Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2011 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sosyal Yardım alanlardan E-Devlet bilgileri isteniyor

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı

Sosyal Yardım alanlardan E-Devlet bilgileri isteniyor

Arkadaşlar Almanya’da bir Türk vatandaşı ALG2 başvurus yaparken ondan E-Devletten tüm bilgileri istenmiş.

Hollanda’da uygulama uzun zamandır varmış zaten.

Bilgilerinize sunarım.

https://avrupadan.com/almanyadan-hab...-kesfetti-5679

2. 5 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    İyi ediyorlar. İşimiz gücümüz üçkağıtcılık. Camiden çıkmazlar, ama haksız yardım almaya gelince "bilmiyordum". Ama nerden para alınabileceklerini haksız yere iyi biliyorlar.

Aynı ilk zamanlar Türk Nüfus Cüzdanını ehliyet diye yutturdukları gibi, şimdi Türk ehliyeti hiç bir halt yerine geçmiyor.

O avukat da boş konuşuyor. Yetki aşılması yok. Devlet kurumları ihbar geldiğinde "Negatifbelege" isteme hakları var. Tam tersi, istemezlerse suçlu duruma düşerler. Zaten kıvırıyor avukat. "Düşünüyorum" diyor, yani kendi fikrini beyan ediyor. Yasada isteyemez diye bir yer olsa zaten avukat olarak maddeyi söyler. Paşa paşa ondan veriyor zaten belgeleri.

Arasıra haksız alanlar sonra bana geliyor ve "akıl ver". Diyorum nasıl akıl vereyim "su testisi" kırılmış maalesef.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (28 Aralık 2022 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.

5. 3 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    311
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ediyorlar. İşimiz gücümüz üçkağıtcılık. Camiden çıkmazlar, ama haksız yardım almaya gelince "bilmiyordum". Ama nerden para alınabileceklerini haksız yere iyi biliyorlar.

Aynı ilk zamanlar Türk Nüfus Cüzdanını ehliyet diye yutturdukları gibi, şimdi Türk ehliyeti hiç bir halt yerine geçmiyor.

O avukat da boş konuşuyor. Yetki aşılması yok. Devlet kurumları ihbar geldiğinde "Negatifbelege" isteme hakları var. Tam tersi, istemezlerse suçlu duruma düşerler.
    Üç kağıtçı lık konusunda haklısın.
    Ama Türk ehliyeti niçin hiç bir işe yaramasın onu anlamadım?

Gesendet von meinem SM-A528B mit Tapatalk

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı

O avukat da boş konuşuyor. Yetki aşılması yok. Devlet kurumları ihbar geldiğinde "Negatifbelege" isteme hakları var. Tam tersi, istemezlerse suçlu duruma düşerler. Zaten kıvırıyor avukat. "Düşünüyorum" diyor, yani kendi fikrini beyan ediyor. Yasada isteyemez diye bir yer olsa zaten avukat olarak maddeyi söyler.
    Bende ilaveten yazmak isterdim ama sen gerekenleri yazmisin..
    Birde camii
    Müslüman lik icin birseyler yazmak icap etseydi tek kelimeyle;
    Cennette yerleri hazir,bedava müslümancilik diye yazmamiz gerekirdi..

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Alıntı Galaxy3764 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üç kağıtçı lık konusunda haklısın.
    Ama Türk ehliyeti niçin hiç bir işe yaramasın onu anlamadım?

Gesendet von meinem SM-A528B mit Tapatalk
    İlk gelenler Nüfus cüzdanını polise ehliyet diye yutturdular. Sonra ortaya çıktı.

9. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Türkler birbirlerini şikayet ediyorlar zaten bir sürü var onlardan

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Evet uzun zamandır çok konuşuldu, fakat ortada hiç belge yoktu bu belgeli resmî yazı olması üç kâğıtçıları tedirgin etmiştir bence

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,299
    4,419 mesaja 9,734 teşekkür aldı
    Video burada

13. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    276
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

O avukat da boş konuşuyor. Yetki aşılması yok. Devlet kurumları ihbar geldiğinde "Negatifbelege" isteme hakları var. Tam tersi, istemezlerse suçlu duruma düşerler. Zaten kıvırıyor avukat. "Düşünüyorum" diyor, yani kendi fikrini beyan ediyor. Yasada isteyemez diye bir yer olsa zaten avukat olarak maddeyi söyler. Paşa paşa ondan veriyor zaten belgeleri.

Arasıra haksız alanlar sonra bana geliyor ve "akıl ver". Diyorum nasıl akıl vereyim "su testisi" kırılmış maalesef.
    Alanlari taniyorsun herhalde,camiiden cikmiyorlar dedigine göre,

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,671
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    Arkadaslar yanlis isler yapildiginda illa da din ibadet camii leri araya katmayalim..
    Velevki bu insanlarda olsa ve yuzu kizarmadan tekrar ALLAH in karsisina cikiyorlarsa bu insanlar ibadetlerinde samimi degil ve ALLAH la hasa dalga geciyorlar..bunlarin sorumluluklari kendilerine ait..
    Ac kaliriz korkusuyla sarildiklari yilanlar bunlari kabirlerinde cok kötü sokacak..
    Diger taraftan kim akilli gecinip dinyanin en iyisi veya akillisi benim diyorsa bu insan, insanligini kaybetmistir,en cahil odur,,
    Son söz olarak insanlar önce aynaya bakip kendi hatalarini elestirmeli daha sonra baskalarini elestirmeli..
    Kendi uzerindeki sorumsuzluklari baskalarina firlatarak kendilerini kandirirlar..
    ALLAH a
    Peygambere
    Sövülen su devirde kimsenin hakikati aramak gibi bir derdi olmadigina göre,bizimde camiiye gidip haram yiyenle bir isimiz olmamali..
    Eyt ve sosyal yardim konusuda malesef böyle firsatciliga firildakliga dönüsmüs durumda..
    Aslinda cok sey yazmak lazim da dinleyen kulak kalmadigindan kabalak olduk..
    Devlet yani alaman devleti e devlet bilgilerini arastirip haksiz kazanclari geri almak istiyorsa bu;
    Sizin calinan paranizi geri almak icin polise basvurmaniz la ayni hükümde sayilir..
    Alirken apur supur geri verirken bas veryadi...
    Yanlis!
    Konu webci tarafından (31 Aralık 2022 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

16. 4 kişi webci üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)