Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3144 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5 Dk Bakalim Cocuklugumuzu Hatirlatan birseyler varmidir acep.?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Dolunay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    187
    183 mesaja 296 teşekkür aldı
    Alıntı karam82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Hic söyle düsündünmü ?

Misal Bizler Okuldan sonra cep telefonu olmadan misket oynardik, saklanbacilik oynardik, yakar top, körebe, hatta gazoz kapaklari kiprit cöplerini oyuncak yapar oyun oynardik ama arkadaslarla bir ortamda, birseyler planlar onu uygulardir..

simdiki nesil Okuldan eve sonrasinda bilgisayarda ya oyun ya cizgi film izleyip zaman geciriyor, onun disinda genclik aksama faceden görüsürüz olmus.
    eve gelen misafir nasilsin iyimisin den 5 dk sonra wlan sifresini ister olmus..

Ben kendim birinci secenekte yasadigim icin cok sansli kendimi görüyorum malesef simdiki neslin elinde bence hic birsey yok...

Düsünceler farklidir tabiki maksat sohbetimiz tatli olsun.

Saygilar

karam82

karam82 dostum ilk önce böyle bir konu actigin icin cok Tesekkür ederim,beni cocukluk yillarima döndürdün,Bizim zamanimizda Sosyal faliyet diye bir sey vardi,arkadaslik vardi,Saygi ve Sevgi vardi,Simdiki nesil seninde dedigin gibi ya tv basinda yada cep telefonu,bilgisayar basinda,Herkes bir köseye sinmis kafasini internet alemine sokmus ne sohbet var ne de muhabbet var,kisacasi kimsenin kimseden haberi yok,alile ortami aile bagi gittikce kopuyor.Kim ne derse desin eski günlerimiz daha güzeldi,imkanim olsada cocukluk günleriime dönebilsem keske.

Hayirli ve keyifli forumlar dilerim.

2. Dolunay35 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)