Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 687 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 244 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şuanki zamana göre ev almak mantıklı mı?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye player6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,108
    63 mesaja 105 teşekkür aldı
    Ben birbey ustama katiliyorum bende suan kiradaym 2016 dan beri takir takir ödedik elde sifir..

Bende buraya konu acmistim ev alma niyetim var diye danıştım sizlere fikirlerinizi aldim herkeze cok tsk ederim.

Ben 4 yildir ev arıyorum sonunda birtane bulduk ve notarda imzamizi atik 2 hafta önce evin bj 1989 ve cok temiz cok gepflegt inanin 3-4 bankalara gitim hepsi bana bunu sordu das objekt ist besser bewertet als Kaufpreis diye kadin kocaman evde yanliz kalmis kocasi vefat etikden sonra.. Evi bundan 1 ay önce gördüm internete yeni girdi günlerden cuma makleryi aradim cikmadi is cikisi koymus ertesi gün aileme göstermek istedim baktim anzeige silinmis morelim bozuldu beya neyse pazartesi oldu sabah 8de aramaya başladım makleyi adam cikti sordum evi neden silindi diye adam 1 gun icinde 86 kisi Anfrage yapmış eve o yüzden cikardini söyledi neyse bendeki avantaj bankadan kredi bestätigung vardi neyse gitik eve bakmaya hayran kaldik bu kadar temiz bir ev nasil denk geldi diye cok sevindik hemen zusagen yapdik. Ben 3.5% aldim krediyi evin fiyati 298 bin eurodu kendi cebimden nebenkostenlari ve 90 bin verdim yani toplam 208 bin cektim aylik ödicem para 870€ iki kisi calisiyoruz.hersene kendimizi sikmadan 4-5 bin euro sondertilgen yapmayi dusunuyorum herseyin hayirlisi.. Ev sackgaseda ve cok sakin biyerde sirf almanlar oturuyor 137qm ev kellerla birlikte 182qm verklinkert..

2. player6767 üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler