Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 655 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [soru]- Bu BMW nin markasi ney acaba?

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    474 mesaja 1,219 teşekkür aldı

[soru]- Bu BMW nin markasi ney acaba?

arkadaslar bu bmw nin tam modelini bilen varmi? sanki 218 d gibi duruyor..ama yan arka kelebek cami diger 218 d lerden büyük !

tam modelini bilen varmi? ve kac model?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,929
    503 mesaja 1,445 teşekkür aldı
    usta bu olabilir BMW 225 Active Tourer
    xDrive Sport Line

4. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Gran Tourer modeli oluyor bagajı Active Tourer göre daha büyük bagajı vs… bu modelin 7 koltuklu olanı var

6. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    330
    249 mesaja 364 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu bmw nin tam modelini bilen varmi? sanki 218 d gibi duruyor..ama yan arka kelebek cami diger 218 d lerden büyük !

tam modelini bilen varmi? ve kac model?

Bu bmw nin markasi bmw.

Modeli BMW 2er Gran Tourer olabilir.

8. Cengiz Bond üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye cenk1978 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin - Hatay
    Ettiği Teşekkür
    801
    152 mesaja 324 teşekkür aldı
    BMW 2er Active Gran Tourer

10. cenk1978 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    ya arkadaslar bir araba bakayim dedim kendime internetten,,,migdem bulandi ne kadar cok serefsiz var.

mesela mobile.de de autoscot24 de adam ilana otomatik yazmis,,resimlere bir bakiyorsun araba düz vites yani schaltgetriebe

188 km gittim bir arbaya bakmak icin ,,öncesindede adamla telefonlastim,,,adres aldim gittim,,araba schaltgetriebe cikti,,varmi böyle bir sey yaa

aaa neymis efendim,,o schaltgetriebe yi isaretlemiste,,nasil olmusta site otomatik yazmista,,,tut mir sehr leid,,,alllem kullem,,bir moralim bozuldu.

sinirden yol parasinida istemeyi unuttum,,,artik alabilirmiydik o da mechul ????

az önce bir S-MAX bakayim dedim,,,adam 2017 model 66.000 km de arabaya 6000 euro yazmis,,,cok fazla araba hakkinda bir aciklamada yapmamis,,acaba 16000 euro yazacakken 1 i unutttumu ?birde autohaus,,

dedim bu iste bir is var,,,hatta telefon numarasi vermis 10 rakamli,, on rakamli telefon numarasi mi olur yaa ???

du bakim dedim,internette böyle bir autohaus bu adreste,,bu telefon numarada bir yer var mi ?

baktim isim ve adres evet var,,ama telefon numarasi farkli.

adamlarin belkide haberi yok isimleri kullanilarak millete makara yapiliyor.

az önce bir araba daha denk geldi,,ilan da otomatik yaziyor,,resimde araba düz vites

gelde sinir olma

birde $u araba hakkinda fikirlerinizi almak isterim,,hergün is yerine sadece gidis 35 km yolum var,,,ve birde büyük genis aile arabasi olsun,,gerekirse izinede o arabayla gidebileyim.

önceliklerim kesinlikle
    otomatik olacak
    diesel olucak
    birazda tasarruflu bir araba olursa iyi olur. 115 veyahutta 163 ps e kadar geht
    iyi bir araba bulabilirsem 13000 -15000 arasida verebilirim.
    aslinda Ford S-MAX ariyorum 2016 veyahutta 2017 model olursa iyi olur.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...4-25396eda6e83
    Konu MEGAbond tarafından (10 Temmuz 2022 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    Bu devirde araba almak ve satmak çok zor usta, diğer konuda yazmıştım ben arabayı satarken daha gelmeden fiyat pazarlığı yapıyorlar genelde Cingeneler yarı Almanca ile.

Araba alırken dikkat et çok sahtekar var ortalıkta. Otomatik vites konusunda belki yanlış işaretlemiş olabilir o yüzden resimleri iyi incele.

Eklemiş olduğun arabaya o kadar para verilirmi bilmiyorum , bana kalırsa altında araba var acele etme araba fiyatları düşecek bundan eminim.

13. 2 kişi atsiz77 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    4,412 mesaja 9,718 teşekkür aldı
    Her taraf araba cambazı olmuş.
    Piyasada yeni araba kıtlığı olduğu gibi kullanılmış iyi arabada yok.
    Geçende benim araba hurda olunca epey bakındım.
    Düsseldorf yakınında bir tane buldum arabanın ön alt çamurlu kulak kopmuş adama yaptıracakmısınız diye sorum istersen al istemezsen eyvallah edalarında.Satıcı Ukraynaylımış.
    Çıktım gittim aynı bir Türk ten baktım oda öyle.
    Düsseldorf ta HUK Coburg un araba satış yeri var.https://www.huk-autowelt.de/
    Arabaların hepsi gecheckt ve garantili.
    İyi bir satıcıya denk geldik adam bizi krallar gibi davranıyor.
    Arabayı aldık. Büyük düzgün firmalar hemen belli oluyor.
    2017 C-max 120PS benim bir önceki Peugeot tan daha iyi performans sı var
    Arabada yok yok. Otomatik Park bile var.
    Ben hem arabadan hemde satıcıdan memnun kaldım

15. 2 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu devirde araba almak ve satmak çok zor usta, diğer konuda yazmıştım ben arabayı satarken daha gelmeden fiyat pazarlığı yapıyorlar genelde Cingeneler yarı Almanca ile.

Araba alırken dikkat et çok sahtekar var ortalıkta. Otomatik vites konusunda belki yanlış işaretlemiş olabilir o yüzden resimleri iyi incele.

Eklemiş olduğun arabaya o kadar para verilirmi bilmiyorum , bana kalırsa altında araba var acele etme araba fiyatları düşecek bundan eminim.
    ustam yorumun fikrin icin tsk ederim.

ilk defa internette araba ariyorum,,bayagi bir dersler aldim yani,,diger arkadaslarada tecrübe olsun bazi sahtekarliklar.

neler duyuyorum neler ustam.

bundan 7-8 ay önce sevdigim bir aile dostum,,,VW passat kombi düz vites aldi. TR ye götürüp birakmak icin. izinlerde kullanmak icin.aslinda fazlada pahali bir araba degildi.ya 3500 yada 3700 euro olmasi lazim.

ba$ina gelen olay $öyle,,arabayi internetten 188.000 km de pazarlik yapip aliyor,,,7-8 ay sonra tüv yaptirmaya gittiginde arabanin tüv ünün bir önceki tüv de 300.000 km de tüv aldigi ortaya cikiyor. adam arabanin km sini geri cekmis,,hatta beyinden de geri cekmis,,leptop u arabaya bagladiginda araba salliyorum geri cekilmis yani 188.000 km yi gösteriyor...ama salak herif tüv olayini nasil aklina getirmezde böyle bir seye kalkar.

3500 euro luk bir araba icin mahkemeye verilirmi verilmezmi sen düsün artik,,,gerci tüv cü arabada bir sey yok tüv verdim demis,,kilometre olayinin haricinde.

heralde mahkemeyle ugrasmak istemiyor,,hem$eri,,bu haftada Tr ye yola cikacak o arabayla.

--------------------------------------------------------------------------------

herneyse bir araba daha buldum düsseldorf neus da renault espace

113.000 km de 160 ps euro=6

model 2016 otomatik diesel

fiyati 16.900 euro

ne dersiniz ?

aslinda aradigim bunun ta kendisi (marka model tip olarak)

benim arkadasa dedim gidip bakalim mi

arkadasta varsa iki tane banada alalim dedi...hatta 3 cü samimi bir arkadasimiz daha var,,, varsa onada alip hediye edelim dedi

iki önceki mesajimda bahsettigim arac bu iste 6000 euro luk arac. ( Corona bozdu milleti )

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...b-3c30e573d90d

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    aslinda aradigim bunun ta kendisi (marka model tip olarak)

benim arkadasa dedim gidip bakalim mi

arkadasta varsa iki tane banada alalim dedi...hatta 3 cü samimi bir arkadasimiz daha var,,, varsa onada alip hediye edelim dedi

iki önceki mesajimda bahsettigim arac bu iste 6000 euro luk arac.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...b-3c30e573d90d
    Usta bu fiyatta bir hata var.

Ben C-Max 2017 modeli 11500€ ya aldım.
    Fiyatlar aşağı yukarı heryerde aynı

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta bu fiyatta bir hata var.

Ben C-Max 2017 modeli 11500€ ya aldım.
    Fiyatlar aşağı yukarı heryerde aynı
    tabikide hata var ustam

hani ne derler ----> ucuzsa,vardir bir illeti,,pahaliysa vardir bir hikmeti

belkide adam 16 veyahutta 26 yazacakti,,6000 yazdi.

internetten autohaus u ve adresini kontrol ettim dogru,,yanliz yanlis olan telefon numarasi

ya sunumda bir yanlislik oldu,,veyahutta birileri makara yapiyor autohaus ismini kullanarak ???
    Konu MEGAbond tarafından (10 Temmuz 2022 Saat 16:24 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,669
    1,627 mesaja 3,336 teşekkür aldı
    ya arkadaslar bir araba bakayim dedim kendime internetten,,,migdem bulandi ne kadar cok serefsiz var.

mesela mobile.de de autoscot24 de adam ilana otomatik yazmis,,resimlere bir bakiyorsun araba düz vites yani schaltgetriebe

188 km gittim bir arbaya bakmak icin ,,öncesindede adamla telefonlastim,,,adres aldim gittim,,araba schaltgetriebe cikti,,varmi böyle bir sey yaa

aaa neymis efendim,,o schaltgetriebe yi isaretlemiste,,nasil olmusta site otomatik yazmista,,,tut mir sehr leid,,,alllem kullem,,bir moralim bozuldu.

sinirden yol parasinida istemeyi unuttum,,,artik alabilirmiydik o da mechul ????

az önce bir S-MAX bakayim dedim,,,adam 2017 model 66.000 km de arabaya 6000 euro yazmis,,,cok fazla araba hakkinda bir aciklamada yapmamis,,acaba 16000 euro yazacakken 1 i unutttumu ?birde autohaus,,

dedim bu iste bir is var,,,hatta telefon numarasi vermis 10 rakamli,, on rakamli telefon numarasi mi olur yaa ???

du bakim dedim,internette böyle bir autohaus bu adreste,,bu telefon numarada bir yer var mi ?

baktim isim ve adres evet var,,ama telefon numarasi farkli.

adamlarin belkide haberi yok isimleri kullanilarak millete makara yapiliyor.

az önce bir araba daha denk geldi,,ilan da otomatik yaziyor,,resimde araba düz vites

gelde sinir olma

birde $u araba hakkinda fikirlerinizi almak isterim,,hergün is yerine sadece gidis 35 km yolum var,,,ve birde büyük genis aile arabasi olsun,,gerekirse izinede o arabayla gidebileyim.

önceliklerim kesinlikle
    otomatik olacak
    diesel olucak
    birazda tasarruflu bir araba olursa iyi olur. 115 veyahutta 163 ps e kadar geht
    iyi bir araba bulabilirsem 13000 -15000 arasida verebilirim.
    aslinda Ford S-MAX ariyorum 2016 veyahutta 2017 model olursa iyi olur.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...4-25396eda6e83
    Sorma usta bir okadarda benden..
    Ben en iyisi sinirleri hoplattmadan atsiz ustanin yazdigi gibi biraz warten yapayim..
    Hic bana göre isler degil..
    Bende hem schalt hem de otomatik var,tabi otomatik sürünce cayimida yanimda götürüyorum
    Relax oluyor,sinirler gevsiyor,cok sinirlenmiyorum..
    Konu webci tarafından (10 Temmuz 2022 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.

20. webci üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorma usta bir okadarda benden..
    Ben en iyisi sinirleri hoplattmadan atsiz ustanin yazdigi gibi biraz warten yapayim..
    Hic bana göre isler degil..
    Bende hem schalt hem de otomatik var,tabi otomatik sürünce cayimida yanimda götürüyorum
    Relax oluyor,sinirler gevsiyor,cok sinirlenmiyorum..
    sorma migdemi e$ek arilari sokmaya basladi,ba$ima agri girdi,,,3-5 bin liralik olsa sorun degilde,,verecegimiz parada az degil hani bize göre,,parayi kaptirdin mi sikinti ciktimi gelde ugras,,

izine kaldi 3 hafta, hala bir araba bulamadim iyimi,,birine toslucaz ama kime,,hadi hayirlisi bakalim.

ilk S-max aramakla basladim...bir arkadas cok yakar o dedi,,,sonucta i$e de onunla gidip geleceksin dedi.

sonra renault scenic xl e yönledim,,,karasör ü hic hosuma gitmedi,,teneke sanki mübarek.

biri dedi renault espace ye niye bakmiyon dedi,,haydaaa hadi bakalim espace ara

biri dedi vw tiguan a neden bakmiyon,,,haydaaa tiguan a bak bakalim...

biri dedi seat altea xl de güzel az yakar,,haydaaa

biri dedi ford kuga,,ama 4x4 olmasin 4x2 olsun dedi,,,niye dedim??? 4x4 alradini ayiramiyon 4x4 gidiyo cok yakar dedi,,bulursan 4x2 sine bak dedi,,,haydaaaaa

aslinda tip olarak Ford S-max 2017 modeli cok hosuma gidiyor,,,biraz fazla yakiyorsada yaksin,,,ASLAN BESLIYEN YEMINI DÜ$ÜNMEZ der geceriz

horoz ustanin sunmus oldugu sayfaya baktim..bir tane tiguan denk geldi,,,fenada degil.

kafa oldu allak bullak

https://www.huk-autowelt.de/auto_kau...-tiguan_103560
    Konu MEGAbond tarafından (10 Temmuz 2022 Saat 17:03 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    Valla Tiguan iyi seçim .sadece tek mankosu EURO5 olması

bence zamanın varsa Düsseldorf yakınsan git bak derim başka arabalarda var

Ben şunu farkettim arabayı Almanlar yapıyor

Bundan önceki arabam Fransız Peugeot idi daha önceleri hep Alman arabası kullanmıştım

PSI Group Peugeot ve Citroen dizeller de bir problem varmış ancak insanın başına gelince öğreniyor

AdBlue tankının pompası çokca bozuluyormuş tamiri mümkün değil yenisi 1200€

Allah tan Werksgarantisi vardı bedavaya değiştirdiler sadece takma parası 120€ ödedim

Şimdi yola çıkacakmışsın 2-3 haftada arabanın ne huyu ne suyu var ortaya çıkmaz ..

Ben HUK Coburg gidince arabanınn eksikleri adam saydı

benim göremediğim çizikleri hataları filan saydı senin anlayacağın arabayı en ince detayına kardar incelemişler..

zaten arabalar Check Up yapılmış ..

Fiyatı dahada aşağıya çekmeye çalışabilirsin

Satıcının ismi Jürgen Horn .. Aachen dan C-Max almışlar dersin
    Konu hOrOz tarafından (10 Temmuz 2022 Saat 19:23 ) değiştirilmiştir.

23. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,600 teşekkür aldı
    B klasse lere baktin mi..?
    Bak bu misal:
    Dieses Angebot habe ich bei ������������.���� gefunden:

Mercedes-Benz B 200 B -Klasse B 200 CDI
    Erstzulassung: 03/2016 Kilometerstand: 48.000*km Kraftstoffart: Diesel Leistung: 100*kW*(136*PS)
    Preis: 14.999*€

https://link.mobile.de/u9g7xFDoCMjr4KtW8

25. 2 kişi talo176 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,929
    MEGAbond usta, bencede talo176 ustanin gösterdigi arabaya bak derim

27. deniz2000 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    ustalar konuya ilginizden dolayi tsklerimi sunarim sag olun var olun.

az önce gelsenkirchen ene renault espace bakmaya gittim,,deneme sürüsü yapma sansimda oldu.otobana felan da ciktim.

espace hakkindaki fikrimi yazmam gerekirse,,kullandigim araba 160 ps di ,kalkislari sollamaya ciktiginda firlamasi yeterli gelmedi,,zayif yani,,arabayi sürerken sanki araba altimdan kacip gidicekmis bir his olustu bende,,güvenli gelmedi yani,,araba tekerlerin üstünde gotü kici basi cok oynuyor.stabil degil yani. tamam araba büyük,büyüklügüne laf yok,,ama karoseri alman arabalarinin hicbiriyle kiyaslanamaz,,malzemeden bayagi calmislar heralde.

grand scenic ten biraz hallice iste diyebilirim. ama 160 ps yeterli degil firlamiyor,,gec reaksiyon veriyor.

birde baktigim arabanin ön sag querlenkeri bozukmus,,ama adam söyledi..parcalarini gösterdi internette 154 euro..degismesi lazim yani,,,motorun sesinde vites atislarinda bir gariplik hissetmedim.

birde arabanin sol üst dis tarafinda arka kapinin hizasinda yukarda ceviz büyüklügünde beule var. kalsada olur düzeltilsede olur. birde sol arka kösede biraz cizik var.

bu arada espace lerde motorda zincir oldugunu ögrendim,,ben kayis var zannediyordum.

sahibi irakli cikti,,,ama negatif birsey algilamadim,,hani derler ya arap tan araba alma diye, onun icin cok dikkat ederim böyle selere.

13.200 yazmis,,,,kilometre yüzünden birde bu araba hani olsada olur olmasada olur diyerekten kilometreyi riskieren yapip bi 10.500 vereyim dedim. olursa olur olmazsa olmaz dedim,,,fazla veresim hic gelmedi.

o da 12.500 den asagi olmaz dedi,,helallestik ayrildik. ama benim icin bir espace tecrübesi oldu,ilk defa espace kullandim.

yani bu arabaydi ---------> https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...6-e10b6bfa6cd0
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ hOrOz

ustam verdigin site ve bilgiler icin sagolasin,,,yarin arayip bir görüsme talep edicem bakalim,,,( sence o linki vermis oldugum Tiguan ini kaca birakirlar)

öglenciyim insallah i$e kadar bir sonuca ulasirim

aslinda aklim hep 2017 model S-MAX lar da

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Talo176

ustam aslinda bir ara MB B200 ve B220 lere bakmadim degil.

bir arkadas cok tasarruflu olduklarini söylemisti,,hatta bulabilirsen B220 almaya bak demisti.

araba iyi güzelde biraz boydan ufak geldi bana,,,ama kelepir bulursam kacirmayabilirim

bu arada senin vermis oldugun linkteki araba bana bayagi uzak,,,tabi sen nerden bileceksin.

ben Recklinghausen civarlarinda oturuyorum..yakinlardan olursa daha iyi olur benim icin.

yinede cok tsk ederim.

Alıntı deniz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MEGAbond usta, bencede talo176 ustanin gösterdigi arabaya bak derim
    yakin olsa bir dolanir gelirdim ustam ama bayagi uzak.

yaw arkadaslar NRW bölgesi normalinde araba kaynar,,essen auto kino mesela...bir tane düzgün istedigim gibi bir araba bulamadim iyimi ???

endamina kurban oldugum nerdesin,,ara beni bul beni

29. 2 kişi MEGAbond üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    1,929
    ALLAH gönlüne göre versin ustam burda sevilen bir arkadasimizsin
    saygilar

31. 2 kişi deniz2000 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    @MEGAbond ; B-Klasse modellerini ilk başta bende almayı düşünüyordum fakat daha sonra fikir değiştirdim , uzun yol yapmak için rahat değil B-Klasse, koltuklar ve içi çok dar uzun yolda yoruyormuş insanı. Ben internette çok araştırdım bu modelli bende çok almayı hevesliydim daha sonra bu kadar para vermek yermek yerine herkes Ç-Klasse öneriyor mesela Bluetec benzinli ve c180 156 PS olmasına rağmen yakıtı çok az.

C200 186ps oluyor yanlız alırken en az 2013 olması lazım facelift 2012 modelden sonra başlıyor.

Senin gönlün Ford-Smaxda yanlız ustam, sen s-Max modellerine bak derim ama acele etme bu yaz sezonu bitsin hele…

33. atsiz77 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,608
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @MEGAbond ; B-Klasse modellerini ilk başta bende almayı düşünüyordum fakat daha sonra fikir değiştirdim , uzun yol yapmak için rahat değil B-Klasse, koltuklar ve içi çok dar uzun yolda yoruyormuş insanı. Ben internette çok araştırdım bu modelli bende çok almayı hevesliydim daha sonra bu kadar para vermek yermek yerine herkes Ç-Klasse öneriyor mesela Bluetec benzinli ve c180 156 PS olmasına rağmen yakıtı çok az.

C200 186ps oluyor yanlız alırken en az 2013 olması lazım facelift 2012 modelden sonra başlıyor.

Senin gönlün Ford-Smaxda yanlız ustam, sen s-Max modellerine bak derim ama acele etme bu yaz sezonu bitsin hele…
    teklifin icin tsk ederim ustam,,sizlerede zahmet oluyor. hakkinizi helal edin.

bende su an 2008 model Golf 5 kombi dizel 105 ps var zaten,,,bir sonraki arabami biraz yüksek istiyorum,,kombilere egile egile binmekten nerdeyse kamburum cikacak,,biraz yüksek ve genis bir arac olsun istiyorum.

beceriksizler ailesi olarak bulucaz bana bir araba insallah

olmadi benim golf ile gidicem,,o da biraz sikintili,,carsamba günü bir tamirci arkadas bakicak bakalim,,onun tahminine göre turbo son canlarini yasiyor. turbo geberdi geberecek heralde.

izine kaldi 3 hafta,,kismet olursa 30.07.... yola cikmayi düsünüyorum.
    Konu MEGAbond tarafından (10 Temmuz 2022 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)