Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2080 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gurbetciler Sevilmiyor mu ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    40 mesaja 82 teşekkür aldı
    Türkiyenin tüm ihtiyaclarinin yuzde 87 si ithal,, buda demekdirki ,, döviz girdisi olmasa iflas,, bizlerin türk ekonomisine katkisi son 60 yilda rekor seviyede dir,
    Bende ithal dediginiz damat danim,, buraya hayal ettiklerim icin geldim, 3 daire bir lüx yazlik aldim,, ya buradaki 3. nesil vatandaslar ??? Sadece gunluk yasiyorlar,, hic biri idealist degil tam tersine tembeller,, Türkiyedekiler biz olmasak BITLERINI YERLER ACLIKDAN,, alayi tembel yuksek gönüllü ve fesat kiskanc,,,, bu sene bana yine buradan bir arkadasim ziyarete gelmisdi ilk gece E klase mercedesi vardi cizdiler,, o kadar mahcup oldumki,, sözün kisasi,, türkiyede yasiyanlarin buyuk cogunlugu insanlikdan cikmis
    Vahsi
    Ahlaksiz
    Yalanci
    Sahtekar
    Uckagitci
    Barbar
    Serefsiz olmuslar
    Kredi karti ellerinde mötleri kalkiyor,, dilerimki bunlar layik olduklari gibi kriz icinde yasasinlar, egerki biraz ellerinde para olsa birakin bunlara is vermeyi,, yapdirmayi sizi satin almaya kalkisirlar,,belimden sorunum oldugu icin bir fidan dikdirecekdim 50 lirayi begenmediler,, sitedeki bekciye temiz koltuk verdim,, giderkende copumu atarmisin dedim, simdi bu olmadi agbi bunun icinmi verdin dedi,, bin beter olsunlar,, türküm ülkem icin canimi veririm ama ordaki insanlari zerre kadar sevmiyorum!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

2. dreamceng üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Alıntı dreamceng Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyenin tüm ihtiyaclarinin yuzde 87 si ithal
    kardeş, bu yazmış olduğun kuyruklu bir yalanın en önde gidenidir, hiç kusura bakma!!! Neye dayanarak bunu söylüyorsun? Fatih Portakal iftiracısınami yoksa Türkiye düşmanı Sözcü gazetesinemi???

Devletin resmi bilgileri ortadayken, ordan buradan, kulaktan dolma haber ile insanın kendi devletini bu şekilde küçük görmesi saygı sınırları dışarısındadır!!!

Daha 2 gün önce Fatih Portakal Buğday’ı bile artık dışarıdan alıyoruz yalanını ortaya attı canlı yayında... Ancak Devletin Resmi bilgilerine göre dünyada en çok buğday ihrac eden ülkelerden birisi Türkiye...

Yapmayın Allah aşkına!!! Birşeye inanmadan önce bir araştırın doğrumu değilmi diye!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)