Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 733 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 Bahçe sezonu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye yadikar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin/ istanbul
    Ettiği Teşekkür
    430
    131 mesaja 578 teşekkür aldı
    Bende balkon için saksılara biber tohumu ekmek istiyorum fakat sanırım geç kaldım çok daha önceden yapmam gerekirdi büyük bir balkonum var ve çiçekliği de bayağı büyük fakat her sene hazır çiçek alıp ekiyorduk bu sene biber domates ekmek istedim Türkiyeden tohum getirdim fakat dediğim gibi tohumu ekmek için geç kaldım bilgisizliğin gözü kör olsun, ama bana kısadan bu biber tohumu nasıl nereye ekilir filizlenene kadar ne yapmam gerekir biraz tarif ederseniz iyi olur.

2. yadikar üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı yadikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende balkon için saksılara biber tohumu ekmek istiyorum fakat sanırım geç kaldım çok daha önceden yapmam gerekirdi büyük bir balkonum var ve çiçekliği de bayağı büyük fakat her sene hazır çiçek alıp ekiyorduk bu sene biber domates ekmek istedim Türkiyeden tohum getirdim fakat dediğim gibi tohumu ekmek için geç kaldım bilgisizliğin gözü kör olsun, ama bana kısadan bu biber tohumu nasıl nereye ekilir filizlenene kadar ne yapmam gerekir biraz tarif ederseniz iyi olur.
    Anzuchterde ile biber tohumlarını Ocak / Şubat aylarında buluşturman gerekir küçük saksı veya aldi/lidl mini seralardan satın alacaksın.

Tohumları toprak ile buluşturduktan sonra toprağın hafif nemli olmasını sağlaman gerek.

Ortalama oda sıcaklığına göre 2-3 hafta içinde çıkmaya başlar biber tohumları.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)