Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 1984 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye'ye dönenlerin tecrübeleri

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı

Türkiye'ye dönenlerin tecrübeleri

Merhaba arkadaslar,

aramizda mutlaka Türkiye'ye kesin dönüs yapanlar var. Onlarin memnun mu yoksa pisman olup olmadiklarini ve nedenlerini merak ediyorum.

Lütfen konuya sadece Türkiye emekli olmadan dönüpde calisanlar yazsin. Konuya 55 yasinda dönmüs ve emekli olmus insanlar yazmasin. Onlarin zaten memnun oldugu asikar. Benim merak ettigim dönüpte is arayanlar ve calisanlar. Yani halen tuzu kuru olmayipta ekmek mücadelesi verenler.

Bagzi arkadaslar belki diyecek niye böyle konu actin. Dönme niyetim yok. Ama baskalarin tecrübelerini merak ediyorum.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (22 Ekim 2018 Saat 22:43 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    acikcasi cok ilgimi cekecek bir konu... 5-6 yil icerisinde temelli geri dönüs yamak isteyen bir kisi olarak, Türkiye´ye temelli geri dönenlerden fikir almak güzel olacak...

5. 2 kişi gentlement üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Cahit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tek Rakibim THY
    Ettiği Teşekkür
    64
    304 mesaja 2,531 teşekkür aldı
    bu konuya bi göz atınız

Türkiye'ye Kesin Dönüş (Hakkında Bilgiler, Tecrübeler, İzlenimler, Haklar)
    https://ozbeceriksizler.com/showthre...nimler-Haklar)

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    204 mesaja 528 teşekkür aldı
    Ben 4 yildan beri 6 ay Türkiyede Kaliyorum her yil türkiyeden birazdaha kopuyorum ,avrupada yasayanlar cebine parayi koyup görmek istedigimiz türkiye yi görüyoruz bir de gercek türkiye var ,yalan dolan üc kagit damardan girmeler kafaya almalar sayamiyacagim kötülükler ,yolda giderken araba üstüne cikabilir ,yan baktin diye kursun yiye bilirsin kolun carpti diye bicaklanabilirsin ,trafikte küfürlesebilirsin sonra evine kadar takip edip öldürebilirler halk pisikobat olmus ekonomik bunalim geciriyor pimi cekilmis yuvarlanan el bombasi gibi nerde ne zaman patlayacagi belli degil .
    birde dünyada esi bulunmayan güzellikte dünyanin göz bebegi türkiye var havasiyla suyuyla dogal güzelligiyle .
    ben ülkemi birinci ligde görmek isterim onun icin elestiriyom cünkü elestirmessek daha kötüye gider bizim ülkemiz su an ki yasanalari hak etmiyor ama gercekleri söylemek ülkeye ihanet etmek gibi yorumlaniyor ,
    ülkesine ihanet etmek gercegi görüp susmaktir ,ülkesinin gidisatini görüp uyarmamaktir. sadece takintilarla ülkeye sahip cikilmaz o ülke bizim ülkemiz ,ülkemizi seviyorsak dogrulari söylemek zorundayiz , elistirecegiz ama ihanet etmeyecegiz .

Buda benim tecrübelerim

8. 6 kişi haveri68 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    40 mesaja 82 teşekkür aldı
    Enistemin ,yegeni dönus yapdi,3 ay sonra maltepe icinde kursun yagdirdilar,,Sucu cok buyukdu,,sucu,,,motoru ile araba sollamak,vahsi bati desek hakaret etmis oluruz,

Üye Django - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    49
    25 mesaja 60 teşekkür aldı
    Macaristandan sonrasi malesef texsas. Bunun Türkiyesi Sirbistani, Suriyesi yok. Egitimsizligin sonuclari bu. Ekenomisi cok iyi olmayan tüm ülkelerde vahset cinayet kacinilmaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)