Alıntı Burclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba ArkadaÅŸlar,

Pazar günü öğlen kalp krizi geçirdim, ambulans vs. çağırıldı ve Acilen Helikopterle en yakın Kardioloji olan Hastaneye götürdüler, 1 tane Stent taktılar ve şu an Hastanedeyım.

Çok şükür şimdi daha iyiyim ama kontrol amaçlı 2-3 gün daha kalacağım, sonra 1-2 Hafta evde kalıp 3 Hafta Reha diye önerdi Hastane istersem Hastaneden direk Rehayada gidebilirmişim ama ben istemiyorum, şöyle eve gidip 1-2 Hafta sonra daha iyi olur bence.

Asıl Soruma gelince acaba ne gibi Haklarım var bundan sonra, 1 Stent kıldı ve 5-6 Senedir yüksek tansiyon var Hipertansiyon, Tansiyon ilacı kullanıyorum 2 tane ve sanırım şimdi Blutverdünnerde eklenecek. GdS alma gibi bir hakkım varmı bunu nereye danışabilirim?
Burcu arkadaşım büyük geçmiş olsun Allah uzun ömür versin. Ben bir Bulgar Türkü arkadaşın schwebehinderung Antragini doldurdum ve yolladimdi cepten. Arkadaşta anjiyo olup Stent takilmisti. Kardiolog ve ev doktorunu yazmıştım. Arkadaşa yüzde 40 verdiler. Senin Neurologa gitmen de lazim. Arkadaş ev doktorundayken bir defa Neurologa gitmiş. %20 Kardiolog ve %20 Neurologdan almış. Ben kendim içinde doldurdum kağıtları fakat bana yolladigimdan 4 gün sonra rededildigini yazan mektup geldiydi. 3 defa sol omuz ameliyatı Ortapedi, Neurolog, Kardiolog anjiyo yapılmıştı ve yüksek tansiyon, Göz doktoru ve kulak doktorunu yazdığım halde reddedildi.