Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 577 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 161 ile 164 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünyadaki küresel Ekonomik sıkıntılar

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    59 mesaja 99 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlara ilaveten abd bin tr de kurmus oldugu derin devlet aktiv ve 2023 secimleri sonrasi tum eskiyalari basimiza salacak..yunanda bunu bekliyor,,
    Turkiye cok fena karisacak..
    Kutuplarda yasayan rus ayisina cok guvenmeyin,,gun gelecek sendemi bürütüs demeyelim..
    Aynen usta Türkiye üzerinde oynanan oyun büyük,Rus ayısına da güvenilmez çıkarları var onun içiin Türkiye’ye yakın duruyor,Amerika Yunan’a yerleşti işi bitince çuval gibi bırakacak onları.

Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    petrolün varil fiyati 2008 yilinda 148$ gösterirken benzinin litresi kac paraydi simdi 80$ gösterirken kac para? Varil fiyatindaki düsüslerin kademeli olarak 60$ a kadar düsmesi ön görülüyor, benzin litre fiyatina yansimasi olmasi gerektigi gibi yine olmayacaktir, suni yaratilan bir pahallilik söz konusu, vatandaslarinin cebinden para calan devlet otoriteleri var, kazandiklari az geldi haysiyet fakirlerine...
    Koyun Alman halkı ayaklanmadıkça bu böyle gider,pandemi dediler fiyatlar yükseldi,savaş dediler yazın kuraklık var dediler benzin yükseldi,buna bağlı herşey pahalılaştı,şu anda benzinin Varili 63$ ama fiyatlar ineceği yere hala yükseliyor,çünki devlet denetlemiyor çünki ne kadar yükselirse o na göre vergi alıyorlar.Artık Almanyada orta sınıf kalmadı ya alt sınıf yada zengin sınıfı var.Emekliye 4% verse ne olacak verdiği para vergiye tabi tutulacak nasana nasana s……kaldı Hasan’a hesabı olacak 1000€ da 40€ parası yükselecek bunun 10€ sunu vergiye kesecek,Aldiden aldığı peynir 1,99€ iken şu anda 3,49€ olmuş ne anladım bu işten.Ya emeklisinden vergi alan böyle Allah’sız bir devlet görmedim daha.Yaşam gitikçe zorlaşmaya başladı artık.

2. torpido üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,643
    1,614 mesaja 3,316 teşekkür aldı
    Yardim diyerek dilenci durumuna dusurdukleri insanlara verdikleri 100 avroyu vergi denklestirmesi veya yeni ekonomik arazi ve arsa ve konut hesaplamadi diyerek 5 veya 10 bin olarak geri aliyor veya garibanin 10 deneki issizlik parasini kurcalayarak bildirim yapmamisin diyerek katkat geri aliyor,,resmen devlet eliyle soygun ve bunun adi demokrasi darbesi..
    Devletlerde artik haydutlasti..

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yardim diyerek dilenci durumuna dusurdukleri insanlara verdikleri 100 avroyu vergi denklestirmesi veya yeni ekonomik arazi ve arsa ve konut hesaplamadi diyerek 5 veya 10 bin olarak geri aliyor veya garibanin 10 deneki issizlik parasini kurcalayarak bildirim yapmamisin diyerek katkat geri aliyor,,resmen devlet eliyle soygun ve bunun adi demokrasi darbesi..
    Devletlerde artik haydutlasti..
    Usta bu konuları böyle forumlarda sızlanmakla olmuyor

Bu konularda aktif rol almak gerekiyor .

Almanya da yaşayan Türk lerinde Alman Koyunlardan farkı yok önümüze ne koyuyorlarsa yiyiyoruz ..

Geçen senelerde yabancı düşmanlığına karşı gösteri düzenlenmişti .

Bizim Cami cemaati katılmadı neymiş düzenleyenler solcu imiş .. Gidip Kahveye çay içelim diyorlardı

Mölln de bir gösteriye katıldım ben 100km yol gittim

Türklerin en yoğun olduğu bölge NRW den katılan 70-80 kişiydi..

Böyle etkinliklerde Aşırı Sol ve PKK iyi organize olmuşlar her köşeyi kapmışlar

Bizimkiler çok cılız kalıyor. Sesleri duyulmuyor

6. 7 kişi hOrOz üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,643
    1,614 mesaja 3,316 teşekkür aldı
    1 ocakda alaman devletinden vatandaslara süpriz..
    Elektrik ve gaza yeni zam..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)