Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2027 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yakinda Istanbul baskent yapilirmi?

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Isiniz mi yok sizin ya? Ne gereksiz konulara girip sorun yapiyorsunuz arkadas forumda? Siteden soguduk artik sayenizde!

2. 3 kişi hope41 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Erhan. Ben konyaliyim. Ve koyuyor fanatikde.akpartilydim.ama sogudum.artik. Sen hilafeti ak patiylemi.getireceksin. akparti.öncesi bizim konyada biraz satilmazdi.simdi her yerde alkollü.icecekler.satiliyor. Esas akparti. Geleli. Fuhus.ve sahtekarlik.cogaldi.baslarda.iyiydi.ama 6 yildir. Kendi adamlarini.zengin etti.belediyeler.emlak mafyassi.olmus. kagasina.göre vatandasin.tarlasini.alip asla yerlere.kaydiriyor.kendi adamlarina.güzel yerleri.veriyor. Nerde o eski akparti.

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk
    Konu hekimoglu tarafından (12 Eylül 2018 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.

5. mustafa200222 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye akilsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    194
    80 mesaja 144 teşekkür aldı
    o zaman almanya da Berlin yerine Frankfurt yapsin. Nede olsa en büyük havaalani Frankfurt da, alman borsanin kalbi de Frankfurt da atiyor. böyle seyler icin baskenti degistireceklerini asla sanmiyorum.

bence hep Ankara kalir öyle de kalmali.

7. akilsiz üyemize teşekkür edenler:

Üye Kamanli40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    56
    5 mesaja 12 teşekkür aldı
    Türkiye „işgal” altında ...

9. 4 kişi Kamanli40 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    18 mesaja 33 teşekkür aldı
    Mustafa Kemal ATATÜRK demekten aciz olanlardan herşey beklenir

Bu millete de müstehaktır

Türkiye yabancı sermayecilere satıldı

Güzel Peygamberimiz benim gözümde en büyük devrimcidir şimdi ğç beş zibidi çıkmış devrimciymiş
    Neyi devirdiler şimdiye kadar neyi?
    ve buyurdu ki Peygamberimiz:
    Sizden öncekilerin deneyipte bedel ödediklerinden ibret alın ve geleceğinizi ona göre yönlendirin
    Ve bir ayeti kerimde buyurdu :
    “kahrolsun ebu lehep düzeni kahrolsun”

Bunu neden söyledi?
    İnsanların dini duygularını kullanıp maddi manevi menfaat sağlayanlar için söyledi

Şimdi forumda şu yasak bu yasak
    birilerine dokundunmu konuyu kapat
    Ne güzel değilmi...

Vatan elden gidiyor uyanın artık gaflet uykusundan ey ahali

Konuyu kapatanlar zalimlik yapıyor!
    Bırakın tartışmak isteyen düşüncesini söylesin arkadaşlar
    Ejdatlarımıza ihanet ediyoruz veya ettiriyoruz farkındamısınız

11. Sahibul Liva üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Sah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW Horn-Bad meinberg
    Ettiği Teşekkür
    400
    92 mesaja 148 teşekkür aldı
    Alıntı Kamanli40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye „işgal” altında ...
    Almanya isgal altinda degil mi?

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    bir musibet, bin nasihatten iyidir.

Artik bu milletin, aklinin basina gelmesi icin,bir musibet gerekiyor,,,,,yoksa nasihatlarin bir i$e yaramadigi ortada.

Allah sonumuzu hayir etsin.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı hope41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isiniz mi yok sizin ya? Ne gereksiz konulara girip sorun yapiyorsunuz arkadas forumda? Siteden soguduk artik sayenizde!
    Aynen sana katiliyorum,bu gibi sacma konulari tartismakla,hem forumdaki üyeler biribirinden nefret eder hale geldi verilen cevaplar zaten ispatidir,hemde forumdan cok kisiler uzaklasti.

Eskiden burada herkez yardimlasmak icin yarisirdi,simdi ise acilan konular buralara daha fazla nasil karistiririz diye aciliyor.

Bende dahil ilk göz agrimiz dedigimiz Bereceriksizlerden maalesef bu gibi sacma konulari okumaktan sogudum,haftada bir yada iki göz atiyor ve cikiyorum,bu konuda ben gereksiz bir konu oldugu icin düsüncemi paylastim,yoksa gereksiz konulara cevap vermeyi hic istemem.

istemeyerekte kirdigim arkadaslar varsa özürdiliyorum.

saygilarimla
    Konu tr-22 tarafından (23 Eylül 2018 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.

15. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    13 mesaja 23 teşekkür aldı
    Sacma gereksiz bir konudur.Baskent`in Istanbul olmasi ile ilgili hicbir calisma yoktur.Stratejik oldugunu arkadas yukarda aciklamistir.
    Trabzonspor`unda bir ayagi Istanbul`dadir.Kalkipta lig maclarini istanbul`da oynamasi gülünc olup Trabzonspor un maclarin evsahipligini Istanbulda yapmasini hangi mantikla aciklayacaksiniz?
    Siyasetcilerin günlerini Istanbulda gecirmesi bir sorun degil.Yatirimlarida Istanbul`da yapabilirler.Meclis Ankara`da kalacaktir.Oldu olacak bir sarayda Istanbul`a yapsinlar.Ankara`daki sarayda yazlik tatil yeri olarak kullanilir.Üretim degil israf konusalim burda.Baskent`in Istanbul´a tasinmasi yol,su,elektrik gibi hizmetlerle geri dönmez "zam" ve pahalilik ile geri dönerler.izine gittiginizde gereksiz yanan festivale dönmüs trafik lambalarina bakin.Yavas gidiniz yazan israflar.Polisten kanundan korkmayanlar tabelaya uycak.Bu yazilar zaten israf.Yeni cikan Iphone 1149 euro.Bir findik bahcesinden kac ton findik cikarsa 1 Iphone aliriz onu konussaydik daha mantikli olurdu.
    Bu gidisle bu konuda politikaya gidecek ve sonunda "closed"olacaktir.Zaten politika iceren bir konudur.
    Not:Ülkenin mevcut baskanini ismiyle anmak hic yakismamis.Kendimiz icin istemedigimizi baskasinada layik görmeyelim.Elestirelim ama hakaret etmeyelim.Bunu basarabilseydik zaten burda konular "closed" degil "konuya cevap yaz" olurdu.
    Konu kartal55 tarafından (23 Eylül 2018 Saat 14:14 ) değiştirilmiştir.

17. 2 kişi kartal55 üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Konulari özellikle sürekli siyaset e çekmeye çalışan arkadaşlar anlaşılan ceza işlemi uygulamak zorunda bırakacaklar.
    Eskisi gibi fazla zamanım olmasada bundan sonra insallah daha fazla takip etmeye çalışacağım..!!
    siyasetin yeri bu forum değildir ve bundan sonra ceza işlemi uygulanacaktır

konu kapanmıştır

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Arkadaşlar, bazı konular ister istemez siyaset çizgisine geliyor. Forumda her siyasi görüsten farklı düşünen üyeler var, gidişatı doğru bulmaz yanlışları söyler eleştiri hakkımızı kullanabiliriz ya da beğenir haklı yönleriyle övebilirizde ancak bunu yaparken kişisel tartşmalara yol açmamak için siyasi şahsiyetleri ismiyle veya makam lakabıyla, siyasi parti isimlerinide yorumlarımıza dahil etmemeye özen gösterelim. Konu siyasi probaganda kapsamına girmesin.

Gönül isterdiki ortam müsait olsun oturup medenice fikir alışverişinde bulunup yıkıcı değil yapıcı tartışma ortamı yaratalım ancak board şartları buna uygun değil tek neden board in katı kurallarıda değil konuşmayı tartışmayı saygıyı vatan sevgisini atalarımıza minnet duygusunu bilemeyen kişilerin ortaya koydukları tavrında bunda hatırı sayılır etkisi vardır mutlaka.

Lütfen konuya kurallar çerçevesinde devam edelim. Tartışmaya yol açan paylaşımlar kaldırdım. Iyi forumlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)