Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2083 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amsterdam gezisi

Yeni Üye
    Nereden
    NRW GELSENKIRCHEN
    Ettiği Teşekkür
    22
    5 mesaja 5 teşekkür aldı

amsterdam gezisi

slm arkadaslar almanya dan günü birlik amsterdam gezisi düsünüyorum kendi arabam il

neler tavsiye edersiniz,,auto park ,bot gezisi icin bilet almak kolaymi,panorama dach shopping ????

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    biraz erkenden çık .. bot turları pek problem değil

fakat yanlış yere park etme ve hızlı gitme cezalar can acıtıcı

eğer durduğun yerde kaldırım maviye boyanmışsa Park Saati koy 98€ civarı cezazı var

Park saatlerinin süresini geçirme 65€ civarı ceza

Pazar Günleri çoğu sokakta park etmek bedava

4. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Sehir merkezine uzak bir yerde park etmistim, cevreye baktim, arabalarin hic birinde parkscheibe görmeyince umursamadim ve sonucta 50 Euro ödemek zorunda kaldim. Meger hollandalilarin arabasinda park yeri icin bir chip mi ne varmis, Yani diger arabalara bakip da benim gibi aldanma.

Birde o kanallarin etrafinda gezerken sanki hep ayni yeri geziyormussun gibi bir hisse kapiliyorsun.

6. mxm üyemize teşekkür edenler:

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    En güzeli gitmemek. Hem bizi fisliyorlar, hem istiriyorlar, hemde ceza yaziyorlar. Paris ve Brüksel'de ayni halt. Bir kurus koklatmam bu üc ülkeye. Tabiki herseyde elinde olmuyor, ama elimde olan seylerde, gezmekte buna dahil, hayatda para kazandirmam bunlara.

Parise küflü bir demir koymus, dünyaya pazarlamis, adama kahveye 8 Avroya kazikliyor. Sanki havasi var, denizi var, manzarasi var.

Herkes gitmis, bizde gidelim mantigi.

Ha gidenlere lafim yok, ama bana ters. Ben kime parami yedirdigime bakarim. Bagzi forumda bakiyorum, adam Reis diye nerdeyse ölecek, birde bakiyorsun, Holland'da tatil icin yer ariyor. Nasil bir mantik anlamiyorum.

Roma'ya gidenleri falan yine anliyorum. Adam sana görsel olarak birsey sunuyor yine.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (16 Ağustos 2018 Saat 00:47 ) değiştirilmiştir.

8. 5 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    4
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Amsterdama Trenle 5-6 durak mesafede küçük kasabanın Tren istasyonunlarında park bedava. Arabanı oraya parket Amsterdama oradan trenle git. AMsterdamda Tren garı şehrin göbeğinde. Ondan sonra bak keyfine.

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Giethorn a git en iyisi

Moderator Ozanonur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dergah
    Ettiği Teşekkür
    1,642
    347 mesaja 2,440 teşekkür aldı
    Arkadasim en ucuzu, P&R Parkplatz larda Park etmen. Amsterdamda 7-8 adet böyle Parkyerleri mevcut. Arabani oraya Park ediyorsun. Günlügü 1€! Ordaki Parkhausdan cikinca yakininda Metro Duragi oluyor orada P&R icin Bilet makinesi oluyor. Burdan kac kisiyseniz ona göre bilet aliyorsun gidis gelis (cok pahali birsey degil 6€ 4 Kisilik) bununla carsisina gidip geliyorsun geldiginde parkhausa metro biletindeki barcodu okutup senin parkhaus Gebührn 1€ ya iniyor. Detayli okumani tavsiye ederim. https://www.iamsterdam.com/de/planen...ken-und-reisen
    Konu Ozanonur38 tarafından (19 Ağustos 2018 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.

12. Ozanonur38 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    15
    17 mesaja 28 teşekkür aldı
    daha dün amsterdam daydım. Zandvoort, 'tan gelirken uğrayalım dedik yakın diye..çocuklu bi aile ile gidilecek bi yer değil..hemen hemen herkesin kafa 1500.bi park yerine park ettik baktım park yeri boş, meğer saati 4 € imiş ve sadece kart ile ödeme yapabiliyorsun.yaklasik 1 saat dolaştık çıktık devam almanya..kim ne derse desin almanya gibi bi ülke yok şu avrupada..

14. mustimercan üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya,Hollanda
    Ettiği Teşekkür
    30
    68 mesaja 215 teşekkür aldı
    Hollanda tam soyguncu devlet, ocak ayından bu yana denhaag,ta çslışıyorum.Alış verişe gittim Aldininin parkı diye park ettim ,10dk geçmedi 61€ ceza yapıştırmışlar,gecen ay 4km hızlı 36€ radar cezası.
    Burda çalışabilmem için oturma almam gerekiyodu sonunda uzun uğraşlar sonunda dün 4 aylık aldım bedeli 909€ duyunca inanamadım,arabayı tiefgarag,dan aldım 1,5 saat bile olmadı 8€. Bu ülkede bir anormallik var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)