Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 695 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2023 Yaz Tatili Planlama ve artan fiyatlar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    Gecen Yil 11.aydan Bu yana özel zevk yiyecekleri almiyorum yani normal gidalar aliyorum Tabii bunun icinde et balik tavuk var bunlarida aliyorum
    Ancak haftada 2 gün Balik yiyorsam 1 güne indirdim bu sekilde anlayin

vay bu ayakabi bu kiyafet güzelmis olaylarini gecen yil 11. aydan bu yana biraktim almiyorum

Kisacasi hayatimda baya bir fuzuli ve özel zevklerimi asgariye indirdim

plan yaptik ülkemize izine gidelim dedik,ucak ve otel fiyatlarini gördüm baya bir arastirdim

Net bir kararla izine gitmeyi iptal ettik,isvicrede gezmeye ve kendi evimizin bahcesinde tatil yapmaya karar verdik.

pahali,savasmi var hastalikmi var evet var ancak insanlari perisan edecek sekilde fiyat artislarida yapilmaz

rusya sununla savasta bu onunla savasta biri cikar orataya virüs yayar perisan olan kim halk

burada bütün görev halk a düsüyor alma ,gitme,yapma

gercektende son 3 yildir dünyadaki orta ve alt tabaka insanlar her konuda perisan oldular

dünyada her ülke tarihinin en büyük enflasyonunu yasiyor saglikcilar 2 yildir perisan durumda ve halen vakalar artista

gecen hafta tüm saglik calisanlarina acil kriz bildirimi yayinladilar,doktorlarin izinleri yil sonuna kadar iptal

diger saglik calisanlarininda her an iptal olabilir

Ayliga yapilan zam 5.40 Frank (skandal)

dünyadaki insanlarin yarisindan fazlasi tükenmişlik sendromu gecirmeye basladi

bakin sadece 1 yil almayin gitmeyin almiyorum gitmiyorum diyin cok farkini göreceksiniz.

2. sswiss üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)