Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 SonuncuSonuncu
Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vestel Bayisinde Aldigim ürün ile alakali yasadigim sorun.!

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Valla sen bir Esenyurta git sanki Teksas gibi

2. Sponsor Reklam
    Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Ben şu karara vardım kendim için; bir ülkede trafik kurallarına ne kadar uyulup uyulmadığı o ülkedeki insanların karakterini, medeniyetini, bencinliğini ve uygarlığını yansıtıyor.

4. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Üye scorpioncim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    18
    10 mesaja 18 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neymiş beceriksizliğim? Vestel kendi sayfasına ve Google doğru vermeyibilmiyorsa sorun ben miyim.

Asılım sen körsün. Vatan aşkı diye diye herşeyi güzel görüyorsun. Sen gör. Ama bende kendim gördüğpmü söylerim. Herkesin fikri kendine. Katılanda olur, olmayanda olur. Herkes buna saygı duymaya mecbur. Ama senin hep suçlamalara dinleyemeye mecbur değilim! Ya adam gibi sende yazarsın, yada çeneni tut. Bu iki oldu. Senin gibiler eleştirileri susturduğu için ülke gelişmiyor.

Birdaha benimle muhatap olma!
    o cevap verdigin kisi gibileri elestiriyi hakaret olarak kabul ettiklerinden, ciddiye alma ve almaya da degmez.

6. 2 kişi scorpioncim üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Neden bizim ülke adam olmaz biliyormusunuz, baska örnek gösteriyeyim, yaklasik iki hafta önce basima geldi Usak'ta.

Arabamin tamir ettirmek icin Bosch Car Servisi Usak'a gittim. Oradaki bir calisan benim araba icin yedek parca siparis etmek icin Fahrzeugscheini istedi.

Bende verdim. Ertesi gün parca geldi ve tamirciler takmaya basladi.

O an aklima geldi Fahrzeugschein adamda kaldi diye. Unuturuz diye hemen gittim ve Fahrzeugschin aldim. Alirkenden dedimki adama "burada kalsaydi Bulgar beni iceri almazdi".

Adam dediki, gecen gün Almancinin birisi zaten unuttu bir dahada gelmedi.

1. Admasizlik burada basliyor:

Bende dedim, sen olsun düsün, adam Kapikuleye gidecek, tek yön 700 - 800 km, birde geri dönecek 1400 - 1600 km yol tepecek. Sinir oldugu da cabasi.

Adam ne desin bana! O benim sorunum degil. O istemeye mecbur. Mantiga bakin, hemen sucu üstünden atmaya calisiyor. Hic o insanin cekecegi umrunda degil.

2. Adamsizlik ise simdi basliyor:

Ben salak gurbetci aciyorum rezil olacak diye. Fahrzeugscheini resmini cektim. Facebook üzerinden Usak'in ünlü sayfalarindan yardim istedim ve paylastirtdim.
    40 derece sicakda ugrastim.

Kisa bir süre sonra birisi yazdi bana. Ben taniyorum. Kendisine iletdim. Gelip alacak diye.

Adam geldi. Viersen'den biri. Emekli. Adam sevinecegine beni buldu diye bana ne demesin:

O: "Önemide yoktu aslinda".

Ben: "Kapikule'den nasil cikacakdin, Bulgar seni geri cevirecek".

O: "Ben emekliyim zaten arabayi iki sene burda birakiyorum ve ucak ile dönüyorum"

Ben: "Tamamda iki sene sonra mecbur cikacaksin 700 - 800 km bosuna gidecen birde geri gelecen".

O: "Fark etmez bende gümrükde arabayi birakirim".

Yarim agiz tesekkür etti ve gitti.

Simdi ben bu tamirhaneye ve orda gurbetciye ne diyeyim? Benim basima gelse, kesin kimse arayip sormaz. Biz insanlik yapalim diyoruz adamlara bak.

Bizim ülkenin insanlari adam olmadigi sürece, daha cok depremde evlerimiz yikilir, daha cok darbeler olur, daha cok bekleriz ülke kalkinacak ve refaha kavusacak diye.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (26 Ağustos 2023 Saat 20:22 ) değiştirilmiştir.

8. 4 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Ergene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,559
    276 mesaja 883 teşekkür aldı
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden bizim ülke adam olmaz biliyormusunuz, baska örnek gösteriyeyim, yaklasik iki hafta önce basima geldi Usak'ta.

Arabamin tamir ettirmek icin Bosch Car Servisi Usak'a gittim. Oradaki bir calisan benim araba icin yedek parca siparis etmek icin Fahrzeugscheini istedi.

Bende verdim. Ertesi gün parca geldi ve tamirciler takmaya basladi.

O an aklima geldi Fahrzeugschein adamda kaldi diye. Unuturuz diye hemen gittim ve Fahrzeugschin aldim. Alirkenden dedimki adama "burada kalsaydi Bulgar beni iceri almazdi".

Adam dediki, gecen gün Almancinin birisi zaten unuttu bir dahada gelmedi.

1. Admasizlik burada basliyor:

Bende dedim, sen olsun düsün, adam Kapikuleye gidecek, tek yön 700 - 800 km, birde geri dönecek 1400 - 1600 km yol tepecek. Sinir oldugu da cabasi.

Adam ne desin bana! O benim sorunum degil. O istemeye mecbur. Mantiga bakin, hemen sucu üstünden atmaya calisiyor. Hic o insanin cekecegi umrunda degil.

2. Adamsizlik ise simdi basliyor:

Ben salak gurbetci aciyorum rezil olacak diye. Fahrzeugscheini resmini cektim. Facebook üzerinden Usak'in ünlü sayfalarindan yardim istedim ve paylastirtdim.
    40 derece sicakda ugrastim.

Kisa bir süre sonra birisi yazdi bana. Ben taniyorum. Kendisine iletdim. Gelip alacak diye.

Adam geldi. Viersen'den biri. Emekli. Adam sevinecegine beni buldu diye bana ne demesin:

O: "Önemide yoktu aslinda".

Ben: "Kapikule'den nasil cikacakdin, Bulgar seni geri cevirecek".

O: "Ben emekliyim zaten arabayi iki sene burda birakiyorum ve ucak ile dönüyorum"

Ben: "Tamamda iki sene sonra mecbur cikacaksin 700 - 800 km bosuna gidecen birde geri gelecen".

O: "Fark etmez bende gümrükde arabayi birakirim".

Yarim agiz tesekkür etti ve gitti.

Simdi ben bu tamirhaneye ve orda gurbetciye ne diyeyim? Benim basima gelse, kesin kimse arayip sormaz. Biz insanlik yapalim diyoruz adamlara bak.

Bizim ülkenin insanlari adam olmadigi sürece, daha cok depremde evlerimiz yikilir, daha cok darbeler olur, daha cok bekleriz ülke kalkinacak ve refaha kavusacak diye.
    Önce o emekli şahsa (maalesef beyefendiye diyemiyorum) küfürü basacaktın, Tamirhaneye'de sizin gibi insanlar olmasada olur diyecektin...

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,207 teşekkür aldı
    Forum icinde tüm mesajlari okuma sansim olmadigimdan bazi mesajlari temizleyip konu basligini düzeltim.
    Konu Basligi konu icerigine göre belirlenmesi gerekmektedir.
    Konuyu siyaset e baglamak yerine, siyasi mesaj yazan üyenin mesajini bizlere mod a bildir kullanarak yardimci olabilirsiniz.
    siyaset e devam eden üyeler forumdan uzaklastiralacakrtir.
    suan icin konu siyaset e baglanmadikca devam edebilir.

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Uşak'da hafta sonu olmuş...Ülkemizin çiftliğe döndüğümüzün ispatı...

Uşak itfaiye aracını alıp 50 km ilerdeki Kütahya'nın Gediz ilçesine sirenleri açarak kız almaya gidiyorlar.

Ya ben anlamıyorum. Cumhuriyet 101. yıl oldu kurulalı halen bu kadar mal insan nasıl olabiliyor.

Almanya'da polis araçları hariç resmi araçların içinde Fahrtenbuch vardır. Her kullanan ne için kullandığını kilometre kilometre yazmaya mecbur. Öyle herkesde gelişi güzel herkes binemez. İçeriye dilekce verilir ve izin istenir. İzini veren kişide müdür değildir. Fuhrparkdan sorumlu Abteilungdur...

Bizde gelen geçen istediği gibi biniyor.

Aziz Nesin belki ateistdi ama ne demişti? Ülkenin yüzde 80ini aptal. Adam herhalde hapise girmeye korkduğu için yüzde 20 pay bırakmış. Yüzde 80ini değil yüzde 95'i aptal.

https://www.sondakika.com/haber/habe...ugun-16270013/
    Konu Birbey 3.0 tarafından (30 Ağustos 2023 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

12. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    UŞAK BELEDİYESİ AÇIKLAMA YAPTI

Gediz’de halkın gösterdiği tepki sonucu Uşak Belediyesinin de gelin arabası yapılan itfaiye aracından haberi oldu. Bir itfaiye personelinin evlendiği ve arkadaşlarının da idarenin bilgisi olmadan itfaiye aracını gelin arabası yaparak arkadaşlarına sürpriz yaptıkları belirtildi ve gerekli soruşturmanın yapılacağı belirtildi.

Yangınlarda öncü araç olarak kullanılan ve itfaiye personelinin tamamen iyi niyetle arkadaşlarına sürpriz girişimi tepkilere neden oldu. Zaman zaman meslek gruplarına göre Polis aracı, Vali aracı yada başka açların bu tür sürprizler için kullanıldığını biliyoruz ama itfaiye aracının gelin aracı olduğunu da görmüş olduk.

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,910
    497 mesaja 1,427 teşekkür aldı
    Birbey 3.0 usta usakta büyük sel akisi baslamis, haberin vardir sanirim gecmis olsun usakli vatandaslara

15. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Sağol haberim var.

Türkiye'nin klasik hali. Yeni yapıldı battı çıktılar. Gölet oluyor. Bu kadar çok mu düzgün kanal yapmak bilmiyorum.

Ismetpaşa Caddeside Uşak'en işlek caddesi. Merkez yani. Daha bu sene sıfırfan yaptılar. 3 ay geçmedi sel aldı.

Ama olsun İstanbul'a yol yapdık, hastane yaptık diye aynı yere Uşak'da oy veren aptal çok olduğu sürece daha çok sel alır.

Unutun adam olmaz bizim ülke. Kim gelirse gelsin. Kafa yapımız ve kabiliyetimiz bu kadara yetiyor.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (02 Eylül 2023 Saat 22:29 ) değiştirilmiştir.

17. Birbey 3.0 üyemize teşekkür edenler:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,733
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Kabiliyetten ziyade karaktersizlestik bence. Saygisizlik, cok bilmislik, cikarcilik vs. almis basini gitmis.

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Sadece bugün paylaşılan haberler.

Ben izine gitmeye korkar oldum, yada izine gideceksin ne sağa nede sola sadece önüne bakacaksın hiç kimseye bi şey demeyeceksin.

Trafiğe yabancı plakalı zaten hiç çıkmayacaksın orda 1-0 mağlup başlıyor.

https://x.com/turhanbozkurtv/status/...G5HgaWbtFyVeJg

https://x.com/haberreport/status/170...G5HgaWbtFyVeJg

https://x.com/haberreport/status/169...G5HgaWbtFyVeJg

20. 3 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    557
    Maalesef öyle. Bazen düsünüyorumda, tatil ucuz olmasa kac kisi gider tatile eger anasi babasi yoksa Türkiye'de.

Bazen korkuyorum, daha fazla seyler yazmaya. Zaten beni anlamayan kisiler hain olarak görüyor. Oysa ülkeye hic bir kötülügüm yok. Benim sadece elestirme nedenim ülkemi sevmekden üzüntüden.

Karaktersizlik o kadar bir seviyeye indiki artik "Mevlüt bulma grubu" bile kuruluyor.

Ben bir mevlütün yaninda tesadüfen gecsem ve ac olsam davetli degilim hakkimda ne düsünürler diye paramlan gider lokantada yerim param azsada simit ile idare ederim.

Bu sene bizim köyde mevlüte davetliydik. Saat 17.00'de baslangicdi. Millet saat 15.00'gelmis, sira kapmis ve yemisde kalkiyor bile. Ben mevlite vardigimda saat 17.15 falandi.

Birde gelen bir cogu bos yogurt kapi ile geliyor. Yarinki yiyeceginide götürüyor. Yiyemeden kalkanlar oldu.

Icimden hepsine kizdim kalkdimda geldim. Bu kadar karatersiz Türkiye'deki insanlarimiz.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (09 Eylül 2023 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

22. 3 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,910
    ülkemiz tehlikede, bugün antakyada 28 bebek dogmus 26 si yabanci, yanliz 2tanesi türk

24. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    Ümmet anlayşımız içinde tüm göçmenler kardeşimizdir

Ettiği Teşekkür
    1,910
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümmet anlayşımız içinde tüm göçmenler kardeşimizdir
    Ümmet kardesinmi görür torunlarin 50 sene sonrasini, kelime i şehadet getirmesini bile bilmeyen kardeslerin senin olsun

27. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    İleriyi göremiyorsunuz etrafımız düşman dolun nüfus lazım şöyle 150 milyon olsak ne güzel olur kimse bizle savaşmak istemez

Ettiği Teşekkür
    1,910
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İleriyi göremiyorsunuz etrafımız düşman dolun nüfus lazım şöyle 150 milyon olsak ne güzel olur kimse bizle savaşmak istemez
    kendi vatanlarini birakip kacanlarlami? gelenler düsmanimizla birlik olup bizi icerden yok ederler
    daha gecen gün yazdin Esenyurta olan olaylari moralist
    Konu deniz2000 tarafından (09 Eylül 2023 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.

30. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye BuraK! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    32 mesaja 54 teşekkür aldı
    onu gectim artik ülkenin insan sayisi önemli degilki, 1900 yillarinda yasamiyoruz. Artik savas ekonomi üzerinden oluyor

32. 3 kişi BuraK! üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Alıntı BuraK! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu gectim artik ülkenin insan sayisi önemli degilki, 1900 yillarinda yasamiyoruz. Artik savas ekonomi üzerinden oluyor
    Silahlı savaşları 2’nci 3’ncü ülkeler yapıyor.

En iyi örnek Avrupa ve Amerika eski bi Tiyatrocuyu İktidara taşıdılar ve daha sonra Savaşa soktular.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)