Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2037 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni is fikri

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    11 mesaja 16 teşekkür aldı

Yeni is fikri

selamlar iki arkadas Pizzeria acmak icin bilgi topluyoruz yasimiz 45 bu isden anlamiyoruz fakat

isden cikarilma durumumuz var meslek yok direk Arbeitsamt oda kiralik firmaya o da asgari ücret

dönerciler asla yaklasmayin Döner isi öldü diyor pizzacilar isden anlarsaniz felan filan deyip gecistiriyor

ama pizzaria acmak icin italyanmi olmak lazim pakistanlilarda Pizza sattiyor engin bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacimiz var

yoksa bu yasda kesin dönüsmü yapalim

2. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    En basit bir soru Pizza Hamurunu yapmayı bilmiyorsanız nasıl başarılı olacaksınız?

Şuan benim aradığım bir özellik mutlaka Odun fırını olmalı, bu tür pizzacılar daha fazla müşteri kazanıyor.

4. atsiz77 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En basit bir soru Pizza Hamurunu yapmayı bilmiyorsanız nasıl başarılı olacaksınız?

Şuan benim aradığım bir özellik mutlaka Odun fırını olmalı, bu tür pizzacılar daha fazla müşteri kazanıyor.
    Alıntı topcam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar iki arkadas Pizzeria acmak icin bilgi topluyoruz yasimiz 45 bu isden anlamiyoruz fakat

isden cikarilma durumumuz var meslek yok direk Arbeitsamt oda kiralik firmaya o da asgari ücret

dönerciler asla yaklasmayin Döner isi öldü diyor pizzacilar isden anlarsaniz felan filan deyip gecistiriyor

ama pizzaria acmak icin italyanmi olmak lazim pakistanlilarda Pizza sattiyor engin bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacimiz var

illa Italyan olmak gerekmiyor burada bir Yunan var yıllardır odun ateşinde Pizza yapıyor

galiba siz yatırdığınız parayıda batırırrsınız ... hiç anlamadığınız bir işe nasıl gireceksiniz ?

@Atsız77 dediği gibi Pizza nın P sinden haberiniz var mı ?

sadece dükkan açmak yeterli değil mühim olan o işi yürütmek ..

Giderleri iyi hesaplamak gerek ? başlangıçta size bu işi öğreten bir usta gerekli olacaktır ...

birde Dönerci Pizzacı olmak o kadar değil .. bütün boş zamanlarını dükkanda geçiriyorsun

özel hayatın allak bullak oluyor .. yapan arkadşlar vardı .. çoğu bıraktı

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    328
    244 mesaja 358 teşekkür aldı
    zamaninda benim bir arkadas yapiyordu ve beya basarili idi.

önemli olan, dükkana ve kendine orjinal italyan süsü vereceksin.

dükkanin ismi istanbul pizza olur ise, dükkanda türkce müzik calar ise ve herkez türkce konusur ise, almanlar pek sevmezler.

zaten cogu satis telefon ile getirmeli olur. o yüzden internet sayfasi ve menü kartlari da ona göre tipik italyan olmasi lazim.

arkadasin dükkaninin ismi Nina's idi. dükkanda nina diye birisi yoktu tabi, insan italyan ve kadin ismi duyunca, pizza daha tatli oluyor.

7. Cengiz Bond üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Alıntı Cengiz Bond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zamaninda benim bir arkadas yapiyordu ve beya basarili idi.

önemli olan, dükkana ve kendine orjinal italyan süsü vereceksin.

dükkanin ismi istanbul pizza olur ise, dükkanda türkce müzik calar ise ve herkez türkce konusur ise, almanlar pek sevmezler.

zaten cogu satis telefon ile getirmeli olur. o yüzden internet sayfasi ve menü kartlari da ona göre tipik italyan olmasi lazim.

arkadasin dükkaninin ismi Nina's idi. dükkanda nina diye birisi yoktu tabi, insan italyan ve kadin ismi duyunca, pizza daha tatli oluyor.

hahaha benimde bir tanıdık Köln de Pizza cı açmıştı

Pizzacının ismi İtalyan ca

Hayırli olsun diye dükkana girdik

baktım biri öbüre "Marco" diyor diğeri "Leonardo" falan filan

Lan dedim bir İtalyan gelse İtalyanca sipariş verse ne yapacaksınız

9. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    328
    244 mesaja 358 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha benimde bir tanıdık Köln de Pizza cı açmıştı

Pizzacının ismi İtalyan ca

Hayırli olsun diye dükkana girdik

baktım biri öbüre "Marco" diyor diğeri "Leonardo" falan filan

Lan dedim bir İtalyan gelse İtalyanca sipariş verse ne yapacaksınız
    benim arkadas telefonda arbatilmis italyanca aksan ile konusuyordu. ben bilmesem, karsida italyan var zannetcem.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Alıntı topcam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu isler 2 kisiyle olacak is degil yasini.deviri 50 ye gelmis
    Günlük.13
    14 Saat calismaya.vücüdunuz.kaldiracakmi.haftanin.yedi günü acmaniz gerek Liferung yapmayin gerek.ilk baska 2 araba. 2 söfer olmasi gerek. Artik 1 kac Firma var onlarla.anlasma yapmaniz gerek. Sparisler online. Olarak geliyor size.o anlamam.adam yaptiginiz.firmalarada.yüzde.10 gelangen tam ein degilim.onlara vermende gerekiyor. Anlamiyorsaniz. Uzaktan durun.kolay bir is degil. Piyasada.calisacak.adam bulmak da zor Allah Ardimciniz.olsun. arkadaslarin dedigi gibi odunda pizza. Iyi olur ama millet odunda yapmiyormus.gazĺi yapiyormus. Genelde

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Pizzacı yerine berber aç daha mantıklı. Bir pizzadan daha fazla kàr kalır. Akşam çalışma yok. Pazar kapalı. Malzeme al getir götür yok. Kapital riski yok.

Ben söyleyim ne olacak. Pizzacıyı açacaksınız. Bir pizzacı iki ev geçindirmez. İçki satıp günaha girecksiniz. İşler iyi gitmeyecek. Siz iflas edeceksiniz, sonra bu forumda gelip Almanya beni yedi bidirdi diye ağlayacaksınız. Üstüne birde yenge hanım ile aran açılacak.

Arkadaşım kafayı kullanın. Bilmediğiniz işe girmeyin. İşi bilmeyipte para kazanan yok. Gidin bir Leihfirmaya girin, olmazsa ek iş yapın bitti. Pizzacı açacaksınız, emekliniz yatmayacak, kranka çıkma hakkın yok, Urlaub yok.

Daha halen bu devirde kendini ince fikirli sanıpta herkes beceremedi ama ben beceririm diye deneyen insanlar varya şaşıyorum. Pizzacılıkta iş olsaydı, merak etme McDonalds salak değil, heryere pizza servisi açardı.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (01 Eylül 2018 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    Berber isi sakat

hic olmazsa berbelikten anlaman gerek

bir dükkan acmak icin Meisterbrief lazim .. eski Meisterler den birinden temin edebilirsin fakat 300-500€ ayda istiyorlar ..

kendin anlamiyorsan zaten kesat mecbur birini tutacaksin

benim iki arkadas var ikiside Türkiye den berber ...

biri ikinci subeyi acti ... 50000 nüfuslu ilcede 3 Türk Berber dükkani var

ikisinde sira beklemek ölüm .. 4 er sandalye var 4-5 kisi calisiyor ama yine sira bekliyorsun ...

gider yok gibi bir sey ... bir kelle 8-9€ .. iyi para

ama dedigim gibi isten anlamak lazim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)