Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2092 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zweitwagen ariyorum ....

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,737
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Valla ben % 150 den actirdim. Ilk araba olsaydi ve öyle baslansaydi %250 olacakti.

Link verebilir misin nerde bu ikinci arabayi %75 ten acan sigorta. Tabii ki süren kisinin yasi da var ama ne kadar fark ediyor unuttum su an, benim cocuk henüz 18 di, öyle basladi ve %150 idi.

Edit:
    Evet sanirim ikinci arabayi süren 23 yasin altinda oldugu icin daha pahaliymis. O ayrintiya ben dikat etmemistim ama haklisin, tabii ki önemli bir nokta ve %75 dogrudur.

Manche Versicherer bieten eine „verbesserte Zweitwagenregelung“ an. Danach kommt zum Beispiel die Einstufung in SF-Klasse 2 (z.B. HUK-Coburg, Haftpflicht 55 % Beitragssatz, Vollkasko 50 %) in Betracht. Voraussetzung dafür ist aber meist, dass der Fahrer mindestens 23 Jahre alt ist. Jüngere Fahrer tragen statistisch ein höheres Unfallrisiko, das sich in der Einstufung in eine Schadensfreiheitsklasse niederschlägt.
    Konu mxm tarafından (06 Eylül 2018 Saat 20:30 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)