Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 608 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Krankengeld-Hastalik parasi

Üye iskete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    5 mesaja 7 teşekkür aldı

Krankengeld-Hastalik parasi

Selamlar arkadaslar baslikta yazdigim gibi hastalik parasini ödemek istemiyorlar avukatami gfideyim yoksa kendim halledebilirmiyim eger kendim yapabilirsem ne gibi adimlar atmam gerektigini benimle paylasirsaniz sevinirim
    Tesekkürler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,645
    1,617 mesaja 3,319 teşekkür aldı
    Niye ödemiyorlar..
    Grund??

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Mektupta hangi sebepten dolayı ödemedikleri yazar, bunu bilmeden kimse bişey diyemez.

Üye iskete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    12
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    benden raporlarimi istediler yani medizinischer dienst e yollamami istediler iste hangi doktorlar ilgileniyorsa onlardan tek tek toparlamami istediler bende dedim ben toplayamam hastayim isterseniz siz isteyin doktorlarimdan sonrada birsey gelmedi mektup filan herhalde onun icin ödemiyorlar yani normalde bugünlerde ödemeleri gerekiyordu.

Birde erken emeklilige basvurmak istiyorum ne gibi yerlere basvurmaliyim neler gerekiyor hangi adimlari atmaliyim ilgili kisiler yazarlarsa sevinirim
    Konu iskete tarafından (02 Şubat 2023 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,645
    1,617 mesaja 3,319 teşekkür aldı
    Ok usta gecmis olsun..
    Tabi sana gönderilen kagitta raportarin hangi doktorda var secenegini doldurman lazim..
    Eger ev doktorumda mevcut dersen onlar oradan alir ve sen ev dr nle kontaga gecip durumu bildirmen lazimki gerekli raporlar gönderilsin..genelde 2 ilr 4 ay sürebiliyor veya daha hizli,malesef prozedur agir isliyor..
    Ev doktorun kardiologie olabilir,neurologie veya allgemein artz yani ev dokin olabilir,,kesin hastaligini yazmadigin icin ne gibi basvurular lazim ne ile karsilasirsin ne zaman ausgesteuert olursun veya alge durumu,,bunlari suan bilemeyiz,,bilemedin elekli kasssiyla kafakafaya gelip is mahkemeyede gidebilir,,
    Ben bir örnek vereyim,diyelimki hastaligin neurologie..
    Bu durumda gelecek raparlar dogrultusunda ve hastaligin ilerleyisine göre seni kura gönderebimirler,oradan gelen sonuclara göre ya gecici emekli veya red gelebilir sende duruma göre ya itiraz edersin veya sifirdan tekrar baslarsin..tum bu zaman icerisinde belli bir zamanda hasta paran suresi biter ve algeye basvurman gerekebilir,,sonuc olarak ev dokinle sikifiki olman lazim,,kendi basina bunlarda ugrasabilirsin ama en guzeli bu isleri ya bir vekiline yada bu islerden anlayan bir mevkiye teslim etmen..
    Ayrica erken emekli derken bu is biraz karisik,anca erwerbunfähig olabilirsin..
    Krankparasi icin ;
    Tekrar hasta kasasini ara ve ev doktorundan raporlarin gönderilecegini söyle..
    Sonuc olarak okla 90 dan vurman biraz zor gibi..

7. webci üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)