Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 674 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 230 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şuanki zamana göre ev almak mantıklı mı?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,678
    1,642 mesaja 3,360 teşekkür aldı
    Insan ne yaparsa yapsin hep yanlis yapiyor,,ev de alsa evde almasa..bugune kadar ev alanlardan mutlu olan,ailesi ile yasayan veya borcunu odeyebileni cok az gordum..ya coluk cocuk basini almis gitmis,yada kari kacmis,yada kendi timharhaneye gitmis..
    Ilk basta cok guzel planlar kurulmus,cucuklarin gelecegi dusunulmus,cocuklar bahcede kosuyor,cipcip havuza giriyor,anne baba cayini yudumluyor,akrabalar geliyor,aaaa ne guzel aile diyor,kemkem bakip gidiyorlar,,aylar yillar geliyor,isler bozuluyor,koca veya hanim isten cikiyor,ekonomi cokuyor,borclar odenemiyor,posta ustune posta,haciz derken cocuklarda bunaliyor evi terk ediyor,hersey batiyor,ve aile bu evi nerden aldim diyip lanet okuyor..
    Yani guzel ve karamsal aile tablosu cizdim. Bunlar bazen gercek oluyor bazen hickimine vurmuyor,,bizler evliyada degiliz gelecegi bilemeyiz..hesap ve kitap sasar durur..
    Almanyada herseyin kotuye gittigi,savas dedikodularinin yayildigi,irkci partilerin basini alip gittigi,herseyin 100% arttigi su devirde ev almak bence mantiksiz ve onceden alanlarda saskin..
    Benim gorusum bu..
    Illada kendi basini yakmak isteyen varsa buyursun..bazen bir nasihat bin beladan iyidir derler..
    Hicbir ese dosta akrabaya guvenip ev almayin..
    Biri bana demistiki;
    Birinin basini belaya sokmak istersen ona ev almasini tavsiye et...
    Insanlar kiskanc mennfaatci ve cikarci..akliniza guvenin paraniza guvenin ve kafa tutmak istiyorsaniz prygambere ve ALLAH a kafa tutup faiz yiyin..
    Sahip olacaginiz tek sey kefen ve kosa kosa varacaginiz tek yer gozun doyuramadigi kara toprak..
    Asik veysel guzel anlatmis..
    Konu webci tarafından (30 Ocak 2024 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.

2. webci üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler