Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 751 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TiKToK hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Kullanimini bilincli yapilmazsa cöplügü seyrettiren ama her sacma sapan seye like atmaz da belli bir taktikle özenle hareket edersen sosyal medyanin en saglam calisan algoritmasina sahip. Benim yanimda ayni anda tiktok baktigim bir cok kisi benim özel bir hesabim var saniyorlar, alakasi yok, ucuz esprileri es gecen biriyim, kalite ariyorum.
    Baslangicta ilk basladigimda dünyanin gerizekalilarla doldugu hissine kapilmistim, tam deinstall yapacaktim vazgecmistim, arasira baka baka durum zamanla düzeldi. Dünya kadar bilgiye ulastim sahsen, daha cok hayvanlar hakkindaki videolara bakiyorum zaten, bazen hayvanlarin insanlardan daha akilli olduklari hissine kapiliyorum, hangi hayvan olursa olsun fark etmiyor.

Benim kullanim tavsiyelerim:
    1-Begenmediginiz videoyu sonuna kadar seyretmeyin, basta hemen belli oluyor, hemen es gecin
    2-Begendiginiz videolari en az iki kez seyredin ve like atin
    3-"Wait for it" falan yaziyorsa hemen es gecin kesin berbattir, cok nadir iyisi ciktigindan o sekilde yazanlari asla seyretmiyorum
    Zamanla sizin zevkinize uygun hale bu taktikle gelir.

TV de seyretmek icin de kurmustum ama kendi üyeligimden degil öylesine giris yapmadan bakayim dedim, sinirden deli oluyordum, yine o gerizekalilar doluydu, hemen kendi üyeligimi aktardim ve düzeldi. Benim cocukla esim tiktoku hic sevmezlerdi, ikisi de ben actimmi takilip kaliyorlar. Ortalama 5 videodan biri süper diyebilirim, digerleri iste normal videolar. Bir de belli ülkelerin videolari cok berbat, bu da var, ülke ayrimini dahi tiktok cok güzel yapiyor, belli ülkelerden yüklenen videolari begenmediyseniz artik karsiniza cok nadir cikacaktir.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:
    bos

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)