Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bugün yani 24.12.2019 vatana yolculuk

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    3,899
    ALdigi Tesekkürler : 1,696
    vergi dairesine borcu hala aktarmamislar,,,14 gün olayini gecirip öylemi isliyecekler acaba ????

2. Sponsor Reklam
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    3,899
    arkadaslar 14 gün ödeme zamani,,cezanin kesildi tarihten itibarenmi ??? yoksa cezanin vergi dairesine intikal ettikten sonrami 14 gün gecerli oluyor ???

sayet cezanin kesildigi tarihten itibaren ise 3 gün kaldi. ve hala vergi dairesinde, yani borc ödeme yerinde gözükmüyor.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Horozland
    Ettiği Teşekkür
    1,466
    ALdigi Tesekkürler : 11,865
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 14 gün ödeme zamani,,cezanin kesildi tarihten itibarenmi ??? yoksa cezanin vergi dairesine intikal ettikten sonrami 14 gün gecerli oluyor ???

sayet cezanin kesildigi tarihten itibaren ise 3 gün kaldi. ve hala vergi dairesinde, yani borc ödeme yerinde gözükmüyor.
    Usta
    ceza makbuzunu eline ne zaman verdilerse o günden itibaren süre işler

5. hOrOz üyemize teşekkür etti:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    3,899
    aslinda cok fazla bir para degil,,,,seneyede öderiz sorun degil,,,ama sacma sapan i$lere gicik oluyorum.

ben borcumu 14 gün icinde,,,beceriksiz kisiler yüzünden ödeyemiyeceksem,,,14 gün olayini neden verirsin.girgir mi geciyorlar.

mahkemeye versem hakli cikarim heralde

Tecrübeli Üye tolga1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kartal yuvasi
    Ettiği Teşekkür
    56
    ALdigi Tesekkürler : 190
    Hemde ne saçma ben 2017 de izmir menemen de ceza yedim , hemen dönüşte aynı gün içinde ödemeyi yaptım başka bir ilçe vergi dairesinde , 2018 mart da e devlet aldım orda cezam çıktı., soruşturdum aynı ceza ben ödedim bunu diye itiraz ettim sağolsun memur hem plaka ya hemde mavi karttaki tc no ya yazmış ceza seneye başka araba ile gelirsem ceza kaynamasın diye,
    tabiki katlandıgı ve yanımda makbuz yok diye tekrar ödedim aradan 2 ay sonra iki makbuz ile ödeme yaptığım vergi dairesine gittim karşılaştırma yaptılar ve kabul ettiler aynı ceza oldugunu , dilekce yazıp iade isteye bilirmişim amma cezayı yediğim menemen vergi dairesinden ,madem ödemeyi size yapabiliyorum iade yi de siz yapın diyince sağolsun memurun ters tavrı ile sinirlenip 300 liralık makbuzu gözü önünde yırtım

8. tolga1903 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    3,899

uploaded

Alıntı tolga1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağolsun memur hem plaka ya hemde mavi karttaki tc no ya yazmış ceza seneye başka araba ile gelirsem ceza kaynamasın diye,

karşılaştırma yaptılar ve kabul ettiler aynı ceza oldugunu , dilekce yazıp iade isteye bilirmişim amma cezayı yediğim menemen vergi dairesinden ,madem ödemeyi size yapabiliyorum iade yi de siz yapın diyince sağolsun memurun ters tavrı ile sinirlenip 300 liralık makbuzu gözü önünde yırtım
    tolga1903 kardes,,,,muhtemelen ilerde benim ya$acagim filmi.sen ya$ami$sin.

görevlinin cezayi,,hem plakaya hemde TC noya yazmasi cok normal,,,öylede olmasi gerekir zaten,,,

ama ikinci bölümün resmen sinir edici bir komedi,,ülkedeki sorumlu ki$ilerin diplomalari ve bunlara kim diploma veriyor incelenmesi lazim

egitim $art

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)