Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arkadaslarin Dikkatine : Corendon Airlines ucuslarini iptal ettiginde parayi geri ödemiyor

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    988
    920 mesaja 1,980 teşekkür aldı
    Alıntı Murat01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Webci ustam vallahi bende öyle düsündüm.
    "Sizin hayır sandığınız şer; Şer sandığınız şeyde hayır vardı ALLAH (C.C) bilir siz bilmezsiniz"
    ayeti gelir hemen aklima bu tür olaylarda.

O yüzden zorlamayacagim seninde dedigin gibi,
    sunexpressde iptal ederse bu sene gitmeyecegiz büyük ihtimalle memlekete.
    Süpersin usta

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    16 mesaja 39 teşekkür aldı
    Ben 17.09. tarihinde Antalya'dan Karlsruhe / Baden-Baden (FKB) havalimanina ucuyorum. Kücük bir havalimani ama yaz sezonunda Türkiye'ye cok ucus oluyor.
    Bakalim ucabilecek miyim?
    Yillar önce THY'de ucuyordu ama kaldirdilar. Bana cok yakin oldugu icin arada kullaniyorum. Stuttgart'a araba ve trenle zor oluyor.
    Favorim Frankfurt. Trene biniyorum, havalimaninda iniyorum.
    Iyi tatiller hepinize!

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    686
    271 mesaja 631 teşekkür aldı
    Alıntı banane78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 17.09. tarihinde Antalya'dan Karlsruhe / Baden-Baden (FKB) havalimanina ucuyorum. Kücük bir havalimani ama yaz sezonunda Türkiye'ye cok ucus oluyor.
    Bakalim ucabilecek miyim?
    Yillar önce THY'de ucuyordu ama kaldirdilar. Bana cok yakin oldugu icin arada kullaniyorum. Stuttgart'a araba ve trenle zor oluyor.
    Favorim Frankfurt. Trene biniyorum, havalimaninda iniyorum.
    Iyi tatiller hepinize!
    Hangi uçak şirketi hocam Corendon ise araştır uçuşunu derim.

Çünkü küçük havaalanlarına uçuşları iptal ediyor. Genelde iptal edilen uçuşlar küçük havaalanlarına.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    16 mesaja 39 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi uçak şirketi hocam Corendon ise araştır uçuşunu derim.

Çünkü küçük havaalanlarına uçuşları iptal ediyor. Genelde iptal edilen uçuşlar küçük havaalanlarına.
    atsiz usta, evet corendon.
    ucus hala gözükmekte ve ucus gününe 6 hafta var.
    Mayis ayinda Kayseri'den Stuttgart'a dönmüstüm. Ucak full doluydu ve en ufak bir sorun olmadi.

Ucak iptalleri bugünlerde her sirkette oluyor. Pegasus abimlerin Istanbul-Sivas ucusunu iptal etti. Ertesi gün olmayan ucak nasil oluyorsa o güne acildi.

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    239
    775 mesaja 1,505 teşekkür aldı

uploaded

06.08.2022 gece saat 3.30 yola çıktım. 4.30 Münih havalimanındaydım. Uçağın kalkış saati 08.45'di. 3-4 saat kala orda olun deniyordu. Vardık oraya Corendon kontuardında yazıyordu 2.5 kala açılıyor diye. Bende dedim neyime topladınız beni buraya. Online-Checkin yapmıştım.

Bavulu verdim ve üst baş aramasında gittim. Sabah'ın erken saati olduğu için herhalde bomboş'du. Hemen geçtik. Pasaport kısmıda boşdu. 6.45 Gate'deydik. Gate 8'de acılıyordu. Erken geldiğimiz için orada bekledik. 8'de açtılar. Tamda 8'de uçtuk sorunsuz.

Hoşama sırf gitmeyen pilot ve tüm personelin yabanci olması. Ya Rus yada Ukraynalıydılar. Tam bilmiyorum.

İzmir'e indik. 4 bavulumuzda 5 dakikada geldi.

Uçağın içinde normalinde fazla Hansgepäck vardı. Mümkün olduğunca yolcular uçağın ambaranı vermemişler. Biz verdik. Uçağın dolapları Handgepäckler şığmadı. Hostesler Rucksack gibi şeyleri indirdilerki yer açılsın. Rucksackları koltukların altına koydurttular.

İyi geçmesinin nedeni sabahın erken olması daha. Gerçi Billboard'da sabah 5'den gibi uçaklar kalkıyordu..

Birde ben Bayern'de okulların kapanmasından itibaren hemen bilet almadım. Bir hafta sonra aldım millet bir gitsin diye. Mutlaka onunda faydası olmuştur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)