Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2012 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Polis Ariyor Taniyan Var Mi ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator
    Ettiği Teşekkür
    7
    53 mesaja 181 teşekkür aldı
    ....Sevgili dostum acemibiri....keske önce yaziyi pastakopy yapmak yerine okusaydin.Yazimda ne dügünlerde ne de asker ugurlarken silah kullanimini onaylamiyorum,kesinlikle karsisindayim.Bunun bizim gelenek ve göreneklerimizde de yeri yok,bunlarin arkasina siginarak bu eylemleri legalmis gibi savunulmasinada karsiyim.

....demissin ki amerikada silah serbest onlar dügünlerde ates ediyormu gidip poligonlarda ates ediyorlar....Bende diyorum o öyle degil amerikada belki dügünlerde ates edilmiyor ama hemen hemen her ortamda eline silah alan saga sola ates ediyor.Bu muhterem Amerikada 10 yilda 300 bin insan ölmüs silahin serbest satilmasindan ötürü.Her yasi 21 olana sabika kaydi yok diye eline silah verirsen,sana dönüsüde bu sekilde olur,ey sevgili amerika...

.....Silah bir kültürdür.....dogru,ama dedigin gibi kitap okumakta kültürdür ama kitap okuma yazma bilenin eline,silahta onunu egitimini alan eline verildiginde yerinde kullanildiginda kültürdür.Silah savas kültürünü bilenlerin elinde bir degerdir.Her önüne gelenin elinde ancak ""ölüm makinasidir""

....Yazimin tamami bu baslikta yazan herkesedir.Sadece sana karsi yazilmis bir yazi degil.
    Konu xTARKANx tarafından (28 Ekim 2018 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

2. 4 kişi xTARKANx üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)