Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 623 gün önce başlatıldı .Bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Sorununuz bu konu ile ilgili degilse Forumu aratip sonuc alamadiysaniz yeni bir konu baslatmanizi tavsiye ederiz....
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bende derdimi paylasayim dedim

Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dünle Yarinin arasindayim.
    Ettiği Teşekkür
    92
    ALdigi Tesekkürler : 111
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Hastahaneden Dr. Mehmet Vefik Yazicioğlu ile irtibata geçmenizi tavsiye ederim yardimci olacagina eminim
    https://www.facebook.com/KosuyoluEAH/
    Tesekkür ediyorum, suanda kizimda Druck oldugu icin (Glenn Oldugu icin) ucaga bindirmek mümkün degil. Araba ilede nekadar saglikli olur bilemiyorum.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    125
    ALdigi Tesekkürler : 619
    Tabii haklisin ama ulaşabilirsen bir ikinci fikir alabilirsin diye düşündüm Türkiyenin sayili doktorlarindan dir ben Türk doktorlarini tek geçerim Dünyada

https://m.facebook.com/profile.php?i...content_filter

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    92
    Kagitlarimiz hazirlaniyor. Herztransplantation icin Gießen de Anmelden edecegiz.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    58
    ALdigi Tesekkürler : 2
    Rabbim acil şifalar ihsan etsin.

https://sorularlaislamiyet.com/sakat...-hikmetler-var

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    ALdigi Tesekkürler : 0
    ALLAH yardimciniz olsun büyük gecmis olsun .

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    564
    ALdigi Tesekkürler : 36
    Allah yardimciniz olsun kardes dualarimiz sizinle güzel haberleriniz bekliyoruz

Tecrübeli Üye guesswhosback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hitlerin bile kafayi bozdugu yerden
    Ettiği Teşekkür
    429
    ALdigi Tesekkürler : 276
    Öncelikle cok gecmis olsun abi, yüce rabbim insallah acil sifasini verir, hersey yolunda gidip sagiligina bir an önce kavusur, Allah swt yar ve yardimciniz olsun insallah.

Nerde kaldiginizi bilmiyorum abi ama bende dogustan beri kalp ile alakali sIkIntIlar yasadim. Tam olarak ne gibi sorunlarimin oldugunu anlatamam suan, cünkü ne desem yalan olur. Herzkammer, delik ve Pumpfunktion ile alakali oldugunu söyleyebilirim ama detaylarini maalesef bende bilmiyorum. Bundan ~15-16 sene öncesi acik ameliyata almislardi beni, bazi sIkIntIlardan dolayi tam 6 saat sürmüs o ameliyat. Bir anne ve baba icin inanilmaz uzun bir sürec ve sizin suan ki yasadiklariniz daha da cok sabr ve güc ister. Ilk basta dedigim gibi, Allah swt. sizlere güc, sabr ve o minik kuzunuza acil sifa versin insallah. Ben o hastanede yatarken (ki, babam hep anlatir) cok, cok daha zor sürecden gecen velilerle tanismis ve hepsinin cocugu o dönemde olumlu ameliyat olup sagliklarina kavusmuslar.

O hastane cocuk kalp hastaliklarina odaklanmis bir hastane. ~6 yasimda ameliyat olmustum ve en son 17 yasimda oraya gitmistim.
    Cok ilgi gösteriyorlar ve her zaman icin orada kendimi iyi hissetmistim.

Sizin nerede kaldiginizi ve oraya gitmenizin ne kadar mümkün oldugunu bilmiyorum, ama isterseniz bi bu hastaneye bakin abi:

Deutsches Kinderherzzentrum DKHZ - Asklepios Klinik Sankt Augustin
    https://www.asklepios.com/sankt-augu...erkardiologie/

Bizim kaldigimiz yerden 150Km uzaktaydi size ne kadar yakin ne kadar uzak oldugunu bilmiyorum, eger gidilebilecek bir yakinda olursa, göz atmanizi tavsiye edebilirim.

Tekrardan Allah swt yardimciniz olsun, insallah en tez zamanda iyi haberlerinizi okuruz <3

Nereden
    Ettiği Teşekkür
    92
    Alıntı guesswhosback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle cok gecmis olsun abi, yüce rabbim insallah acil sifasini verir, hersey yolunda gidip sagiligina bir an önce kavusur, Allah swt yar ve yardimciniz olsun insallah.

Nerde kaldiginizi bilmiyorum abi ama bende dogustan beri kalp ile alakali sIkIntIlar yasadim. Tam olarak ne gibi sorunlarimin oldugunu anlatamam suan, cünkü ne desem yalan olur. Herzkammer, delik ve Pumpfunktion ile alakali oldugunu söyleyebilirim ama detaylarini maalesef bende bilmiyorum. Bundan ~15-16 sene öncesi acik ameliyata almislardi beni, bazi sIkIntIlardan dolayi tam 6 saat sürmüs o ameliyat. Bir anne ve baba icin inanilmaz uzun bir sürec ve sizin suan ki yasadiklariniz daha da cok sabr ve güc ister. Ilk basta dedigim gibi, Allah swt. sizlere güc, sabr ve o minik kuzunuza acil sifa versin insallah. Ben o hastanede yatarken (ki, babam hep anlatir) cok, cok daha zor sürecden gecen velilerle tanismis ve hepsinin cocugu o dönemde olumlu ameliyat olup sagliklarina kavusmuslar.

O hastane cocuk kalp hastaliklarina odaklanmis bir hastane. ~6 yasimda ameliyat olmustum ve en son 17 yasimda oraya gitmistim.
    Cok ilgi gösteriyorlar ve her zaman icin orada kendimi iyi hissetmistim.

Sizin nerede kaldiginizi ve oraya gitmenizin ne kadar mümkün oldugunu bilmiyorum, ama isterseniz bi bu hastaneye bakin abi:

Deutsches Kinderherzzentrum DKHZ - Asklepios Klinik Sankt Augustin
    https://www.asklepios.com/sankt-augu...erkardiologie/

Bizim kaldigimiz yerden 150Km uzaktaydi size ne kadar yakin ne kadar uzak oldugunu bilmiyorum, eger gidilebilecek bir yakinda olursa, göz atmanizi tavsiye edebilirim.

Tekrardan Allah swt yardimciniz olsun, insallah en tez zamanda iyi haberlerinizi okuruz <3
    Selam kardesim. Evet bizde ordaydik. Orfaki Doktorlar (Chirurglar ve bazi Kardiologeler ) Kündigen edip ganze Besatzung UniBonna gecti. Ilk bastan bu zamana kadar hep oradaydik.

Bize Pumpfunktion extrem eingeschränkt oldugu icin Transplantation dediler ve Goeßen e Önlendirdiler orda yapiliyormus Kalp Nakli.

Oraya gitmeden ama bize 2 hafta aralikla Levosimendan Zyklus yapacaklarini söylediler. Oda bu Cunartesi bitti cok sükür.
    Kontrol edildikten sonra denilen söz, eingeschränkt ist es immer noch ama die Werte sind besser geworden.
    Transplantation yine aklimizda olsun dediler, sürecimiz uzunmus. Bu yaza dogru son ameliyati o olacakti kuzum, Fontan OP.

Onu ertelediler. Böyle ameliyat edilemez dediler. Simdi durumun sabitlesmesini bekliyoeuz.

Üye Samsunlukurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin- Samsun
    Ettiği Teşekkür
    96
    ALdigi Tesekkürler : 50
    Rabbim acil Sifalar Versin Insallah

Üye
    Ettiği Teşekkür
    28
    ALdigi Tesekkürler : 18

uploaded

Allahim acil sifalar versin kardesim, yüce rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)