Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2102 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 61 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Elektrik hangi anbieter?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,280 teşekkür aldı
    Alıntı SesSizliK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim ne yaparsan yap bu is öyle led med ampul standbayy vss ile olacak is degil yani senin cocuklar hele bi ps4 ile oynamaya baslasinlar o zaman görürüz https://www.ozbeceriksizler.com/forum.php

ama cidden cok az yakiyorsunuz. bu arada GAZ ne kadar ödüyorsun merak ettim 20 euro falandir tahminimce
    Bilemedin 0 Euro, cünkü bizimki Zentralheizung, gaz kaloriferi degil.

Annemlerde gazli katkolirferi var. Kisin cok yakiyorlar. Annem cok üsüyor. Sabah 6'dan gece 12'ye kadar ayarladim. Yillik 10000 kwh saat yakiyorlar. Ama evin ici hamam gibi. Bende olsa o 7000 inerdi. Arkadasda kat kaloriferi var. Mustakil ev. Her oda yaniyor. Oda yillik 13000 kwh saat yakiyor.

Cocuklara gelince, ne kadar izin verirsen, o kadar kullanir cocuk kismi. Fazlada yüz vermeyeceksin. Mesela ceptelefonu. 1 GB ver, onunla idare eder. 10 GB ver, onuda bitirir. Cocuklara az ile yetinmeyi ögretmezsen, yarin kendi evlerinde de savruk olurlar.

PS4 gelince. Büyül konusmayim, almamki eve. Android'eki ve laptopda ne oynaniyorsa yeter. Yoksa derslere bakmaz.

Tasarufa gelince, tabiki LED, Standby falan fark ediyor. Dene gör.

Ama en önemlisi buz dolabi. Cogu buzdolabinin cok aciyor. Icinden birsey cikar bir saatde isinmiyor. Buzluk -18, budolabinin icin -7 dereceye göre ayarlandimi ideal. Hem cok soguk degil, hemde az elektrik yakiyor. Tavsiye edilende zaten Beko tarafindan bu dereceler. Ben uyguluyorum ve cok memnunum. Eletronik derecesi yoksa, icinde bir derece koy ve bak. Ona göre ayarla.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (09 Eylül 2018 Saat 01:19 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)