Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 464 gün önce başlatıldı .Bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Sorununuz bu konu ile ilgili degilse Forumu aratip sonuc alamadiysaniz yeni bir konu baslatmanizi tavsiye ederiz....
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bende derdimi paylasayim dedim

Tecrübeli Üye gts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    137
    ALdigi Tesekkürler : 93
    allah acil sifalar versin arkadasim dualarim sizinle insallah zamanla hersey düzelir....
    pes etmeyim inancinizi sabrinizi kaybetmeyin allahin iziniyle hersey düzelecek insallah

2. gts üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    79
    O magensonde bizede takildi, agzindan artik icmedigi icin burnundaki hortumla karnini doyurdular. Herzkatheter ya girdigimizde, yavrumu o masaya ben yatirdim, üstünü ben cikardim ve benim yanimda kuzumu uyuttular. Aile bireylerini neden sokmadiklarini simdi anladim cünki güzel gorunen birsey degilmis. Ben israr ettigim icin girdim iceri. Bikiyordum benim kuzumun aglayacagini, en son beni görsünde rahat uyusun diye. Nasipde oldu ama benim icim mahf oldu.

Neyse hayirlisiyla o günleri atlattik, simdi önümüze bakicaz. Allah izin verirse 12 13 kiloya geldiginde son ameliyatini olacak. Onuda atlattikmi bende bir Baba olarak rahatlayacagim insallah.

Saygilar

5. 2 kişi cuno611 üyemize teşekkür Etti:

Banlansa da Gitmezdi, Bu Sefer Gitti.Rahmetle Aniyoruz (06.06.2020) TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    TipiTip
    Ettiği Teşekkür
    778
    ALdigi Tesekkürler : 8,533
    Allah evladınızı sizlere bağışlasın

Büyük geçmiş olsun

Üye
    Ettiği Teşekkür
    144
    ALdigi Tesekkürler : 29
    Büyük gecmis olsun
    Allah acil sifa versin.
    Allah bagislasin size evladinizi.

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    659
    ALdigi Tesekkürler : 3,820
    Allah kıymam. Daha çok küçük onlar. Verme çocuklara Allah'ım çile.

Tekrar büyük geçmiş olsun. İnşAllah büyünce oda doktor olur.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (24 Mart 2020 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    183
    ALdigi Tesekkürler : 80
    Mesajlarinizi tam okumadim daha dogrusu okuyamadim,allahim acil sifa versin insallah. Sizede evlatlarinizi bagislasin cümlemizin insallah.

Gesendet von meinem CLT-L09 mit Tapatalk

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    4,019
    ALdigi Tesekkürler : 1,767
    Allah $ifalar versin ufakliga,,hersey güzel olucak insallah,,sabir dua

Tecrübeli Üye deniz2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,831
    ALdigi Tesekkürler : 1,146
    Allah minik yavruya $ifalar versin amin in$allah

12. 3 kişi deniz2000 üyemize teşekkür Etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    435
    ALdigi Tesekkürler : 55
    ALLAH acil sifalar versin. Cok gecmis olsun.

Moderator bambumbam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Frankfurt am Main
    Ettiği Teşekkür
    427
    ALdigi Tesekkürler : 1,227
    Allah açıl şifalar versin inşallah

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    248
    ALdigi Tesekkürler : 74
    Alıntı cuno611 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar, bende bi derdimi paylasayim dedim icimdeki biraz ciksin.
    Allaha sükürler olsunki 4. Ayin 17 sinde Kiz evladim geldi Dünyaya, ama 1 saat sonra kizimizi alip götürdüler. Önceden biliyorduk tabiki ama insan canli canli görünce ve hissedince heleki bir Baba olarak, cok üzülüyor.
    Kizimin Kalb rahatsizligi var ve kalbinin birtek sol yarisi var. Biz zamaninda kalp rahatsizligini söyle bilirdik , kalpte delik var, aaa cok gecmis olsun, ama fazlasini bilmezdik. Kizimin sendromu su sekilde; DILV - Double Inlet Left Ventricle ve d-Tga, Asd
    Yani kisacasi kalbin sol tarafi var birtek, Atardamar ve Cigere giden Damarin yerleri degisik, yani almancasi transposition der Huptgefäße. Kalbimizde iki delik var onun sayesinde en azindan azcik sag tarafa kan gidiyor. Cigere giden Damarin genisligi cigere cok fazla kan pompaliyor.

Dogduktan 13 gün sonra ilk ameliyatini oldu allaha sükür, güzelde atlatti masallah, 4 gün sonra Intensivden ciktik. ama ameliyattan sonraki halini bir baba olarak görmek cok kötüymüs kaldiki bir Anneyi bile düsünemiyorum, ki benim hanimin halini anlatmaya gerek bile yok. Kuzum cok güclü allaha sükür, 10. Ayda bir Glenn Operasyonu olacak damarlardan birtanesini kesip todlegen edecekler ve Kalbi durdurup Kalp Kapakciginin undichtligini korrigieren edecekler, 100 de 100 korrigiert olmicak ama enazindan kapakciga yüklenen fazla kan dolasimini azaltacaklar. 4 yasinda son ameliyatimizi olacagiz insallah, ve Kreislaufumuz damarlarla ayirip normal hayatina döndürecegiz. Bizi cok zor zaman bekliyor ama hic bir zaman isyan etmedim ve etmedik , hep sükür ettik ve halada ediyoruz, daha kötüsüde olabilirdi.

Icimdekini cikartayim dedim.

S&S
    cuno611
    cok cok gecmis olsun
    benim kizim ayni senin gibiydi; kalbin bir tarafi normal diger tarafi cok kucuk ve vucuda giden damar yanlis ve cok kucuktu... ( 2006 yilinda ) munster uni gittik sonra badoeynhausen kalp yerine gittik orda 2 ay kaldik acildeki chef artz turktu ama japona benziyordu belki yine ordadir. sozun ozu emerikadan bir doktor geldi operation yabildi ve 2 hafta sonra kayip ettik.

kiz cocuklari daha bunyeleri saglam oluyor. rabbim kizini size bagislasin cok zor. inan 1 hafta reno twingonun icinde aksamlari hastahanenin onunde yattim. aksam tomates ekmekle oruc tutadim. inanin oruc bana o kadar kolay geliyordu ki iftar zamani hic yemek yiyemiyordum. sonra mcdonads haus var acilde yatanlar orda ucretsiz kalabiliyor deyince orda kaldik esimle.

rabbim tum hastalarimizin cocuklar olunca biri bana dese benim cocuk hasta valla duylerim tiken gibi oluyor. biri beni gormese cocuklar gibi valla aglarim.

kardesim beni yine eski gunlere getirdin rabbim yar ve yardimcin olsun

16. scamt üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    4,019
    ALdigi Tesekkürler : 1,767
    Alıntı scamt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok cok gecmis olsun
    benim kizim ayni senin gibiydi; kalbin bir tarafi normal diger tarafi cok kucuk ve vucuda giden damar yanlis ve cok kucuktu... ( 2006 yilinda ) munster uni gittik sonra badoeynhausen kalp yerine gittik orda 2 ay kaldik acildeki chef artz turktu ama japona benziyordu belki yine ordadir. sozun ozu emerikadan bir doktor geldi operation yabildi ve 2 hafta sonra kayip ettik.

kiz cocuklari daha bunyeleri saglam oluyor. rabbim kizini size bagislasin cok zor. inan 1 hafta reno twingonun icinde aksamlari hastahanenin onunde yattim. aksam tomates ekmekle oruc tutadim. inanin oruc bana o kadar kolay geliyordu ki iftar zamani hic yemek yiyemiyordum. sonra mcdonads haus var acilde yatanlar orda ucretsiz kalabiliyor deyince orda kaldik esimle.

rabbim tum hastalarimizin cocuklar olunca biri bana dese benim cocuk hasta valla duylerim tiken gibi oluyor. biri beni gormese cocuklar gibi valla aglarim.

kardesim beni yine eski gunlere getirdin rabbim yar ve yardimcin olsun
    Ba$iniz sagolsun Cenabi Allahim sizlere sabirlar versin ustam

$ifa bekliyen tüm hastalara Cenabi Allahim yardim etsin,güc kuvvet versin.Amin

Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,000
    ALdigi Tesekkürler : 67
    Çok geçmiş olsun Rabbım yar ve yardımcınız olsun

Üye imparator_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yerle Gök Arasından
    Ettiği Teşekkür
    276
    ALdigi Tesekkürler : 110
    Büyük gecmis olsun, rabbim sifalar versin insallah. Sizlere sabirlar ve dayanma gücü versin Rabbim.

Moderator bambumbam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Frankfurt am Main
    Ettiği Teşekkür
    427
    ALdigi Tesekkürler : 1,227
    Allah büyük şifa versin inşallah

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    110
    ALdigi Tesekkürler : 9
    Gecmis olsun, cenabi Allah'tan umut kesilmez.
    Imtihan dünyasindayiz, ne mutlu bizlere bu imtihani kazana bilirsek.

Benim yavrumunda dogusdan genetik bir problemi var, am doktorlar
    yaklasik 20 senedir nedenini bulamiyorlar.

Bakara suresinin 286. ayetinide (Amenerrasulü) mealen söyle geciyor:
    Allah hiçbir kimseyi, gücünün yetmediği bir şeyle yükümlü kılmaz; lehinde olanı da kendi kazandığıdır, aleyhinde olanı da kendi kazandığıdır. Rabbimiz! Unutur veya yanılırsak bizi cezalandırma! Bizden öncekilere yüklediğin gibi bize de ağır yük yükleme! Üstesinden gelemeyeceğimiz şeyleri üzerimize yükleme! Bizi bağışla, ayıplarımızı ört ve bize rahmetinle muamele buyur! Sen bizim sahibimiz ve yardımcımızsın; artık inkârcı topluluğa karşı bize yardım et!

Rabbim yar ve yardimcimiz olsun.

22. 2 kişi TR*Kayserli*38 üyemize teşekkür Etti:

Moderator garip_38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    ALdigi Tesekkürler : 3,322
    ALLAH acil sifa versin kardesim.

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    659
    ALdigi Tesekkürler : 3,820
    Cuno611 kardesim, durum nedir, iyi haberlerini dört gözle bekliyoruz.

25. 2 kişi Birbey 3.0 üyemize teşekkür Etti:

Tecrübeli Üye baltali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    725
    ALdigi Tesekkürler : 157
    ALLAH yardimcim olsun kardesim acil sifalar dilerim yavrumuza

27. baltali üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye cuno611 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    79

uploaded

Selam, öncelikle ikginiz icin Tesekkür ederim.
    8. Ayda UniBonn da terminimiz vardi... Kuzum fazla baktirmadi kendisine, travmasi hala devam ediyormus.

Mecbur uyutmak zorunda kaldik burnundan bir sivi vererek uyuttular.
    Yapilan Glenn Opration güzel calisiyormus. Schrittmacher yi kontrol ettiler ve AV-Block hala kendisine gelemedigi icin Kalp atisi (Schrittmacher durdurunca) yavasliyor. Umudumuz Fontan-OP ye kadar kendisine gelip iyilesmesi, yani erholen yapmasi. Yoksa her 3 seneye bir tekrar ameliyat olup degistirilmesi lazim, pilli oldugu icin.

Yanliz anlamadigim, es haben sich gefäße gebildet dedi Doktor kadin, bu beni biraz düsündürdü aldigi ilaclardan kaynaklanabikirmi dedim, sanmiyorum dedi kendiside bilemedi, onun icin 29.10 tarihinde tekrar gidip Kontrol olucaz. Eger Gefäß ler büyüme yaparsa Katheter ile bunu bir sekilde yok ediceklermis. Dua'miz olmamasi cünki kuzum daha Travmada oldugu icin yani Doktorlari görünce, acikcasi tandigi Doktor lari görünce bagirmaya basliyor, mümkün oldugunca hatirlatmamaya calisiyoruz ve bu durumda tekrar o Ani yasamasini istemiyorum acikcasi, ha mevbursa illaki yapilacak ama Duamiz o yönde olmamasi icin.

Kilo alimi MasaAllah iyi oldugu icin, Fontan-OP yi seneye yaza dogru düsünüyorlar. Suanda kafa kisminda cok Druck oldugu icin bazen huysuzlaniyor. O Druck Hissi cocukta varmis ama artik alistigi icin ona zor gelmiyormus. Kuzum bunlarla ugrasiyor suanda. Sättigungumuz suanda 82% lerde. Ve fontandan sonra insallah 98-99 lara kadar cikacak.

Glenn ameliyatini yapan profesör de ameliyattan sonra bile üzüntülü oldugu anlasiliyor. Cok ugrastim iyi olmasi icin dedi, kalbi tam 3 kere Stillstand a getirip, 1. Si 2 bucuk saatline, 2.si 1 saat 43 dakikaligina, 3.sü tam 3 saatligine, revhte vorhofdan linkse gecen klappeyi rekonstruieren yapmaya calistilar ama 3. Üsünde av block zarar görüyor. Bu yüzdende schrittmacher takildi.

Kuzum suanda durumu iyi cok sükür, soguk alginligi aldiginda anlasiliyor biraz bunun digerlerinden biraz daha farkli, bu hissediliyor ama Rabbime binlerce kez sükür esiyorum kuzum iyi durumda.

Yine bilgiler olunca ben yazacagim buradan.

S&S
    cuno611

29. cuno611 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)