Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 816 gün önce başlatıldı .Bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Sorununuz bu konu ile ilgili degilse Forumu aratip sonuc alamadiysaniz yeni bir konu baslatmanizi tavsiye ederiz....
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eBayKleinanzeige Mal aldim Yollamadi bugüne kadar

Tecrübeli Üye zirdeli79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    HEDEF / TURAN
    Ettiği Teşekkür
    604
    ALdigi Tesekkürler : 340

eBayKleinanzeige Mal aldim Yollamadi bugüne kadar

Selamlar arkadaslar ebaykleinanzeige bugune kadar cok mal saatim mal aldim
    2010 dan beri üyeyim ama gecen hafta 95 euroluk mal aldim
    birisinden adama paypaldan yolladim arkadas olarak kendisi istedi ama ilk defa yapmadim bu gune kadar sorun cikmadi
    ama bunda sorun cikti para yolladim adam anzeige sildi ve cevap vermiyor artik kac günden beri yaziyorum tik yok.
    Basima hic gelmedi basima

eBaykleinanzeige yazdim
    paypala yazdim baska ne yapabilirim ve cep gelmedi daha nasil bir adim atayim hadi desem kücük bir mevla neyse diyecegim ama 95 euro benim oglanin parasi kendisi istemisti

tskler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye bruclee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    363
    ALdigi Tesekkürler : 127
    paypal ile nasil ödeme yaptin? freunde optionu secmis isen geri cekme imkanin yok. öbür opsiyonla ödemis isen.geri cekebilirsin.

Tecrübeli Üye zirdeli79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    HEDEF / TURAN
    Ettiği Teşekkür
    604
    ALdigi Tesekkürler : 340
    Freund olarak yaptim ama bugune kadar hic sorun olmamisti

Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    292
    ALdigi Tesekkürler : 191
    Alıntı zirdeli79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Freund olarak yaptim ama bugune kadar hic sorun olmamisti
    gecmis olsun,üstüne benim gibi bir soguk bardak su ic.Iyi gelir bu havada....Aynisi bana oldu,bendende 70 Euro gitti.o gündür bu gündür,birsey aldimi karsi tarafa diyorum,paypal gebühreni de ödeyecem diye.Kabul edersi iyi,etmesse niyeti kötüdür,,,

6. avcilar kirali üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    768
    ALdigi Tesekkürler : 4,562
    Alıntı zirdeli79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaslar ebaykleinanzeige bugune kadar cok mal saatim mal aldim
    2010 dan beri üyeyim ama gecen hafta 95 euroluk mal aldim
    birisinden adama paypaldan yolladim arkadas olarak kendisi istedi ama ilk defa yapmadim bu gune kadar sorun cikmadi
    ama bunda sorun cikti para yolladim adam anzeige sildi ve cevap vermiyor artik kac günden beri yaziyorum tik yok.
    Basima hic gelmedi basima

eBaykleinanzeige yazdim
    paypala yazdim baska ne yapabilirim ve cep gelmedi daha nasil bir adim atayim hadi desem kücük bir mevla neyse diyecegim ama 95 euro benim oglanin parasi kendisi istemisti

tskler
    Bence giciklik olsun diye ne yap biliyormusun. Sizin savciligin email Adressini bul internetde ve mail ile Anzeige yap. Onun paypal Accountunu ver, seninkinide ver.

Polis ip-adressinden bulabilir belki. Belki parani alamazsin, ama hic yoktan biraz polis ile ugrassin.

8. Birbey 3.0 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Horozland
    Ettiği Teşekkür
    1,576
    ALdigi Tesekkürler : 13,760
    Alıntı Birbey 3.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence giciklik olsun diye ne yap biliyormusun. Sizin savciligin email Adressini bul internetde ve mail ile Anzeige yap. Onun paypal Accountunu ver, seninkinide ver.

Polis ip-adressinden bulabilir belki. Belki parani alamazsin, ama hic yoktan biraz polis ile ugrassin.

Ebay Kleinanzeige koskoca yazıyorlar herhangi bir Havale veya uzaktan ödeme yapmayın

malı görün ve birebir alışveriş yapın diye. ama Ebay de durum değişik Ebay de yapılan satış anlaşması sayılıyor..

O yüzden Ebay Kleinanzeige yapılan alışverişlerde kanuni hiç bir yükümlülüğü ve hükmü yok

eBay Kleinanzeigen bietet selbst kein Käuferschutzprogramm oder Treuhandservice an.
    Zahlen Sie niemals per Western Union, PaySafe, MoneyGram oder Bargeld im Briefumschlag.

10. 4 kişi hOrOz üyemize teşekkür Etti:

Üye ferdi1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15
    ALdigi Tesekkürler : 7
    benim arkadas ebay kleinanzeigede cep telefonu aliyor parayi deil paypal la direk überweisen yapiyor, karsi taraf sahtekar cikiyor ayni arkadasda oldu gibi hic biseye cevap vermiyor
    arkadasim elindeki tüm bilgilerle polise gidip anzeige yapiyor avukatina basvuruyor, yaklasik 1 sene sonra mahkeme oluyor parasini ve isyerinden izin almak zorunda kaldi icin mahkeme durusmasi icin ve mahkeme avukatparasini hepsini sahtekar satciya kitledi hakim.

buna benzer benimde basimdan gecti adamin ismi ve oturdugu yeri biliyorsan online anzeige yap direk adamin oturdugu sehrin polis sitesine, beni berlinden biri kazik atmaya calisti
    adamin ismi ve berline gönderdigim überweisungda oturdugu semt de vardi ordan yola cikarak berlinin semt polisine online anzeige yaptim iki gün sonra yana yana beni aradi beni dolandirmak isteyen kisi
    lütfen anzeigene geri cek hemen parani geri gönderiyorum diye. demem oki elinde bir kac bilgisi varsa pes etme bence her yolu dene

12. ferdi1903 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Horozland
    Ettiği Teşekkür
    1,576
    ALdigi Tesekkürler : 13,760
    arkadaşlar Paypal in anlaşması olmayan yerlerden alışveriş yaparsanız paranızı geri alamazsınız

Ebay ve anlaşması olan diğer online shoplar problem değil ama şahsi alışverişler Paypal garanti verrmiyor

Moderator bambumbam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Frankfurt am Main
    Ettiği Teşekkür
    529
    ALdigi Tesekkürler : 1,362
    Polise git satıcının biraz basi agriyacaktir eminim ama parani geri de verir bence

7 sene önce bende aral.tankgutschein satin aldim yollamadi adam.ve anzeige yAptim

Param geri geldi 8 ay icinde

https://www.anwalt.org/strafanzeige/
    Strafanzeige & Strafantrag erstatten - Anwalt.org

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk

15. bambumbam üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    ALdigi Tesekkürler : 0

yarddim lütfen

Alıntı avcilar kirali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun,üstüne benim gibi bir soguk bardak su ic.Iyi gelir bu havada....Aynisi bana oldu,bendende 70 Euro gitti.o gündür bu gündür,birsey aldimi karsi tarafa diyorum,paypal gebühreni de ödeyecem diye.Kabul edersi iyi,etmesse niyeti kötüdür,,,
    Alıntı ferdi1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim arkadas ebay kleinanzeigede cep telefonu aliyor parayi deil paypal la direk überweisen yapiyor, karsi taraf sahtekar cikiyor ayni arkadasda oldu gibi hic biseye cevap vermiyor
    arkadasim elindeki tüm bilgilerle polise gidip anzeige yapiyor avukatina basvuruyor, yaklasik 1 sene sonra mahkeme oluyor parasini ve isyerinden izin almak zorunda kaldi icin mahkeme durusmasi icin ve mahkeme avukatparasini hepsini sahtekar satciya kitledi hakim.

buna benzer benimde basimdan gecti adamin ismi ve oturdugu yeri biliyorsan online anzeige yap direk adamin oturdugu sehrin polis sitesine, beni berlinden biri kazik atmaya calisti
    adamin ismi ve berline gönderdigim überweisungda oturdugu semt de vardi ordan yola cikarak berlinin semt polisine online anzeige yaptim iki gün sonra yana yana beni aradi beni dolandirmak isteyen kisi
    lütfen anzeigene geri cek hemen parani geri gönderiyorum diye. demem oki elinde bir kac bilgisi varsa pes etme bence her yolu dene
    abi benimde basima geldi freund olarak yolladim adam mali göndermedi bilmiyordum paypali ilk defa kullandim adama geri ödeme yolluyorum red veriyor yani hesabi aktif red de bastigina göre bu mumkun mu polise gittim bir hafta bekle dedi cuma bir daha gidecegim ama umudum yok adam nasil hesabini hala korkmadan kullaniyor paypalda ki mail adrside mevcut maile cvp vermiyor ama paypaldan red de basabiliyor

Üye
    Ettiği Teşekkür
    76
    ALdigi Tesekkürler : 10

uploaded

slm arkadaslar ayni sekilde benim malimi da yollamiyor adam yazima cevap vermiyor sizden ricam elinde güzel bir almanca ile yazili hazir adami tahtit etmeden yani bir hafta zaman vererek kanunu yollara basvuracagimi yada bunu bana yazabilecek arkadasimiz varmi simdiden tsk ederim saygilar sevgiler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)