Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 675 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 Euro = 1 Dolar

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Ejderabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    156
    111 mesaja 199 teşekkür aldı
    Alıntı Acemibiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar önünüzde 10 yil varmis gibi Planlarinizi Türkiye odakli yapin.
    Sanirim artik Almanyanin sonu daha dogrusu Avrupanin sonu geliyor.
    Hatta memleketten ev dam degil mümkünse 20-30 dönüm toprak , tarla almaya bakin(Ekim dikim yapabilmek icin)
    Ilerde yasam sanki zorlascak gibi.Allah yardimcimiz olsun.Almanyaya enerji ne kadar pahaliya girerse almanya icin o kadar kötü.Cünkü enerjiye bagli bir Ülke.
    Birde dogal afetler, Iklim degisikliklerinden olusan zorluklar, Pahaliliklar, Göcmenler, Susuzluk Kıtlık artik yasantimizin bir parcasi olacak.
    10-15 yil gibi sonra Türkiyede Toprak fiyatlari cok artacak herkes 50-60 yil öncesinde oldugu gibi kendi topragini ekip-bicip karnini doyurmak zorunda kalabilir.
    Insallah ben yanilirim!
    Acemibiri yönlendirmende haklisinda ama ülke olarak Türkiyeye yatirim yapmazdim.
    Fiyatlar ucmus Türkiyede - kesinlikle alacagin mal ( ev arsa araba vs) Türkiyede degerini hak etmiyor. Hem düsük kalite / yer hemde fiyatlar ucuk.
    Demokrasi yok, yolsuzluk tavan yapmis, politik riskler tavan yapmis, ülkenin borcunu bir arastirsan sasirir kalirsin ( CDS oranlari 900e yaklasti - Yunanistan batarken bu kadar degildi) - ben TR de de kimsenin bankada para birakmasi taraftari degilim - IFLAS ettirip orayada el koyarlar), geolojik riskler, kuraklik riski olaganüstü yüksek, kirlilik tavan yapmis (Avrupanin cöpü Türkiyeye gidiyor - Adanandan nehirlere denizlere), dogaya hic önem vermiyorlar vs vs....Ben Türkiyeye MISIR,TUNUS ve FAS gibi görüyorum artik.

Birde burada yetisenlerin zaten yatirim yapma potansiyali yok cünkü buradan ev arsa daire aldilar. Senin tavsiyelerin ama 55 üstü kisiler icin uygun. Hem burada borclari azalmis hem emeklilik yasina yakalsiyorlar.

2. 2 kişi Ejderabi üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)