Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2105 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adac Auslandkrankcersicherung

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı ahsa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sizin bilginize ihtiyacim var söyleki busene izinde kizimin kafa bogaz ve solunum iltihabi yüzünden hasteneye gittik gerekli teshislerden ve ilaclardan sonra Röntgen falan derken bi söyle 1300 tl masraf cikdi simdi sorum su burda kayitli ve ekstra yapdugim adac ausland sigorta harcamis oldugum meblagiyi karsilamsi icin nasil bi yol izlemem lazim tüm kagutlari ulastirmama ragmen orginal ödemek istemiyorlar tavsiyelriniz icin tesekürler...
    dostum bence sen antrag yaparken yanlis bilgiler verdin o yüzden tam ödemiyorlardir normalde öderler ama bu konuda en önemli nokta hastaligin izindeyken spontan olmasi yani bu hastalik sende KRONiK olmayan bi hastalik olmasi gerek.

itiraz edebilirsin telefon et konus durumunu anlat bence düzelir.

Bende bikac sene önce izindeyken plajda buz gibi suyla dus aldim yaz sicagina aldanip o aksami hasta oldum ve cokta pahali bi özel hastaneye gittim adamlar para kazanacak ya bana bilgisayarli emar bile cektiler cigerlerden o zaman 1500 tl verdim 500 küsür euro yapiyordu geldim antrag yaptik orada hata yapmisiz kronik bende bu hastalik varmis gibi isaretlemisiz ödemediler itiraz ettik yine red geldi telefon ettik memurla konustuk anlattik kadin dedi o zaman o hastaneden o zamanki hastalikla ilgili rapor al bize gönder.

bende aradim beni muayene eden doktoru durumu anlattim ingilizce rapor gönderdi emaiile o raporu gönderdim ADAC a parayi gönderdiler.

2. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)