Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 737 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 274 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün neler aldınız?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı
    Sigarayi ben de biraktim ve 2 sene sonra yeniden basladim, icime fazla cekmedigim veya cekemedigim icin asiri zararini cekmiyorum ama hic cekmesen bile zarari kesin var.
    Zaten sigara icen sayisi son yillarda asiri azaldi, sagda solda icmiyorum, herkesin oldugu yerlerde icmiyorum, acikcasi utaniyorum, cag disi bir sey yaptigim hissine kapiliyorum. Sigarayi severek ictigim icin birakmayi da düsünmüyorum ama toplum icinde hakikaten cok abes durdugu kesin.
    Allahtan gencler de artik icmiyorlar, yakin bir gelecekte sigara icen kalmayacagina eminim. Eski filmlerde bürolarda falan sigara icildigini görünce acayip tuhafima gidiyor.

Ne satin aldin konusuna da degineyim, yogurt yapma makinesi aldim, yogurdu ayni isida birakan bir alet, zamanini kendin ayarliyorsun, bugün ilk yogurdumu yaptim, 12 saate ayarladim, eger eksi olursa 10 saate indirecegim, cok ince olursa 14 saate cikaracagim. Iyi süt bulmak sorun sadece, cevredeki ciftlikleri arastirmam gerekiyor. Biz ailecek yogurt hastasiyiz, yemekte yogurt mutlaka olmak zorunda.

Cok asiri yemedigimiz icin ufak siseler her yemek icin iyi bir porsiyon, böylece bir hafta hergün taze yogurt olacak, hosuma gitmezse büyük bir kaba da yapabilirim, aletin icine sigmasi yeterli.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı mxm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sigarayi ben de biraktim ve 2 sene sonra yeniden basladim, icime fazla cekmedigim veya cekemedigim icin asiri zararini cekmiyorum ama hic cekmesen bile zarari kesin var.
    Zaten sigara icen sayisi son yillarda asiri azaldi, sagda solda icmiyorum, herkesin oldugu yerlerde icmiyorum, acikcasi utaniyorum, cag disi bir sey yaptigim hissine kapiliyorum. Sigarayi severek ictigim icin birakmayi da düsünmüyorum ama toplum icinde hakikaten cok abes durdugu kesin.
    Allahtan gencler de artik icmiyorlar, yakin bir gelecekte sigara icen kalmayacagina eminim. Eski filmlerde bürolarda falan sigara icildigini görünce acayip tuhafima gidiyor.

Ne satin aldin konusuna da degineyim, yogurt yapma makinesi aldim, yogurdu ayni isida birakan bir alet, zamanini kendin ayarliyorsun, bugün ilk yogurdumu yaptim, 12 saate ayarladim, eger eksi olursa 10 saate indirecegim, cok ince olursa 14 saate cikaracagim. Iyi süt bulmak sorun sadece, cevredeki ciftlikleri arastirmam gerekiyor. Biz ailecek yogurt hastasiyiz, yemekte yogurt mutlaka olmak zorunda.

Cok asiri yemedigimiz icin ufak siseler her yemek icin iyi bir porsiyon, böylece bir hafta hergün taze yogurt olacak, hosuma gitmezse büyük bir kaba da yapabilirim, aletin icine sigmasi yeterli.
    bizdede ben yogurt hastasiyim,,,cok severim,,,bazen isten gücten evde yemek olmadiginda hafif kuru ekmegi yogurdun icine dogruyorum,,,hafif tuzlayip ana yemek gibi götürüyorum.

bizde ciftlikten alip yapiyoruz,,yanliz yaptigimiz maya nin bakterilerimi azaldi sütten mi kaynaklandi bilemicem,,,istedigim tadi alamadim,,,bende yogurt süt kokmadigi sürece sikinti yok,,,götürüyorum,,,hafif ek$i de olabilir,,,hem hafif ek$i yogurt daha saglikli.

senin yogurt makinasini bir tecrübe et bakalim,,sonuc ne olacak. memnun kalirsan bizde aliriz ?

simdiden afiyet olsun ustam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)