Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2004 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kendi Kendine Giden Arabalar Hakkinda

Üye Mehmetali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    176
    29 mesaja 202 teşekkür aldı

Kendi Kendine Giden Arabalar Hakkinda

Arkadaslar

Kendi Kendine süren arabalar hakkinda düsünceniz nedir.? Kullanma sansiniz oldumu.?
    bende cok merak ediyorum gercekten güzel ise yarayan bir arabaysa Sila yolu icin güzel olabilir gibi.

Teslanin bazi videolarini izledim ama en kaliteli ve son durum da olan nedir.

Yanilmiyorsam en uzun 10 dk direksiyonu dokunmadan sürebiliyorsun, yoksa 30 saniyemi bilgisi olan varmi bu konuda aydinlatabilcek.

arabalarla pek bilgim yok bunun sohbetini yapabiliriz.

Mesajlariniz icin tesekkürler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    14 mesaja 18 teşekkür aldı
    Slm ben kullandim. Ben VW Arteonu siparis vermeden test deneme yaptim. Yani otoyollarda araba kendi gidiyor dogru. Ama gaza sen basiyorsun. Veya Tempomat yapabilirsin.Araba Lenkradi otomatik duruma göre ceviriyor. Ama devamli kendi yapamaz. Arada Lenkradi düzeltidimi ve yol düzgün oldumu gayet kendi gidiyor aslinda. Bide kendine Park edebilirmis güya. Test Arabada autonomes parken vardi. Ama ben bi türlü beceremedim ve baya zaman aliyor kendinen park etmesi.

4. BiBakipCikicam üyemize teşekkür edenler:

Üye Mehmetali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    176
    29 mesaja 202 teşekkür aldı
    peki sizin kullanmis oldugunuz arabada kac saniye yada kac dk da bir direksiyon a dokunmaniz gerekiyordu.?
    10 dk sürenlerin oldugu söyleniyor dogrumudur, 10 dk cok uzun süre gibi geliyor bana.
    evet Tempomat i misal 100 - 120 ayarliyorsun bu sekilde direk kendisi sürüyor da en uzun suan icin kac saniye yada kac dk kadir..

ara yol ve cevre yollarda kullanisli olmadigi söyleniliyor daha cok otobanlar icin iyi deniyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    14 mesaja 18 teşekkür aldı
    Usta tam emin değilim çünkü araba araba farklı olabilir. Yollar nekadar düzgün olsada arabaya tam güvenemyiz. Ben VW Arteonda mesela yaklasik her 2- 3 dakikada hafif lenkrada düzeltmistim. Ozaman araba kendi devam gidiyordu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)