Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 594 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: XXL MAN MOBILL dan Mutvvak

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    11 mesaja 16 teşekkür aldı

XXL MAN MOBILL dan Mutvvak

Selamlar XXL MANN MOBILL MANNHEIM dan 05,02,2022 Einbauküche ismarladik 20 KW gelir takilir denildi.Ismarlayanda Türk .8 Hafta denildi.12.haftada geldi.Tabii ben 7000 euroya ismarlamisdim.
    Yari fiyatini ödedim.Montaj icin gelinmis evden ise geldim Evimin kapisini ,mutvak dolabinin kendisini ezmisler cizmisler yapamamislar yani benim evimde mutvak dolabiyla savas etmisler.Sonra daha montaj bitmeden gidip kendim reklamasyon yaptim,bana denilen SUPUNTENEMER montaj yapiyo o yüzden böyle oldu özür dileriz. Gutachten yolllalim bu sorunu halledelim 20,6,2022 adam geldi yazdi
    cizdi 25,6,22 den 22,7,22 izinden gelice eksik mazemede gelir bitiririz denildi bugün 8,9,22 hala gelip ne yaptilar ne basladilar ismarladik geldi gelmedi.Bu arada 7000 euroluk einbauküchenin 6000 nini yatirdim.Acikcasi keske parami verip hepsini alip götürseler Bugün HUKK dan avukat istededim RECHTSCHutz vardi.Avukat aradi dökümanlari yolladim.

Sizce haklarim nedir ne istemeliym ne olmaz fikirleriniz

2. topcam üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı topcam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar XXL MANN MOBILL MANNHEIM dan 05,02,2022 Einbauküche ismarladik 20 KW gelir takilir denildi.Ismarlayanda Türk .8 Hafta denildi.12.haftada geldi.Tabii ben 7000 euroya ismarlamisdim.
    Yari fiyatini ödedim.Montaj icin gelinmis evden ise geldim Evimin kapisini ,mutvak dolabinin kendisini ezmisler cizmisler yapamamislar yani benim evimde mutvak dolabiyla savas etmisler.Sonra daha montaj bitmeden gidip kendim reklamasyon yaptim,bana denilen SUPUNTENEMER montaj yapiyo o yüzden böyle oldu özür dileriz. Gutachten yolllalim bu sorunu halledelim 20,6,2022 adam geldi yazdi
    cizdi 25,6,22 den 22,7,22 izinden gelice eksik mazemede gelir bitiririz denildi bugün 8,9,22 hala gelip ne yaptilar ne basladilar ismarladik geldi gelmedi.Bu arada 7000 euroluk einbauküchenin 6000 nini yatirdim.Acikcasi keske parami verip hepsini alip götürseler Bugün HUKK dan avukat istededim RECHTSCHutz vardi.Avukat aradi dökümanlari yolladim.

Sizce haklarim nedir ne istemeliym ne olmaz fikirleriniz
    Bu durumda 3x hataları gidermeleri için hak vermen gerekiyor başaramazlarsa geri verip paranın iadesini isteyebilirsin.

Hata eğer montaj için iş yerinden izin alırsan bunlarıda not al bunlar içinde para alabilirsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)