi`da gözde bulundurarak elestirse. Ama neyazikki öyle olmuyor, islerine gelsekde gelmesekde, dillerini ögrenmis olsakda olmasakda yaranamiyoruz. Ama Allah var iyi Almanlarda var, cogu zaman nadir oluyorlar ve neyazikki bu iyi olanlar nedense bana denk gelenler hep inancsiz oluyor.

Moderator bos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    PS5/Nokia/LG webOS
    Ettiği Teşekkür
    2,881
    3,177 mesaja 40,769 teşekkür aldı
    ...@arkadaslar gurbetci futbolcular/sporcular Türk milli takimini secmemelilerin sebebi paradan cok basari olmamisinin sebebi
    parada etkili olabilir fakat Türkiye spor anlaminda malesef basarili degil

örnek verirsek futboldan senede Türkiye 10 mac yapar ise Almanlar iki kati yapiyor buda bizin gurbetci gencelrimizi bizim milli takimini secmemesinin sebebi oluyor

mesut özil konusu oldugu icin diyelim bizim milli takiminda olsaydi bu kadar basarili büyük kuluplerde oynarmiydi
    bizden en son barcelona giden bir Türk vardi adi önemli degil gurulandik sonuc hüzran

son olarak sunu da yazayim bazilari diyorki 80 milyondan neden sporcu cikmiyor da almanyada bir kac milyon Türklerden sporcu cikiyor
    bu isler milyon/nufus ile olmuyor sistem tamamen sistem isi

yazdiklarim spor/siyaset degil konu ya göre yaziyorum haa katilir/katilmazsiniz amma görüslerim bunlar

13. 3 kişi bos üyemize teşekkür etti:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,731
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Alıntı Agent38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyazikki bu iyi olanlar nedense bana denk gelenler hep inancsiz oluyor.
    Iyi veya kötü olmasinin inanciyla ne alakasi var? Bu en basta bir kisilik meselesi, iyi veya kötü insan her toplumda ve inancta var.

15. 2 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    465
    33 mesaja 82 teşekkür aldı
    iyi aksamlar

Mesut Özil Türkiye Milli Futbal takimi gene oynabilir mi demek istedim Mesut Alman Milli takimi birakti duydum göre 4 sene sonra imkani varmis.
    Mesut Türklügünü gösterdi medya ya.Destek vererim Mesuta

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)