Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2070 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bankanın sorusuna cevap

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

Bankanın sorusuna cevap

Selam arkadaşlar, sizden bir konu hakkında yardım istiyorum, benım kız arkadaşım 3 yıldır alteheimda yaslılar yurdunda çalışıyor, Türkçesi sanırım huzur evı , fakat sağlık sorunundan ötürü çalışma günlerini azalttı , bu durumda aldığı parada düştü bundan ötürü nerdeyse 1 yıldır arbeitsamdan yardım alıyor, fakat bıraz borcu olduğu icin gecınmekte zorlanıyor, gelir az gider çok , bundan üç ay önce tesadüfen bir arkadaşına raslamis ve arkadaşı ona bizim binada bir yaşlı bayan var , bayanın kızı ananesine bır bakıcı arıyor haftada bır kaç gün gelip 2-3 saat ona bakacak, bizimkide yaşlı bayanın kızı ıle konuşup kabul etmiş ,bana gelip bir is buldum dedi çok hafif bir is yaşlı bir bayana evinde bakacam diye , bende ok dedim fakat bir sorun var dedi bu kadının parasını kızı banka üzerinden ödeyecek çünkü yaşlı bayanın kızı uzakta oturuyor, bu para benım kontoma gelırse arbeitsamt benden keser dedi , senın kullanmadığın bır banka kartı var onu bana verirsen o kontoya parayı yollayacaklar dedı , sen hiç biryerden yardım almadığın içinde kimse gelirine giderine karışmaz dedı, bende kartı ona verdim çünkü benım esas kontom TARGOBANK ve kullanmadığım diğer konto sparkasse , bende sparkasse kartını ona verdim 3 aydır yaşlı bayana bakıyor , bugün benı banka sparkasse aradı ve sordu , sizin Kontonuza bir bayan para yolluyor ve alıcı olarak baska bir bayana diye yaziyor, yani kisacasi , Konto sahibi sizsiniz parayi sizin Kontoya gönderen kisi aciklama yerine bu para bu bayana diye , yani Kiz arkadasimin Adina yaziyor aciklama yerine, beni ariyan banka bana soruyor bu para neyin nesi , neden bu bayanlar sizin Konto üstünden biri digerine her ay para yolluyor ,lüften aciklayin dedi , bende ne diyecegimi bilemedim , Netz Cok az sesinizi alamiyorum dedim , lüften sonra Tekar arayin diyip kapattim, sizce ne demem lazim Gene ararlarsa
    Konu Serseri tarafından (28 Ağustos 2018 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)