Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Bilgilendirme : Bu konu 450 gün önce başlatıldı .Bu konu ile ilgili son cevap yazılmış olabilir.Sorununuz bu konu ile ilgili degilse Forumu aratip sonuc alamadiysaniz yeni bir konu baslatmanizi tavsiye ederiz....
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allah evlatlarımızı kötü insanlardan korusun

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    117
    ALdigi Tesekkürler : 555
    Valla ikinci evliligini yapti ve 2 çocugu oldu şimdi ise çok mutlu yani öyleside var

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    81
    ALdigi Tesekkürler : 152
    Alıntı SesSizliK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayinda bosanmak evlenmekten daha kolay oldu iyi valla imzayi at ayni yataga gir aradaki heyecan ve sehvet bitince eften püften bosan bence bosanmak isin kolay yolu yuva yikilmamali hepimizin bacisi hanimi anasi vss var ben sahsen bacilarimin bosanipta dul kalmasini istemem bosaninca olan kadina olur erkege hic bisey olmaz yazik yuvalar yikilmasin hic bi evlilik sorunsuz degildir hersey gibi buda bi imtihandir sabir ister sükür ister. Canta degisir gibi kari yada koca degisilmemeli..
    Yuva konusunda katiliyorum ama kadin konusunda katilmiyorum acikcasi.
    Olan kadina olur sözcügü belki 50 sene önce gecerliydi.Aslinda olan Erkege oluyor, cogu kaldiramiyor.

Erkekde bosaninca Dul oluyor.
    Yani konuya elinin kiri gibi bakmamak gerekir.Tabii sen öyle bakmiyorsun ama zayif taraf kadini görüyorsun.Elbette bu kültür Anadolu kültüründe var lakin artik konu Babadoluya gecmis durumunda acikcasi.
    Ayrilik elbette iyi degil, lakin bu konuda en fazla kaldiramayan kisi ise malesef erkek oluyor.Zaten kadinda bir kac kelime deyince cekip vuruyor.Bu Erkegin ayrilma konusunda psikolojisinin ne kadar hizli cöktügü belirtisi acikcasi.

Ayrilk konusunda kesinlikle Erkek daha cabuk cöküyor helede ayrildigi kadin yeni birisi ile evlendimi adamlar genelde deliriyor.Bunu kabullenmek zor oluyor bir bakima.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    81
    ALdigi Tesekkürler : 152
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ikinci evliligini yapti ve 2 çocugu oldu şimdi ise çok mutlu yani öyleside var
    Böyleleri digerlerinden cok daha fazla, emin olabilirsin.Insanlar genelde sorun ve problemleri ve katliamlari gündeme getirdiginden bu konular göz ile gözükmüyor.
    Zorla güzellik olmuyor bazen.

1. Kez de cok karisan var ortalik corba gibi oluyor veya cok erken Evlenme oluyor
    2. Kez de birincide yapilan hatalar veya bir takim tecrübeler 2.de yapilmiyor.

Ben 2.ci evliligi yapmadim 1 tanesi suanlik yetiyor diyebilirim.Ama 2.Ci evlilik yapan insanlar benim görüsümce bence Dul birisi ile evlenirse daha iyi olur düsüncesindeyim.
    Elbette hayat bu planli olmaz.Lakin benim basima gelse ki 2.ci bir evlilik yapsam kesinlikle Dul olan birisi ile tanismak isterdim.

Tabii bunlar benim düsünce bunun Statistigi varmi bilmem, Yani ben kendi acimdan yola ciktim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    ALdigi Tesekkürler : 32
    dul olan biriylede evlenilir ama basina kakarsan oda bitiyor herkes bu sefer birinciyi arar hale geliyor birincide yemedigi dayaklarida gördük ikinci atiyor onun icin birinciye yapamadiklari salak hareketler ikincide yasaniyor

Tecrübeli Üye Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    673
    ALdigi Tesekkürler : 3,878
    Evet bosanmalar artiyor. Bunu zaten hepimiz biliyoruz. Esler arasinda tolerans cok az. Birde evliligin gercek anlamada ne demek oldugunu bilmiyor artik gencler. Evlilik demek, bekarlik hayatini birak baska bir insan ile "koalisyon" kurmak ve bu "koalisyonu" yürütmek icin caba göstermek demek. Evlendikten sonra bir gözün körmüs gibi davranmak gerekiyor bence.

Tabiki bunlari söylemek kolay, ama uygulamakta cok zor.

Bende merak ediyorum arkadasimizin durumu ne oldu.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    30
    ALdigi Tesekkürler : 32
    biri oglunu evlendirdimi biri kizini evlendirdimi ayri otursunlar kimse karismayacak ama gelgelelim cogunun oglu otomatikci ickici mecburen aman kiz oglumu baski altina alamasin diye genelde erkek tarafi baski uyguluyor o yüzden bitiyor cogu evlilikler

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,696
    ALdigi Tesekkürler : 1,627

uploaded

@hayrim ; bu kız tarafı içinde geçerli, her iki tarafın Ana ve Babaları çocuklarına “ ben senin herzaman arkandayım “ demese eminim buralara kadar gelmez bu işler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)