Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 662 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mercedes Benz C W204 Android Autoradio dokunmatik ekran düzgün calismiyoyr.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Mercedes Benz C W204 Android Autoradio dokunmatik ekran düzgün calismiyoyr.

Merhaba Arkadaslar
    Ebay den Mercedes Benz C W204 Android Autoradio aldim dün geldi actim hersey iyi güzel sorun yok orjinal navi ekranini v.s hepsini cikardim gönderilen can bus adapteri orjinal adaptare taktim cihaz calisti ilk ses yoktu cihazin ekrandaki dokunmatik hersey normaldi programlari acip kapatabiliyordum.sesle ilgili problemi cözdüm derken dokunmatik ekran normal calismaz oldu, reset yaptim cikardim herseyi 5-6 saat sonra yine taktim sonuc ayni sim karti taktim pin istediginde farkettim ekranin en sonuna dokundugumda 3 geri gittigimde 2 ve en sondada 1 sayilarini yazabiliyordum 4 ve sonraki sayilari yazmak icin ekran yeterli degil yani ekran kaymis ve sonrasinda cihazinda cok asiri isindigini farkettim el yakacak derecede cikardim tekrar herseyi bu cihazla gönderilen can bus adapter mi acaba yanlis o yuzden elektrik yeterli gelmiyor öyleyse bu dokunmatik ekranin düzgün calismamasina neden olabilirmi acaba bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum( cihazin 2 hafta iade süresi var ) , simdiden tesekkürler .

2. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    satıcı ile irtibata geç piyasada bi sürü değişik üreticilerin cihazları satılıyor.

Belki ekran ayarı yapılması gerekebilir ayarlardan, senin Mercedes bj kaç ?

W204 2012 sonra facelift olanlar var onların ekranı değişik..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    ilginiz icin teşekkür ederim araba 2008 model, cihaza reset yaptim ama cihazin bütün menülerine giremiyorum nedeni acilan menüde 1 yada 2 basamak ilerleyebiliyorum diger secenekler ekranin kaymasindan dolayi ulalislamiyor, örnek sayi menüsü acildiginda ilk sirada alt alta olan sayilara ekranin en sonuna dokundugumda ulasabiliyorum .yani kisacasi söyle düsünün sayi menüsü acildi 3 en sagda üzerine dokundugumda aktif olmuyor ekranin soluna dogru yaklasik 6 cm gidip dokundugumda 3 yaziyor en soldaki sayilara ulasamadan ekran bitiyor .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)