Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 1992 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba sigortani degistir 60 Euro Amazon Gutschein'i kap.

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı

Araba sigortani degistir 60 Euro Amazon Gutschein'i kap.

2. 8 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Ayrı konu açmak istemedim, check24 de kfz Versicherung karşılaştırması yaptım ve bana adac uygun geldi.

Şimdiye kadar huk da üyeliğim var ve sene sonuna kadar devam edecek.

Geçen hafta adac ile üyelik yaptım, 2019da başlayacak ve huk sigortasını kendiler kündigen yapacak.

Bugün huk dan mektup geldi, "kündigen über dritte wird bei uns nicht anerkannt. Ihre Versicherung läuft weiter" diye yazıyor.

Ayrı bir Kündigung yazdım ve einschreiben olarak gönderdim. Bakalım şimdi ne yapacaklar.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,681 teşekkür aldı
    sırf Check24 bakmamak gerek bazen bana bazı şirketleri öne kaydırıyorlar gibime geliyor

ADAC şuanda Zuricher üzerinden sigoratalıyor 2019 sonunda ortaklık bitecek ve sanırım Allianz devreye girecek

3-4 sene bende ADAC de sigortalıydım .. kız Züricher de işe başlayınca komple oraya geçtik ...

Üye
    Nereden
    regensburg
    Ettiği Teşekkür
    34
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    araba sigortasi diyimce bugun arabamin arka kapisina yandaki spurda Tir polanya plakali carpti sucunu kabul etti aynanin ölü noktasinda kalmisim beni görmemis polis ceza yazdi tirciya ama tutanak tutmadi bende onun sigaorta ve ehliyetinin fotosunu aldim bide fotograf cektim kazayi ne yapmam lazim simdi avukatami gidim sigortayami araba kaskolu filam degil sadece hauptflicht siortasi var
    ilk defa basima geldi o yuzden yazdim.(burda sucunu kabul ettti hadi polanyaya gittiginde aksini inkar ederse?

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,681 teşekkür aldı
    Alıntı 01adanaLi01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araba sigortasi diyimce bugun arabamin arka kapisina yandaki spurda Tir polanya plakali carpti sucunu kabul etti aynanin ölü noktasinda kalmisim beni görmemis polis ceza yazdi tirciya ama tutanak tutmadi bende onun sigaorta ve ehliyetinin fotosunu aldim bide fotograf cektim kazayi ne yapmam lazim simdi avukatami gidim sigortayami araba kaskolu filam degil sadece hauptflicht siortasi var
    ilk defa basima geldi o yuzden yazdim.(burda sucunu kabul ettti hadi polanyaya gittiginde aksini inkar ederse?
    yabancı plakalı araçlarla yapılan kazalarda en iyisi polis çağırıp tuttanak tuturmak

bende böyle yabancı bir tırla kaza yapmıştım

avukata verdim bir tanıdık boyacı hesap çıkardı kabul etmediler kendilerininkinden aldık

bu TIR cıların bağlı olduğu sigorta var KRAWAG onların üzerinden halletmiştik

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    ADAC bende cok pahali. Yillik 150 Euro fazla istiyor. Opel Astra ve Mercedes C-Klasse icin hesapladim. Benim arabalar kazik cikti.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (17 Ekim 2018 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Bu yılın sonuna kadar huk da audi a6 tdi, bj.2011 için vollkasko 570 euro ödüyordum, teilkasko ne kadar eder diye sordum, cevap 390 euro dediler.

Check24 de bonus haftası vardı, adac 281 euro ile 2.ci sıradaydı, 1.ci sıradakinin bewertunglarını beğenmedim, hem de aralarında fazla fark yoktu.

Üye
    Nereden
    regensburg
    Ettiği Teşekkür
    34
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    polis tutanak tutmadi ama benim avukatim polisten istedi ertesi gün daha gelmedi biraz sürer herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)