Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 1984 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba kazasi

Üye
    Ettiği Teşekkür
    26
    2 mesaja 2 teşekkür aldı

Araba kazasi

Selam arkadaşlar ben bugün araba kazası geçirdim yani benim araba park halinde anlaşılan benim araba nin aynasına carpti ve adam dedi versicherung vermeyelim falan bende ok ledim ne polis ne versicherunga verdim ilk deva başima geldi heyecandan polis falan da aramadim ve pişman oldum ama adamin bilgileri hepsi var nr si nerde oturdugu falan hepsini biliyorum sonra adami aradigimda ben gutachtene falan gidecem dedim adam ok deyince bilgileri degiştirdik yani ne yapsam bilmiyorum lütfen yardim edin

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye murat39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,254
    310 mesaja 604 teşekkür aldı
    Gecmis olsun

Sade aynaysa fazla üzülme.
    Anlasilan adam da birsey demiyor.servise git Kostenvoranschlag al.Adama ver.Ister yaptir ister adamdan parani al.

Üye qarizma85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    14
    34 mesaja 93 teşekkür aldı
    Her Kazada bence Polis cagirmak gerek sonra ne ortaya cikacagi belli olmuyor

o an insani dürüst saniyoruz sonradan ortaya cikiyor nasil biri oldugu hesap ortaya cikinca

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,680 teşekkür aldı
    ceza kanunun § 142 Strafgesetzbuch eğer her iki taraf anlaşırsa polis çağırmaya gerek yok diyor

isim adres arabanın durumu ( foto çekilirse daha iyi olur ) yeterli

eğer sadece maddi kazaysa polise gerek yok eğer olayın içinde yaralanma varsa o zaman muhakkak polis çağırmak gerekli

Üye
    Ettiği Teşekkür
    26
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Öylede adam avukatima gidecegim diyor benim de mi avukata gitmem sart yoksa versicherung yeterli mi?

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Kardesim adam aramizda anlasalim diyorsa avukata niye gidecek ki? Bemimde yaklasik olarak bir ay önce basimdan gecti, yan binadaki biri carpmis arabam park halindeyken ama komsular görüp bana haber verdi önce, yani adam sonradan geldi bana. Anlasalim dedi, bende olur dedim, bilgilerini verdi öyle ayrildik sonra adamin yalan konustugunu anladim, adam bana benim kiz carpti demisti, gören arkadas ne kizi abi kendi kullaniyordu dedi, adami sorusturdum biraz, bizim ev sahibinin oglunun gecen sene aldigi evde oturuyor, o da bana yaramaz adam hic ugrasma ver sigortaya dedi, bende öyle yaptim. Sigortadan da isleri avukat halletti, gecen hafta parami yolladilar.

Belki senin olaydaki adam iyi niyetli biridir bilemeyiz ama cogu kisi bu isler tatli baslar ama sonrasinda isin rengi degisir diyor, yani en iyisi sigortaya bildirip kafanin rahat olmasidir diyor ki bende cok kisiden duydum adam ilk bastan anlasalim kücük sey, sigortam cikmasin diyor ama sonradan adam camura yatmaya kalkiyor. Yani birebir tanidigin olmadiktan sonra en iyisi sigortaya vermek. Cünkü sen suclu olsan yani vuran sen olsan karsindakilerin cogu anlasmaya yanasmayip sigortaya gitmeyi tercih ediyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)