Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2029 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hyundai Tucsan alinirmi

Üye Ürgüplü50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ratingen
    Ettiği Teşekkür
    58
    24 mesaja 38 teşekkür aldı

Hyundai Tucsan alinirmi

hayirli aksamlar arkadaslar son zamanlarda Türk kanallarinda Hyundai Tucsan arabasinin reklamani cok yapiyorlar fiyat olarak sifiri 24 bine Eura ya kadar var birde 5 yil garanti veriyorlar almanyada fazla görmedim bu araclardan aramizda bilgisi olan arkadaslar vardir umarim

saygilarimla

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    Kayinpederim türkiyede aldi , buradada azda olsa gördüm yollarda , bence gayet güzel bir arac , fiyat olarakda makul , yalniz bu is senin konfor istegine göre degisir , eger bmw , mercedes konforuna alismis birisi isen memnun kalmayabilirsin , tavsiyem ilk önce bir probefahrt yapman.

Kia yada bak istersen fiyat olarak daha uygun sanirim

Hundayi

Kia
    Konu durak78 tarafından (07 Eylül 2018 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.

4. 3 kişi durak78 üyemize teşekkür etti:

Üye kral64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    32 mesaja 50 teşekkür aldı
    Arkadasim ben kullanilmis aldim bende öncesinde hic yabanci araba kullanmamistim baya terettütlüydum ama aldim kullaninca cok memnun kaldim
    arkadasin dedigi gibi Audi mersedes gibi komfor yok ama alisinca o komforuda aramiyorsun
    kullanisi cok rahat motoru cekis gücü falan cok iyi yalniz cok yakiyor ben 6silindir 2.5 Audi kullaniyordum Mazotlu 8 litre yakiyordu bu 10litrenin altina düsmüyor buda mazotlu
    tek hosuma gitmeyen yönü Klimasi belki yeni üretimlerde düzelmistir ama sicaklarda otomatik ayarladinmi misal Audi de arabanin icini komple sogutuyordu bunda öyle degil soguk üfürüyor
    ama arabanin ici komple sogumuyor sag taradin yaniyor sol tarafin üsüyor beya ayklar donuyor kafa terliyor
    otomatik denedim manuel denedim ama istedigim gibi ayarliyamadim
    uzun lafin kisasi fazla komfora önem vermiyorsan mersedes audi lere karsi fiyat nerdeyse yari yariya cepte

6. kral64 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    5 yil garanti olayina fazla kapilma arkadasim,,bende bir zamanlar kia sorento almistim diesel 2500 CC 140 PS

rutin kontrollerini kia servisinde yaptirmam gerekiyordu,,bir bakim 400 euro ya patliyordu. mesela fren balatalari azicik yensin,,sevis degistirip para kazanmak istiyor,,onlarda biliyor garantiyi devam ettirmek istiyorsan elin mahkum. servisin dedigi degiklikleri yaptirmazsan garanti devam etmiyor.

tamam bir aracin saglikli ve güvenli yol almasi gerekli,,ama bunlar i$in tezegini cikartiyor.yinede sen bilirsin.

8. MEGAbond üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigsburg
    Ettiği Teşekkür
    295
    91 mesaja 191 teşekkür aldı
    Ben kendim Almanya da olup ta alman arabasından başka arabaya binmem. Adamların yaptığı en iyi şeylerden biri bu.

10. 2 kişi Selcuk8 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    41 mesaja 49 teşekkür aldı
    Ben kia Soreto kullaniyorum.Hic memnun degilim. Ne kilimasi dogru calisiyor ne baska seyleri.
    Birde Insani cok yoruyor yolda. Alali bir sene olacak satabilsem hemen satacagim , Onpara etmez.
    2009 model 2500 motur 170 PS Disel ve yakisi 10 dan asagi olmuyor .
    Izinden önce Kia servis verdim bakilsin diye 1500€ üzerinde hesap ödedim .Ama beni gene yolda birakti ordada 840€ ödedim Viyanada.
    Onun icin yanasma arkadasim

12. Mafyan üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Kia en son alacagim arabadir

14. moralist üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    41 mesaja 49 teşekkür aldı
    Hyundai ve kia Ayni araba

16. Mafyan üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    11 mesaja 15 teşekkür aldı
    2-3 yasindaki bir Mercedes alacagin 0 km deki kalitesiz arabadan1000 kat daha iyidir ben hep öyle yapiyorum suana kadar beni yolda birakmadi sende öyle yap derim arkadasim uzak durun ucuz olan seylerden bugünün ucuza aldiginiz ileride size daha pahaliya mal olacaktir. Fakir adam kaliteli sey alir ileride tamir masarfindan kurtulur ve yolda kalmaz tabiki istisnalarda kaideyi bozmaz ama bu düsüncem beni hic yolda birakmadi...

18. semih_stgt üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye xedox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    920
    69 mesaja 138 teşekkür aldı
    Kardes bende sifir aldim 2 senedir kullaniyorum hic sikayetim olmadi cok memnunum. Serviside parcasida ucuz.

20. xedox üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye .onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    326
    153 mesaja 361 teşekkür aldı
    Benden kücüksen bir abi nasihati benim yaslardaysan bir kardes tavsiyesi

Arabalara cok para vereceginize kendinize oturacak bir dayre veya durumunuz iyi ise bir ev alin
    2,3 bin euroluk arabada isinizi görür

Ama evin olmasa ömür boyu kira ödersin öncelikle kendinize basinizi sokacak bir dayreniz olsun

22. 2 kişi .onur üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı .onur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benden kücüksen bir abi nasihati benim yaslardaysan bir kardes tavsiyesi

Arabalara cok para vereceginize kendinize oturacak bir dayre veya durumunuz iyi ise bir ev alin
    2,3 bin euroluk arabada isinizi görür

Ama evin olmasa ömür boyu kira ödersin öncelikle kendinize basinizi sokacak bir dayreniz olsun
    yahu sen almiyorsun binmiyorsun parana kiymiyorsun diye alani hevesi olani bari tirpanlamayin, nerden biliyorsun belki adamin 300 bin euroluk evi var sanki evi olan cennete kirada olan cehenneme gidiyor Töbe yarabbim yaa.

Bende bu zihniyeti anlamiyorum kardesim Almanya gibi bu ülkede yasicaksin belli bi durumun olucak istedigin hayal ettigin iyi bi arabaya hemde cokta abarti olmayan fiyatlarla yinede binmiceksin nasil bi zihniyettir anlamak mümkün degil. Gerci bu zihniyette olan insanlar almasinlar binmesinler arkadan gelenler alirlar binerler yemeyenin malini birileri bi sekilde yer zaten.

su zihniyette olan bi insan olsam böyle vatanimdan uzak gurbet ellerde Almanlarin arasinda cifte standarta mahrum olarak vallahi yasamam begenmedigim Vatanimdada her türlü karnimi doyuracak bi rizik elbet Allah verir

24. 2 kişi SesSizliK üyemize teşekkür etti:

Üye Hemso27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    109
    22 mesaja 91 teşekkür aldı
    Alıntı SesSizliK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu sen almiyorsun binmiyorsun parana kiymiyorsun diye alani hevesi olani bari tirpanlamayin, nerden biliyorsun belki adamin 300 bin euroluk evi var sanki evi olan cennete kirada olan cehenneme gidiyor Töbe yarabbim yaa.

Bende bu zihniyeti anlamiyorum kardesim Almanya gibi bu ülkede yasicaksin belli bi durumun olucak istedigin hayal ettigin iyi bi arabaya hemde cokta abarti olmayan fiyatlarla yinede binmiceksin nasil bi zihniyettir anlamak mümkün degil. Gerci bu zihniyette olan insanlar almasinlar binmesinler arkadan gelenler alirlar binerler yemeyenin malini birileri bi sekilde yer zaten.

su zihniyette olan bi insan olsam böyle vatanimdan uzak gurbet ellerde Almanlarin arasinda cifte standarta mahrum olarak vallahi yasamam begenmedigim Vatanimdada her türlü karnimi doyuracak bi rizik elbet Allah verir
    slm,

bence mantikli birsey söylemis anlayana, insallah durumu iyidir en iyisine laikiyle biner.
    ps: belkide kirada oturuyor, bilmiyoruz.

S&S Hemso27

26. Hemso27 üyemize teşekkür edenler:

Üye Ürgüplü50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ratingen
    Ettiği Teşekkür
    58
    24 mesaja 38 teşekkür aldı
    Arkadaslar ilginiz ve nasihatleriniz icin tesekür ederim 40 yasindayim cok sükür ev aldim (borcu cok daha) hic araba sürme zevkim yok yani illede söyle bir arabam olsun demedim simdiye kadar 5 kisilik ailem var izine giderkende kullanmak istiyorum o yüzden yeni model bir araba almak istiyorum kismet bakalim

28. 2 kişi Ürgüplü50 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)