Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2099 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ohne eigenkapital ev almak.

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,678
    1,642 mesaja 3,360 teşekkür aldı
    Alıntı crow35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    150 bine bi daire almayi düsünüyorum elimde 25 bin hazir var ama emin degilim kendim mi oturayim yoksa kiraya mi vereyim ^niyetim 3-5 sene ödeyip bahceli bi ev almak reinhaus gibi daireyi de ya kiraya devam yada satip bankanin parasini cikartiktan sonra elimdeki einkapital yapip böyle bi ise girismek niyet ama ince eleyip sik düsünüyorum bi yanlislik yapmayayim diyorum

siz ne dersiniz
    Mantiken guzel bir yaklasim..
    Kendin oturmani tavsiye ederim,ayrica iki isi bir anda degil tek bir is yapmani tavsiye ederim..yukarda yazdigim gibi hypotek olarak gosterip gerektiginde satar mustakil alirsin,
    150 bin avro nereden baksan 15 seneden evvel bitmez,bir 150 daha cekip guzel bir ev alirsin,tabi burada yas faktorude onemli..25 bin avro sicak para seni beya rahatlatir..

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    10
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantiken guzel bir yaklasim..
    Kendin oturmani tavsiye ederim,ayrica iki isi bir anda degil tek bir is yapmani tavsiye ederim..yukarda yazdigim gibi hypotek olarak gosterip gerektiginde satar mustakil alirsin,
    150 bin avro nereden baksan 15 seneden evvel bitmez,bir 150 daha cekip guzel bir ev alirsin,tabi burada yas faktorude onemli..25 bin avro sicak para seni beya rahatlatir..
    halen düsünüyorum ama arastiriyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)