Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 590 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Frankfurt Havaalaninda Calismak

Tecrübeli Üye akilsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    194
    80 mesaja 144 teşekkür aldı

Frankfurt Havaalaninda Calismak

Merhabalar,

Yaklasik 20 senedir calistigim yer maalesef kapatiyor. Ve artik bu sektör de devam etmek istemiyorum malum artik hersey online filan yapiliyor.

Arkadasim bana Havaalani cok isci aradigini soyledi, tabiiki zor isler ama artik mecbur yapmam gerekiyor.

Sicherheits icin baktim ama Kilo ya cok önem veriyorlar. Frachtabfertiger ile Gepäck arasindaki fark ne oluyor ? Ve bu LufSig icin sinav yapmam lazimmis ne kadar suruyor kolay mi zor mu ?

Yardimci olursaniz cok sevinirim

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    60 mesaja 103 teşekkür aldı
    Çok mecbur deyilsen girmeni pek tavsiye etmem,yıllar önce çalışmıştım Gepäck‘te zor bir iş,bel kol mahvoluyor ,Fracht biraz daha kolay ama yinede zor bir iş, önceleri meslekli insanları alıyorlardı şimdiki durumu bilmiyorum, muhtemelen sen direk Fraport işçisi deyil de kiralık firmadan alınacaksın ,düşük ücret ile çalışacaksın Fraport’tun kendi işçisi senden daha yüksek maaş alacak aynı işi yaptığınız halde, genelde Havalimanı işi zor Gepäck olsun ,Uçak yükleme işi olsun yada Fracht olsun çalışanların % 80-90 sanı belden sakatlanıyor,başta yazdığım gibi çok mecbur deyil isen girme bence.

4. torpido üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    194
    Alıntı torpido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok mecbur deyilsen girmeni pek tavsiye etmem,yıllar önce çalışmıştım Gepäck‘te zor bir iş,bel kol mahvoluyor ,Fracht biraz daha kolay ama yinede zor bir iş, önceleri meslekli insanları alıyorlardı şimdiki durumu bilmiyorum, muhtemelen sen direk Fraport işçisi deyil de kiralık firmadan alınacaksın ,düşük ücret ile çalışacaksın Fraport’tun kendi işçisi senden daha yüksek maaş alacak aynı işi yaptığınız halde, genelde Havalimanı işi zor Gepäck olsun ,Uçak yükleme işi olsun yada Fracht olsun çalışanların % 80-90 sanı belden sakatlanıyor,başta yazdığım gibi çok mecbur deyil isen girme bence.

cevabiniz icin tesekkür ederim, bana birisi Cargo bölümünde calis daha rahat dediler. Cargo ucaklarin Container yükleme daha kolay diye.

Hayatimda ilk defa Kündigen yapildim (yapildik) mecbur birseyler yapmam lazim.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    64
    45 mesaja 66 teşekkür aldı
    ben münihde gittim görüstüm hava alani ile saniyorum ordada aynisi suan para vermiyorlar bunu bil duyduguna inanma git görüs önce karari sen ver dilden ziyade testlerden gecmen lazim dr kontrol de icerde veya disarda calisma sansin var söylersin orda ama para husuna dikkat et ben para icin gitmedim ulasimini falanda dikkate al gece vardiyesi yok bilgine almanyada gece ucus yok bilgine bol sans dilerim suan tüm havaalanlari ariyor zeitfirma üzerinden veya yandas firma üzerinden hayirlisi dilerim senin adina not suan piyasa cok iyi takip et
    Konu antika tarafından (15 Eylül 2022 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

7. antika üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    67
    14 mesaja 28 teşekkür aldı
    Frankfurt havaalanında Gepäck bölümünde çalışacak isen vucudunun çok sağlam olması gerekiyor. Kargo bölümü Vorfeld'e göre daha rahat ama orada da Taşeron firmalara girersen çok zorlanırsın. Ben 15 Sene Kargo bölümünde çalıştım en sonunda sağlık sebebi ile bırakmak zorunda kaldım. Luftsicherheit en erken 4 hafta da çıkıyor bazen daha da uzun olabiliyor.

9. ich üyemize teşekkür edenler:

Moderator bambumbam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya/Frankfurt am Main
    Ettiği Teşekkür
    395
    430 mesaja 1,264 teşekkür aldı
    Flugsicherheit Assistent olayina bide giz at,

Firma fra sec isci almiyor
    Ama i Sec aliyor diye okudum

Gesendet von meinem 22041216G mit Tapatalk

11. bambumbam üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    194
    Hepinize cok tsk ediyorum.

Flugsicherheit yapmayi cok isterdim ama BMI 30u gecmemesi lazimmis. Yani 6 ay icinde 30 kilo vermem lazim oysa boyum 187 ;-(
    Konu akilsiz tarafından (16 Eylül 2022 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)