Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 739 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 274 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün neler aldınız?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,301
    287 mesaja 544 teşekkür aldı
    Alıntı ffserkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalar..Benim bi sorum olucak..bi süredir Fire stick 4K max kullaniyorum, Fire Tv icin internet Adapter aldim taktim.Router ise Vodafone Wifi 6, Lan kabel üzerinden baglanti yaptim vede ayarladim.Iptv bu şekilde seyrediyorum.youtube 'da bi Video gördüm vede uygun olan Lan kabel kullanilmasi gerekiyor deniliyordu..benim Lan kabel Cat 5..sizce hangi Lan kabel kullanirsam IPTV den daha iyi randıman alabilirim, konu hakkinda bilgi verebilicek birisi varsa sevinirim.
    Saygilar
    konudışında bir cevap olacak ama kisadan görüşümü bildirmek isterim - gerek fireTV gerek router, ikiside WiFi 6 destekliyor:
    bence sorun ya ISS'nda veya IPTV'yi aldığınız yerde, %99,5 ikincisidir.
    fire stick'in browser'i varsa fast.com adresine girip hızınızı ölçün, düz CAT5 sadece 100Mbs'e kadar destekliyor, ki IPTV için bu hayli hayli yeterli. FHD yayın kalitesi için 7-8Mbps kâfi, birde genişletilmış standart var, CAT5e olarak geçiyor, o 1000Mbs desteklyor ama dediğim gibi gerek yok, üstelik WiFi 6 hızınız CAT5 hızından üstün olmalı.

IPTV'yi nerden alıyorsanız oraya danışın derim.

mod'lar bu soruyu destek bölümüne aktarabilir.
    Konu sadece tarafından (23 Mart 2023 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir. Sebep: typo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)